Ovecskin és Komarov is Gagarin Kupa-győztes

   

A Dinamo Moszkva vezetősége két NHL-lockout alatti játékosát is KHL-bajnoknak nyilváníttatta.

A KHL-győztes csapatoknak joguk van hat olyan játékost is Gagarin Kupa-győztessé tenni, akik nem léptek jégre a rájátszásban. Ezen szabály alapján Alekszandr Ovecskin és Leo Komarov neve is szerepel a trófeán, viszont a harmadik lockout-játékos, Nicklas Backström neve nem került rá a listára.

A 2013-as Gagarin Kupa-győztes Dinamo Moszkva névsora:
Klubvezetés: Arkagyij Rotenberg (klubelnök), Alekszandr Malcev (alelnök), Rasid Nurgalijev (kuratóriumi elnök), Andrej Szafronov (klubigazgató), Pavel Baljszkij (alelnök)
Szakmai stábOlegs Znaroks (vezetőedző), Harijs Vitolins (másodedző), Vlagyimir Fedoszov (segédedző), Rasit Davidov (kapusedző), Jurij Zsdanov (erőnléti edző), Oleg Kuprijanov (sportigazgató), Valerij Konov, Alekszandr Kosztyukov, Roman Bobkov, Szergej Gribkov, Alekszandr Szmirnov,  Igor Smeljov (edzők).
Játékosok: Alekszandr JerjomenkoAlekszandr Saricsenkov (kapusok), Dmitrij VisnyevszkijIlja GorohovDominik GranákRoman DerljukAndrej MironovFilip NovákMakszim SzolovjovJanne Jalasvaara (védők), Jurij BabenkoKonsztantyin VolkovKonsztantyin GorovikovKonsztantyin KaszjancsukKirill KnyazevMarek KvapilGyenyisz Kokarjev,  Leo KomarovSzergej KonykovGyenyisz MoszaljovAlekszandr OvecskinDmitrij PesztunovJakub PetruzalekSzergej SzojinAlekszej SzopinAlekszej CvetkovGrigorij Safigulin.

Dinamo KHL

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
U20 17:40 VASSLL 
U20 18:45 UTEDHK 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18   KACAVS 
U18   ZNOMAC 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U18   EHLKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
Partnerünk