SZKA-vereség Zágrábban

   

A szentpéterváriak büntetőkkel szenvedtek vereséget.

A Traktor és a Szibir találkozója egygólos mérkőzést hozott. A novoszibirszkiek kapujában bemutatkozott a finn Mikko Koskinen, ám hiába kapott csak egy gólt, vereséggel debütált, Garnett viszont shutoutnak örülhetett.

KHL, 7500 néző.
Garnett: 100% (Gyemcsenko)
K
Koskinen: 95,0% (Gajducsenko)
Guszkov, Bondarjev, Kurjanov, Csisztov, Bulis
1
Belov, Kudroc, Lehtera, Enlund, Monya
Rjabikin, Vaszilcsenko, Darzins, Kontiola, Kosztyicin
2
Alekszejev, Kutuzov, Kopejkin, Kugrisev, Koskiranta
Katyicsev, Kondratyev, Popov, Glinkin, Panov
3
Karavajev, Ignatovics, Lemtyugov, Ignatuskin, Szannyikov
Fljagin, Klimontov, Dugin, Osznovin, Mokin
4
Ozsiganov, Sumakov, Karamnov, Okulov, Dvurecsenszkij
Valerij Belouszov
E
Dmitrij Kvartalnov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 23:10 TRA PP Rjabikin Kontiola Kosztyicin
20 Kapura lövések száma 27
24 Kiállításpercek 14

A Vityaz a tavalyi szezonban mindkétszer legyűrte a sokkal jobb játékosokból álló CSZKA-t. Az időközben Csehovból Podolszkba költözött csapat kedden is véghez vitte a bravúrt, a moszkvai piros-kékek hiába nyertek meg a múlt héten három fontos rangadót, a Torpedo után a Vityaztól is kikaptak.

KHL, 4000 néző.
Liszutyin: 93,9% (Szaprikin I.)
K
Proszkurjakov: 89,7% (Stana)
Mezei, Rozin, Sityikov, Iggulden, Koroljuk
1
Pervisin, Misarin, Grigorenko, Radulov, Prohorkin
Szeleznyov, Golovkov, Szoloduhin, Koroljov, Koksarov
2
Gyenyiszov Gy., Goncsarov, Filppula, Zubov, Sirokov
Hafizullin, Malevics, Hennessy, Afinogenov, Vasziljev
3
Naumenkov, Gimajev, Zsarkov, Ljubimov, Reid
Tatalin, Csernov, Kudreman, Mamin, Poltorak
4
Kurbatov, Zajnullin, Kamajev, Fefelov
Jurij Leonov
E
John Torchetti
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 18:29 VIT PP Mezei Poltorak Koroljuk
1-1 23:16 CSZ Radulov Pervisin Misarin
2-1 26:12 VIT Koroljov Szoloduhin
2-2 35:32 CSZ Ljubimov Reid
3-2 38:11 VIT Rozin Koksarov
29 Kapura lövések száma 33
8 Kiállításpercek 10

A CSZKA-hoz hasonlóan a másik katonacsapat, a szentpétervári SZKA is újabb vereséget szenvedett. A második perc elején Kovalcsuk góljával vezettek a szentpéterváriak, ám három perccel később a Dinamo Rigától igazolt Carle egyenlített, majd a 25. percben a Torpedónál is megforduló Vesce fordított zágrábi részről. A harmadik harmad elején Murley kétgólosra növelte az előnyt, az 54. percben Cervenka szépített, másfél perc múlva pedig Kovalcsuk mentette hosszabbításra a mérkőzést. A ráadásban nem született gól, a büntetőknél pedig hazai oldalról Linglet és Vesce, míg vendégrészről csak Cervenka talált be, így a zágrábiak megszerezték második győzelmüket, a szentpéterváriak elszenvedték második vereségüket.

KHL, 6400 néző. Játékvezetők: Mikko, Roman, Alekszandr, Dmitrij.
Dekanich: 92,3% (Vasiljevic)
K
Salák: 90,0% (Nalimov)
Montador, Letang, Thomas, Cheechoo, Murley
1
Alekszandrov J., Csugyinov, Martensson, Thoresen, Cervenka
Svarny, Foster, Linglet, Vesce, Willsie
2
Szemjonov, Kalinyin, Kovalcsuk, Ketov, Sipacsov
Carle, Katic, Walker, Murray, Bjorkstrand
3
Jugyin, Rjaszenszkij, Tyihonov V., Kucserjavenko, Panarin
Jessiman, Koren, Perkovich, Kane
4
Malisev, Ponyikarovszkij, Szigarjov, Szkacskov
Mark French
E
Jukka Jalonen
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 01:03 SZK Kovalcsuk
1-1 04:07 MZA PP Carle Vesce
2-1 24:30 MZA PP Vesce Katic Willsie
3-1 41:40 MZA Murley Cheechoo
3-2 53:29 SZK Cervenka Ponyikarovszkij
3-3 55:03 SZK Kovalcsuk Cervenka Kalinyin
4-3 65:00 MZA GWS Vesce
30 Kapura lövések száma 39
10 Kiállításpercek 14
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC 2-3VÉGE
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 6-2VÉGE
U18 15:40 VSVETO 5-2VÉGE
U18 16:30 PEFSCC 1-7VÉGE
EL 17:50 VC2BRA 4-3 HVÉGE
EL 18:30 MISSCC 4-1VÉGE
EL 18:30 TITUTE 5-2VÉGE
EL 19:00 MACFTC 6-1VÉGE
U18 19:00 EHLMIS 2-4VÉGE
U18 19:00 ZASAVS 4-5VÉGE
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
KHL 13:00 BAADMO 3-5VÉGE
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk