Ozolins hazatér a Dinamo Rigába

 

A Metallurg Novokuznyeck pedig világbajnok kapust igazolt.

Sandis Ozolins, a lettek rutinos bekkje egy év kitérő után visszatér hazájába a Dinamo Rigához. A Metallurg Novokuznyeck világbajnok kapust szerződtetett, Niko Hovinen az AHL-ből érkezik a KHL-be. Az Ak Barsztól távozik az egyik legjobb védője, Gyenyisz Kuljas visszatér nevelőegyesüléhez, az Avangardhoz.

A Szpartak továbbfolytatta kerete újjáépítését, a moszkvaiakhoz csatlakozik Alekszandr Nyesztyerov és  Igor Volkov az Avangardtól,  Andrej Szergejev a CSZKA-tól,  Eduard Lewandowski a Nyeftyehimiktől, Dmitrij Megalinszkij a Metallurg Novokuznyecktől, továbbá Alekszandr Nyikulin a Szibirtől. A Lokomotiv három játékossal kötött szerződést, Szergej Peretyagin a Donbassz, Anton But a Jugra, míg Szergej Konykov a Dinamo Moszkva játékosa volt az elmúlt szezonban.

Szintén a címvédő Dinamo Moszkvától távozott  Makszim Velikov, a védő új csapata az Atlant. A Metallurg Magnyitogorszk két játékossal állapodott meg,  Rinat Ibragimov a Jugrától,  Jevgenyij Tyimkin pedig a Vityaztól igazolt Magnyitogorszkba.

Két kazah játékos klubot váltott,  Vitalij Novopasin a Barisztól az Atlantba, míg a kapus Alekszej Kuznyecov az Amurból a Jugrához igazolt. A Vityaz kerete egy szlovák bekkel bővült,  Branislav Mezei az Avtomobiliszt után a csehoviaknál folytatja pályafutását.

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 4-1VÉGE
U18 17:40 AVSKMH 11-1VÉGE
MK 18:00 UTEMIS 2-5VÉGE
U18 18:00 MISMAC 2-3VÉGE
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 7-2VÉGE
NU18 16:00 HUNSVK 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCSCC 3-4 HVÉGE
EL 18:30 TITBRA 3-4VÉGE
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 8-0VÉGE
NU18 16:00 HUNCZE 0-4VÉGE
VB20 16:00 AUTHUN 5-2VÉGE
U18 16:30 DHKGEP 24-1VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCB 4-5VÉGE
EL 18:00 DABSCC 3-1VÉGE
EL 18:30 UTEBRA 4-1VÉGE
U18 18:30 MACETO 10-2VÉGE
december 17., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EBEL 19:15 HCIAVS 
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
EBEL 19:45 HCBAVS 
december 20., szerda
U18   MISKMH 
U20   PEFMIS 
EL 18:30 MISDAB 
MK 18:30 TITKMH 
MK 19:00 MACFTC 
december 21., csütörtök
U20   ZNOETO 
U20 15:40 AVSDHK 
KHL 17:30 CSZMMG 
    • SPORT 2
EBEL 18:45 AVSHCI 
EL 20:00 MACUTE 
    • M4 SPORT
december 22., péntek
U18 17:40 VASKMH 
EL 18:00 DABTIT 
EL 18:00 FTCMIS 
december 23., szombat
U20 12:10 VASMAC 
Partnerünk