Egy győzelemre a döntőtől a Zlín és a Plzen

 

A zlíniek 2005 után juthatnak be újra a cseh bajnoki döntőbe.

Csehországban négy-négy mérkőzést lejátszottak az elődöntőkből. Az alapszakaszt megnyerő PSG Zlín elbukta a második hazai meccsét, viszont kétszer nyert büntetőkkel Trinecben, így kedden be is juthatnak a bajnoki döntőbe. A másik ágon két-két győzelem után hétfőn a Slavia kikapott a cseh fővárosban a Skoda Plzentől, így utóbbiak szerdán hazai jégen zárhatják le a párharcot.

Mindeközben a svéd Kvalserienhez hasonlóan a két legrosszabb extraligás együttes két másodosztályból érkező klubbal méri össze erejét egy oda-vissza körbe az első osztályba jutásért, illetve maradásért. Egyelőre négy kör után jól áll a Pirati Chomutov és a Bílí Tygrí Liberec is, még nyolc kör van hátra, okozhat meglepetést a BK Mladá Boleslav és a HC Olomuc.

Első kör
Kladno (7.)–Pardubice (10.) 3-2
2-1 3-2 1-3 2-3 1-0
Ceské Budejovice (8.)–Vítkovice (9.) 2-3
3-0 0-4 2-1 1-5 2-3
Negyeddöntők
Zlín (1.)–Vítkovice (9.) 4-2
3-1 2-1 3-4 4-5 4-0 1-0
Slavia Praha (2.)–Kladno (7.) 4-1
4-0 3-1 0-1 5-1 4-0
Plzen (3.)–Litvínov (6.) 4-3
0-1 2-1 0-3 4-3 1-2 5-2 4-3
Trinec (4.)–Sparta Praha (5.) 4-3
4-0 3-4 4-3 4-5 6-3 1-3 5-0
Elődöntők
Zlín (1.)– Trinec (4.) 3-1
3-1 2-6 4-3 2-1 04. 02 04. 04 04. 06
Slavia Praha (2.)–Plzen (3.) 2-3
3-0 0-1 2-4 3-2 4-5 04. 03 04. 05
Döntő
04. 09 04. 10 04. 13 04. 14 04. 17 04. 19 04. 21

 

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
január 22., vasárnap
EBYSL 12:00 RBSMAC 5-0VÉGE
MOL 12:30 FTCBRA 6-2VÉGE
EBJL 15:30 RBSETO ÉLŐ
EBYSL 15:40 VASTRK ÉLŐ
EBYSL 15:40 ZNOHKB ÉLŐ
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT INFO
MOL 18:00 MACUTE INFO
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
U18   TVSMIS 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk