Albin Podstavek az Érsekújvár legújabb szerzeménye

 

A holtszezon legszorgalmasabb MOL ligás csapata, az Érsekújvár újabb igazolást jelentett be. Az érkező nem ismeretlen a szurkolók számára, hiszen Albin Podstavek 19 MOL Liga és 8 román bajnoki mérkőzésen szerepelt már a HSC Csíkszereda színeiben. A nemzetközi bajnokságban 8 gólig és 18 gólpasszig jutott, a román bajnokságban 7+9-ig. Az elmúlt idényt Nyitrán, a helyi szlovák extraligás csapatban játszotta végig, 62 meccsen 7 gól és 25 gólpassz a termése.

albin_podstavek

A 32 éves cseh játékos a felvidéki csapat kilencedik igazolása a holtszezonban. Marek Uram, Erik Caladi és Miroslav Stefánka mellett a rutint képviseli a csapatban. Úgy tűnik, a következő idényben nem akarnak az érsekújváriak a rutintalanságuk miatt fontos meccseket bukni.

Ahogy a klub közleménye fogalmaz, Podstavektől azt várják, hogy javuljon a csapat eredményessége. Érkezésével négy kiegyensúlyozott támadósora van a csapatnak, és a klub ebben látja az esélyt arra, hogy a csapat a legjobb négy közé kerüljön, és ott minél messzebbre jusson. Mint írják, Podstavek eltökélt abban, hogy egyike legyen a meghatározó játékosoknak, és erre minden esélye meg is van 486 szlovák Extraliga fellépésen gyűjtött 260 pontjával.

Nyári játékosmozgások a MOL Ligában és a Fehérvárnál:

Fehérvár

Jött Ment Jöhet Mehet
Marty Raymond (vezetőedző, Medvescak, EBEL) Adam Munro (Innsbruck, EBEL)
Rob Pallin (edző, Las Vegas Wranglers, ECHL) Harlan Pratt
Kiss Dániel (Dab.Docler) Juraj Durco
Nemes Benjámin (Patriot, MHL) Kyle Bailey
Andrew Sarauer (Las Vegas Wranglers, ECHL) Filip Novak
Adam Naglich (Medvescak) Tyler Metcalfe (Miskolci Jegesmedvék)
Szirányi Bence (Miskolc) Hajós Roland (Miskolci Jegesmedvék)
Colton Yellow Horn (Manchester Monarchs, AHL) Horváth András (UTE)
Ric Jackman (Anyang Halla, AL) Sofron István (Krefeld)
Vas Márton (Löwen Frankfurt)
Jan Neliba (vezetőedző, Zilina)
Sille Tamás (visszavonult)
Jed Rusk (egyetem)

 

Dab.Docler

Jött Ment Jöhet Mehet
Jonas Johnson (másodedző, Frölunda) Kiss Dániel (Fehérvár) Erdélyi Tamás (FTC)
Randy Smith (erőnléti edző) Strenk Hunor (edző)
Henrich Jabornik (Skalica, SVK-1.)

 

Ferencváros

Jött Ment Jöhet Mehet
Budai Krisztián (Miskolc) Hoffmann Attila (Vasas, edző)
Rickard Eriksson (HC Boras, SWE-3.) Hegyi Ádám Zoltán
Pál Zoltán (Újpest) Erdélyi Tamás (Dab.Docler?)
Győri Tamás

 

Miskolci Jegesmedvék

Jött Ment Jöhet Mehet
Juraj Faith (EHC Freiburg, GER-3.) Tim Kehler (vezetőedző, Löwen Frankfurt, GER-3.) Nagy Krisztián (Minot Minotauros, NAHL)
Matt Boyle (CAN, v, UPEI, CIS) Martin Saluga (Brassó)
Vojtkó Mátyás (v, HC Nové Zámky) Gőz Balázs (Morzine-Avoriaz FRA-1.)
Fliszár Zalán (cs, Vasas HC) Fodor Szabolcs (visszavonult)
Travis Young (vezetőedző, Acadia University, CIS) Clinton Atkinson
Hajós Roland (cs, Fehérvár, EBEL) Tyler Czuba
Budai Roland (visszatért) Szirányi Bence (Fehérvár)
Curtis DeBruyn (Alabama, NCAA) Nagy Gergő
Jordan Knox (Prince Edward Island, CIS) Budai Krisztián (FTC)
Duschek Dávid (Debrecen)
Tyler Metcalfe (Fehérvár)

 

UTE

Jött Ment Jöhet Mehet
Baróti Zsolt (edző) Pál Zoltán Gergely Csaba
David Coleman (cs, McKendree Bearcats, ACHA) Linus Schellin
Horváth András (Fehérvár) Wéber Zsolt
Szajbert Patrik
Meretei Márkó
Janne Sinkkonen (edző)

 

HC Nové Zámky

Jött Ment Jöhet Mehet
Erik Caladi (cs, Lyon, FRA-2.) Robert Spisák (vezetőedző, SUI-2.)
Stanislav Meciar (vezetőedző, TSV Peissenberg, GER-4.)) Karol Krizan (k, Tonsberg Vikings, NOR-1.)
Marek Uram (cs, Znojmo, EBEL)
Marek Dubec (cs, Vsetin, CZE-3.)
Jan Chovan (k, Berkut Kijev, UKR-1.)
Martin Zajac (v, Karvina, CZE-3.)
Martin Kubo (cs, Vsetin, CZE-3.)
Juraj Varga (Meudon, FRA-3.)
Patrik Korytko (Martin, SVK-1.)
Albin Podstavek (HK Nitra, SVK-1.)

 

Brassó

Jött Ment Jöhet Mehet
Molnár Zsolt (HSC) Rory Rawlyk (KH Sanok, POL-1.)
Martin Saluga (Miskolc) Peter Barinka
Dennis Dumitru (Steaua) Borsos Attila
Daniel Oprea (Steaua) Lőrincz Levente
Márton Hunor (HK Trnava, SVK-U20) Basilidesz Tibor
Fodor Csanád
Claudiu Mihailescu

 

HSC Csíkszereda

Jött Ment Jöhet Mehet
Jozef Hruby (HK Michalovce, SVK-2.) Molnár Zsolt (Brassó) Lubomir Hurtaj
Jan Fadrny
Jaroslav Kmit

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS ÉLŐ
U20 17:20 ETOAVS ÉLŐ
U18 17:40 AVSSCC ÉLŐ
KHL 18:00 LOKNYH ÉLŐ
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE INFO
U18 19:00 SZDETO INFO
U20 19:00 UTEVAS INFO
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
   H I R D E T É S
Partnerünk