Második idegenbeli meccsét is hozta a Dinamo

 

A keleti döntő első mérkőzését pedig az Ak Barsz nyerte hosszabbítás után.

Szombaton az SZKA és a Dinamo második találkozóján a hazaiak kapujában Ilja Jezsov helyett Ivan Kaszutyin kezdett, mindhiába, az első harmad után 3-1-re vezettek a moszkvaiak. A szünet után újra Jezsov állt a kapuban, de komoly változás már nem következett be. Hiába lőttek kétszer annyit kapura a szentpéterváriak, 4-2-re a Dinamo nyert.

A keleti főcsoportdöntő első összecsapása szoros küzdelmet hozott, az első harmadbeli gólváltás után a rendes játékidőben több találat nem esett. A hosszabbításban pedig az első adódó emberelőnyt kihasználta az Ak Barsz, Konsztantyin Kornyejev vette be Michael Garnett kapuját. A Traktor azonnal visszavághat, a csapatok vasárnap újra találkoznak.

Ak Barsz (1.)

2-1 (1-1, 0-0, 0-0, 1-0)

Traktor (3.)

KHL. Kazany, 6770 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 01:54 PP Kuznyecov Bulis Csisztov
1-1 10:19 PP Zaripov Morozov Nyikulin
2-1 64:16 PP Kornyejev
- Kapura lövések száma -
- Kiállításpercek -
Barulin Kapusok Garnett

 

SZKA (1.)

2-4 (1-3, 0-1, 2-0)

Dinamo (3.)

KHL. Szentpétervár, 12500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 07:24 Kaszjancsuk Gorovikov Novák
0-2 11:36 Moszaljov Kokarjev Cvetkov
1-2 15:21 Pervisin Thoresen Tyihonov
1-3 18:47 Szopin Kokarjev
2-3 30:03 Tyihonov Dallman Martensson
2-4 32:22 Kvapil Szopin
43 Kapura lövések száma 21
0 Kiállításpercek 8
Kaszutyin
20:00-tól Jezsov
Kapusok Jerjomenko

 

Nyugati-főcsoport, negyeddöntők
SZKA (1.)–Atlant (8.) 4-1
1-0 7-0 1-3 6-1 7-0
CSZKA (2.)–Lev (7.) 4-0
3-2 3-2 3-1 2-1
Dinamo Moszkva (3.)–Slovan (6.) 4-0
5-1 3-2 4-2 3-2
Lokomotiv (4.)–Szeversztal (5.) 2-4
1-2 2-1 2-3 2-3 3-2 1-3
Nyugati-főcsoport, elődöntők
 SZKA (1.)–Szeversztal (5.) 4-0
7-4 4-1 4-0 4-2
 CSZKA (2.)–Dinamo Moszkva (3.) 1-4
0-3 2-1 2-3 1-2 0-2
Nyugati-főcsoport, döntő
   SZKA (1.)–Dinamo Moszkva (3.) 0-2
2-3 2-4 03. 26 03. 27 03. 30 04. 01  04. 03
Keleti-főcsoport, negyeddöntők
Ak Barsz (1.)–Nyeftyehimik (8.) 4-0
 5-1 2-0 2-1 3-2
Avangard (2.)–Szibir (7.) 4-3
5-0 0-1 1-4 5-2 1-0 0-3  2-0
Traktor (3.)–Barisz (6.) 4-3
3-4 3-5 3-1 3-2 5-2 2-4 5-3
Metallurg Magnyitogorszk (4.)–Szalavat Julajev (5.) 3-4
3-4 2-0 1-4 3-2 2-1 4-5 0-2
Keleti-főcsoport, elődöntők
 Ak Barsz (1.)–Szalavat Julajev (5.) 4-3
2-3 0-2 3-0 5-3 4-3 3-4 4-3
Avangard (2.)–Traktor (3.) 1-4
0-5 0-3 0-3 3-1 0-4
Keleti-főcsoport, döntő
 Ak Barsz (1.)– Traktor (3.) 1-0
2-1 03. 24 03. 27 03. 28 03. 31 04. 02  04. 04
Gagarin-kupa, döntő
 04. 07 04. 08 04. 11 04. 12 04. 15 04. 17  04. 19

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 
U18 11:30 GEPZEG INFO
U18 14:30 KMHMIS INFO
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
U18 16:15 KACAVS 
MK 17:15 MISUTE INFO
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
ROM 18:30 SCCSST 
U18 19:10 VASETO INFO
EBEL 19:15 RBSAVS 
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk