Ovecskin és Komarov is Gagarin Kupa-győztes

   

A Dinamo Moszkva vezetősége két NHL-lockout alatti játékosát is KHL-bajnoknak nyilváníttatta.

A KHL-győztes csapatoknak joguk van hat olyan játékost is Gagarin Kupa-győztessé tenni, akik nem léptek jégre a rájátszásban. Ezen szabály alapján Alekszandr Ovecskin és Leo Komarov neve is szerepel a trófeán, viszont a harmadik lockout-játékos, Nicklas Backström neve nem került rá a listára.

A 2013-as Gagarin Kupa-győztes Dinamo Moszkva névsora:
Klubvezetés: Arkagyij Rotenberg (klubelnök), Alekszandr Malcev (alelnök), Rasid Nurgalijev (kuratóriumi elnök), Andrej Szafronov (klubigazgató), Pavel Baljszkij (alelnök)
Szakmai stábOlegs Znaroks (vezetőedző), Harijs Vitolins (másodedző), Vlagyimir Fedoszov (segédedző), Rasit Davidov (kapusedző), Jurij Zsdanov (erőnléti edző), Oleg Kuprijanov (sportigazgató), Valerij Konov, Alekszandr Kosztyukov, Roman Bobkov, Szergej Gribkov, Alekszandr Szmirnov,  Igor Smeljov (edzők).
Játékosok: Alekszandr JerjomenkoAlekszandr Saricsenkov (kapusok), Dmitrij VisnyevszkijIlja GorohovDominik GranákRoman DerljukAndrej MironovFilip NovákMakszim SzolovjovJanne Jalasvaara (védők), Jurij BabenkoKonsztantyin VolkovKonsztantyin GorovikovKonsztantyin KaszjancsukKirill KnyazevMarek KvapilGyenyisz Kokarjev,  Leo KomarovSzergej KonykovGyenyisz MoszaljovAlekszandr OvecskinDmitrij PesztunovJakub PetruzalekSzergej SzojinAlekszej SzopinAlekszej CvetkovGrigorij Safigulin.

Dinamo KHL

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP ÉLŐ
MK 18:00 DABUTE ÉLŐ
MK 19:30 MACTIT ÉLŐ
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
   H I R D E T É S
Partnerünk