Az első 4 jutott a szlovák elődöntőbe

 

Véget értek a szlovák liga negyeddöntői.

A tavalyi döntős kassaiak nem tudtak Poprádon elődöntőbe jutni, a hetedik mérkőzésen, hazai pályán viszont sikerült. A 7314 néző előtt megrendezett találkozón már a hatodik percben két góllal vezettek a hazaiak, a második harmadban hiába szépítettek a poprádiak, a végén üres kapus góllal visszaállt a kétgólos differencia és a HC Kosice lépett tovább.

Az SHK 37 Piestany és a HK 36 Skalica párharca is hét mérkőzésig tartott, a pöstyéniek előbb Szakolcán nyertek gólt sem kapva, majd pedig hazai jégen egy testvérpár, Henrich Ruckay és Jakub Ruckay három góljával nyertek. A szlovák Extraliga elődöntőibe tehát az esélyesebb csapatok jutottak, így HKM Zvolen–SHK 37 Piestany és HC Kosice–HK Nitra párharcokat rendeznek.

Negyeddöntők
HKM Zvolen (1.)–HC ’05 Banská Bystrica (8.) 4-1
1-2 2-1 4-0 3-2 3-2
HC Kosice (2.)–HK Poprad (7.) 4-3
2-1 2-1 2-4 3-6 3-2 0-3 3-1
HK Nitra (3.)–Dukla Trencin (6.) 4-0
2-1 2-0 4-0 4-1
SHK 37 Piestany (4.)–HK 36 Skalica (5.) 4-3
5-1 1-4 3-2 0-4 4-5 3-0 4-1
Elődöntők
 HKM Zvolen (1.)–SHK 37 Piestany (4.) 0-0
03. 22 03. 24 03. 26 03. 28 03. 30 04. 01 04. 03
HC Kosice (2.)– HK Nitra (3.) 0-0
03. 23 03. 25 03. 27 03. 29 03. 31 04. 02 04. 04
Döntő
04. 07 04. 08 04. 11 04. 12 04. 15 04. 17 04. 19

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH INFO
KK 17:30 BRATXU ÉLŐ
U18 18:00 ETOKMH ÉLŐ
U18 18:30 MACMIS ÉLŐ
U18 19:00 UTEVAS ÉLŐ
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
   H I R D E T É S
Partnerünk