Újabb finn válogatott Novokuznyeckben

 

A szibériai piros-fehérek már öt légióssal készülhetnek az új szezonra.

Andrej Kutyejkin kilenc Szalavat Julajevnél eltöltött szezon után Szentpétervárra igazolt, Makszim Krivonozskin pedig három év után távozik a Szibirtől, új klubja a Jugra. Mihail Grigorjev a Barisz után a Torpedóban játszhat, míg a kazah KHL-csapathoz hazatért Makszim Szemjonov a Lokomotivtól. A Vityaz megszerezte az MHL legutóbbi szezonjának egyik legponterősebb játékosát, Jevgenyij Poltorak a Sztalnije Liszi Magnyitogorszktól igazolt a podolszkiakhoz.

Az Avangard és a Szeversztal védőket cserélt egymással, az omszkiakhoz Sztanyiszlav Jegorsev érkezett, míg a cserepoveciekhez Sztanyiszlav Kalasnyikov került. A Metallurg Novokuznyeck újabb finn válogatottal erősítette keretét, Hovinen és Mantyla után Marko Anttila is csatlakozott a szibériai piros-fehérekhez, ezzel kialakult az öt légiós a keretben, a három finn mellett Raymond Giroux és Kurtis McLean lesz a másik két külföldi.

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC 2-3VÉGE
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 6-2VÉGE
U18 15:40 VSVETO 5-2VÉGE
U18 16:30 PEFSCC 1-7VÉGE
EL 17:50 VC2BRA 4-3 HVÉGE
EL 18:30 MISSCC 4-1VÉGE
EL 18:30 TITUTE 5-2VÉGE
EL 19:00 MACFTC 6-1VÉGE
U18 19:00 EHLMIS 2-4VÉGE
U18 19:00 ZASAVS 4-5VÉGE
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
KHL 13:00 BAADMO 3-5VÉGE
    • SPORT 2
EWHL 15:00 KMHHVI 8-0VÉGE
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U18 09:15 VSVAVS 8-2VÉGE
U18 09:15 ZASMIS 0-3VÉGE
EWHL 09:50 HVIKMH 1-5VÉGE
U20 12:10 KMHVAS ÉLŐ
U18 12:20 EHLMAC ÉLŐ
U18 12:20 RBSETO ÉLŐ
U20 12:40 ZNOUTE INFO
U20 14:40 MACETO INFO
EL 17:00 DABVC2 INFO
EL 17:30 TITMIS INFO
U20 17:30 DHKAVS INFO
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA INFO
EL 18:30 UTESCC INFO
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk