Drámai küzdelem az ötödik meccsen Moszkvában

 

Drámai csatában módosította 3-2-re az összesített eredményt a Traktor, ezzel megakadályozva a Dinamo hétfői moszkvai bajnokavatását.

A mérkőzést egyértelműen a Traktor kezdte jobban, a Keleti-főcsoport legjobbja már a kilencedik percben vezetett három góllal. A második húsz percben aztán teljesen megváltozott a játék képe, a 28. percben a Dinamo emberelőnyből szépített, 51 másodperc múlva egy gólra csökkentette a differenciát, a játékrész végére pedig már egyenlő volt az állás. A záró harmadban az óvatos játéké lett a főszerep, ahol öt perccel a vége előtt Kosztyicin kihasználva a helyzetét győzelemhez juttatta a Traktort. A moszkvai bajnokavatás elmaradt, a csapatok szerdán Cseljabinszkban találkoznak.

Dinamo (Nyugat, 3.)

3-4 (0-3, 3-0, 0-1)

Traktor (Kelet, 3.)

KHL. Moszkva, Luzsnyiki, 8413 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 03:37 Csisztov Bulis
0-2 06:44 Glinkin Nyesztyerov
0-3 08:49 Antyipov Dugin
1-3 27:36 PP Kvapil Gorovikov Granák
2-3 28:27 Petruzalek Kvapil Gorohov
3-3 34:51 Szojin Granák Kokarjev
3-4 55:02 Kosztyicin Jakucenya Quint
25 Kapura lövések száma 20
6 Kiállításpercek 4
Jerjomenko Kapusok Garnett

 

Nyugati-főcsoport, negyeddöntők
SZKA (1.)–Atlant (8.) 4-1
1-0 7-0 1-3 6-1 7-0
CSZKA (2.)–Lev (7.) 4-0
3-2 3-2 3-1 2-1
Dinamo Moszkva (3.)–Slovan (6.) 4-0
5-1 3-2 4-2 3-2
Lokomotiv (4.)–Szeversztal (5.) 2-4
1-2 2-1 2-3 2-3 3-2 1-3
Nyugati-főcsoport, elődöntők
 SZKA (1.)–Szeversztal (5.) 4-0
7-4 4-1 4-0 4-2
 CSZKA (2.)–Dinamo Moszkva (3.) 1-4
0-3 2-1 2-3 1-2 0-2
Nyugati-főcsoport, döntő
   SZKA (1.)–Dinamo Moszkva (3.) 2-4
2-3 2-4 2-4 5-2 2-1 1-5
Keleti-főcsoport, negyeddöntők
Ak Barsz (1.)–Nyeftyehimik (8.) 4-0
 5-1 2-0 2-1 3-2
Avangard (2.)–Szibir (7.) 4-3
5-0 0-1 1-4 5-2 1-0 0-3  2-0
Traktor (3.)–Barisz (6.) 4-3
3-4 3-5 3-1 3-2 5-2 2-4 5-3
Metallurg Magnyitogorszk (4.)–Szalavat Julajev (5.) 3-4
3-4 2-0 1-4 3-2 2-1 4-5 0-2
Keleti-főcsoport, elődöntők
 Ak Barsz (1.)–Szalavat Julajev (5.) 4-3
2-3 0-2 3-0 5-3 4-3 3-4 4-3
Avangard (2.)–Traktor (3.) 1-4
0-5 0-3 0-3 3-1 0-4
Keleti-főcsoport, döntő
 Ak Barsz (1.)–Traktor (3.) 3-4
2-1 3-1 0-1 6-5 1-2 2-3 1-2
Gagarin-kupa, döntő
Dinamo Moszkva (NY 3.)Traktor (K, 3.) 3-2
2-1 3-2 1-3 1-0 3-4 04. 17  04. 19

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk