Ovecskin és Komarov is Gagarin Kupa-győztes

   

A Dinamo Moszkva vezetősége két NHL-lockout alatti játékosát is KHL-bajnoknak nyilváníttatta.

A KHL-győztes csapatoknak joguk van hat olyan játékost is Gagarin Kupa-győztessé tenni, akik nem léptek jégre a rájátszásban. Ezen szabály alapján Alekszandr Ovecskin és Leo Komarov neve is szerepel a trófeán, viszont a harmadik lockout-játékos, Nicklas Backström neve nem került rá a listára.

A 2013-as Gagarin Kupa-győztes Dinamo Moszkva névsora:
Klubvezetés: Arkagyij Rotenberg (klubelnök), Alekszandr Malcev (alelnök), Rasid Nurgalijev (kuratóriumi elnök), Andrej Szafronov (klubigazgató), Pavel Baljszkij (alelnök)
Szakmai stábOlegs Znaroks (vezetőedző), Harijs Vitolins (másodedző), Vlagyimir Fedoszov (segédedző), Rasit Davidov (kapusedző), Jurij Zsdanov (erőnléti edző), Oleg Kuprijanov (sportigazgató), Valerij Konov, Alekszandr Kosztyukov, Roman Bobkov, Szergej Gribkov, Alekszandr Szmirnov,  Igor Smeljov (edzők).
Játékosok: Alekszandr JerjomenkoAlekszandr Saricsenkov (kapusok), Dmitrij VisnyevszkijIlja GorohovDominik GranákRoman DerljukAndrej MironovFilip NovákMakszim SzolovjovJanne Jalasvaara (védők), Jurij BabenkoKonsztantyin VolkovKonsztantyin GorovikovKonsztantyin KaszjancsukKirill KnyazevMarek KvapilGyenyisz Kokarjev,  Leo KomarovSzergej KonykovGyenyisz MoszaljovAlekszandr OvecskinDmitrij PesztunovJakub PetruzalekSzergej SzojinAlekszej SzopinAlekszej CvetkovGrigorij Safigulin.

Dinamo KHL

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 19., vasárnap
U18 17:10 AVSMAC 4-2VÉGE
március 20., hétfő
MOL 18:00 MACMIS 3-4VÉGE
    • M4 SPORT
március 21., kedd
ROM 17:30 PROGAL 3-8VÉGE
ROM 17:30 SSCBRA 4-2VÉGE
március 22., szerda
U20 12:40 AVSDHK 2-3VÉGE
U16 16:00 AVSMAC 2-1VÉGE
MOL 17:00 MISMAC 2-1VÉGE
    • M4 SPORT
ROM 17:30 SSCBRA 1-4VÉGE
U20 17:30 ZEGMIS 0-2VÉGE
U20 17:40 VASMAC 2-5VÉGE
EBJL 19:40 AVSUTE 4-2VÉGE
március 23., csütörtök
NHL 00:05 CBJTML 
    • SPÍLER TV
NHL 03:00 ANAEDM 
    • SPÍLER TV
U18 16:40 KMHPEF 
KHL 17:30 SZKLOK 
    • SPORT 2
március 24., péntek
NHL 00:05 WSHCBJ 
    • SPÍLER TV
NHL 03:30 LAKWPG 
    • SPÍLER TV
KHL 15:00 MMGAKB 
    • SPORT 2
U16 18:40 MACAVS 
március 25., szombat
U20   DHKAVS 
NHL 00:05 PITNYI 
    • SPÍLER TV
U20* 18:00 MACVAS 
március 26., vasárnap
NHL 04:30 LAKNYR 
    • SPÍLER TV
U16 18:00 AVSMAC 
NHL 23:00 NJDDAL 
    • SPÍLER TV
március 27., hétfő
U18   UTESCC 
március 28., kedd
U16*   MACAVS 
március 29., szerda
U16*   AVSMAC 
U20*   AVSDHK 
U20*   VASMAC 
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk