Montreálban csak a Calgary tudott bajnokságot nyerni

Május 25. Anno.

1978 ? A döntő hatodik meccsén nyer a Montreal és megszerzi zsinórban harmadik bajnoki címét. Canadiens?Bruins 4-1

1989 ? A döntő hatodik meccsén nyer a Calgary és megszerzi egyetlen bajnoki címét. A győzelem azt is jelenti egyben, hogy a Calgary az egyetlen csapat az NHL történelmében, amely a Montreal csarnokában tudott bajnoki címet nyerni. Canadiens?Flames 2-4

1991 ? A döntő hatodik meccsén bajnok a Pittsburgh, miután kiüti a Minnesotát Mario Lemieux egy góljával és három gólpasszával. Penguins?North Stars 8-0

1994 ? Mark Messier mesterhármasának köszönhetően a New York a New Jersey csarnokában harcolja ki a Keleti Konferencia döntőjének hetedik mérkőzését. Devils?Rangers 2-4

2002 ? A Nyugati Konferencia döntőjének negyedik mérkőzésén Patrick Roy 237. playoff mérkőzését játssza, ezzel megdönti Mark Messier korábbi csúcsát. Avalanche?Red Wings 3-2

HBD ? Robert Picard, David Shaw, Kyle Brodziak, Ric Nattress, Nick Fotiu, Nikita Filatov, Rick Wamsley.

NVB 20:25 HUNAUT ÉLŐ