A SZKA legyőzte az Atlantot

   

A Lokomotiv pedig a Szeversztalt verte.

A szentpéterváriak Mityiscsibe látogattak. A vendégek a 15. percben Kucserjavenko emberelőnyös góljával vezetést szereztek, a 33. percben pedig Kagyejkin egyenlített. A harmadik harmad elején Tyihonov betalált Boriszov kapujába, amely góllal a SZKA diadalmaskodott és meglépett üldözőitől.

KHL, 5700 néző.
Galimov: 87,5% (Boriszov: 92,9%)
K
Salák: 95,5% (Korobov)
Petrov, Rukavisnyikov, Mihnov, Engqvist, Haataja
1
Alekszandrov J., Rjaszenszkij, Kovalcsuk, Tyihonov V., Cervenka
Novopasin, Batirsin, Kablukov, Kolcov, Kopityin
2
Kalinyin, Kutyejkin, Martensson, Ketov, Panarin
Velikov, Diblenko, Trubacsov, Radulov, Gluhov
3
Szemjonov, Csugyinov, Ponyikarovszkij, Kucserjavenko, Burdaszov
Atyusov, Artyuhin, Jasin, Kagyejkin, Smeljov
4
Jugyin, Makarov, Szkacskov, Szigarjov
Alekszej Kudasov
E
Jukka Jalonen
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 14:49 SZK SH Kucserjavenko
1-1 32:49 ATL Kagyejkin Artyuhin Smeljov
1-2 41:14 SZK Tyihonov V. Kalinyin Kovalcsuk
22 Kapura lövések száma 22
4 Kiállításpercek 10

A szentpéterváriakat csütörtökön legyőző Lokomotiv a Szeversztalt fogadta. A jaroszlavliak két emberelőnyös gólt szereztek a találkozón, így a bajnokság felénél két pontra állnak a rájátszást érő nyolcadik helytől.

KHL, 8938 néző.
Kolesznyik: 97,1% (Sanford)
K
Stepánek: 90,3% (Grigorjev)
Gorohov, Jakovlev, Plotnyikov, Apalkov, Konykov
1
Andersén, Kiszelevics, Nyikoncev, Berdnyikov, Videll
Kronwall, Holös, Redlihs, Muszatov, Kapusztyin
2
Kalasnyikov, Caslava, Antyipov, Medvegyev, Sztoljarov
Visnyevszkij, Pasnyin, But, Csernyikov, Petrov
3
Sztaszenko, Jevszejenkov, Bucsnyevics, Kazakovcev, Kovirsin
Ljubuskin, Zotov, Hlopotov, Korenyev, Galimov
4
Popov, Zemcsenko, Gimbatov, Gyedunov, Csernov
Pjotr Vorobjov
E
Igor Petrov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 05:57 LOK PP Plotnyikov Konykov Apalkov
2-0 10:12 LOK Korenyev Hlopotov Galimov
3-0 21:26 LOK PP Holös Kronwall Muszatov
3-1 52:12 SZE Antyipov Popov
31 Kapura lövések száma 34
12 Kiállításpercek 41
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 GEPSCC 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk