Clancy csatár, hátvéd és kapus is volt egyszerre

Március 31. Anno.

1923 ? Sérülések és kiállítások miatt az Edmonton elleni döntő második mérkőzésén az Ottawa 18 éves játékosa, King Clancy játszik centert, bal- és jobbszélsőt, illetve hátvédet, valamint kettő perc erejéig kapust is. Senators?Eskimos 1-0

1927 ? Az NHL rájátszásának első hosszabbításos mérkőzése, amit Howie Morenz dönt el. Canadiens?Maroons 1-0

1951 ? A rájátszás történetének utolsó döntetlenje az elődöntő második mérkőzésén. Bruins?Maple
Leafs 1-1

1951 ? Az elődöntő harmadik mérkőzésén a detroiti Terry Sawchuk megszerzi pályafutása első shutoutját. Red Wings?Canadiens 2-0

1973 ? Bobby Orr karrierje harmadik tripláját üti, ezzel ő az első játékos, aki négy egymást követő szezonban eléri a 100 pontos határt. Maple Leafs?Bruins 7-3

1984 ? Mike Bossy kétszer eredményes, megszerzi 50. és 51. gólját, ezzel egymást követő hetedik évében szerez minimum 50 gólt, átadva a múltnak Guy Lafleur hatszezonos csúcsát. Capitals?Islanders 1-3

1990 ? A Quebec centere, Joe Sakic beveszi a Hartford kapuját és ezzel az első játékos, aki ligautolsó csapatban szerez 100 pontot egy évadban. Nordiques?Whalers 2-3

1991 ? Első mesterhármasát üti Alekszandr Mogilnij. Sabres ? Capitals 5-2

1991 ? A bostoni Chris Nilan új ligacsúcsot állít fel azzal, hogy a Hartford elleni meccsen 10 büntetést kap, 6 kettő percest, 2 ötpercest, egy tízperces kiállítást és egy végleges kiállítást. Bruins?Whalers 7-3

1994 ? Jeremy Roenick beveszi a Washington kapuját, így ő az első Chicago-játékos, aki három egymást követő szezonban 100 pontot szerez. Blackhawks?Capitals 3-6

2003 ? A liga történetében elsőnek Patrick Roy átlépi a 60000-es határt a védett percek tekintetében. Avalanche?Sharks 3-1

Születésnaposok ? Gordie Howe, Pavel Bure, Gilles Gilbert, Michael Ryder, Steve Bernier, Tom Barrasso, Vitalij Koval, Renat Mamasev, Edgars Masalskis, Szergej Szojin.