Az első 4 jutott a szlovák elődöntőbe

 

Véget értek a szlovák liga negyeddöntői.

A tavalyi döntős kassaiak nem tudtak Poprádon elődöntőbe jutni, a hetedik mérkőzésen, hazai pályán viszont sikerült. A 7314 néző előtt megrendezett találkozón már a hatodik percben két góllal vezettek a hazaiak, a második harmadban hiába szépítettek a poprádiak, a végén üres kapus góllal visszaállt a kétgólos differencia és a HC Kosice lépett tovább.

Az SHK 37 Piestany és a HK 36 Skalica párharca is hét mérkőzésig tartott, a pöstyéniek előbb Szakolcán nyertek gólt sem kapva, majd pedig hazai jégen egy testvérpár, Henrich Ruckay és Jakub Ruckay három góljával nyertek. A szlovák Extraliga elődöntőibe tehát az esélyesebb csapatok jutottak, így HKM Zvolen–SHK 37 Piestany és HC Kosice–HK Nitra párharcokat rendeznek.

Negyeddöntők
HKM Zvolen (1.)–HC ’05 Banská Bystrica (8.) 4-1
1-2 2-1 4-0 3-2 3-2
HC Kosice (2.)–HK Poprad (7.) 4-3
2-1 2-1 2-4 3-6 3-2 0-3 3-1
HK Nitra (3.)–Dukla Trencin (6.) 4-0
2-1 2-0 4-0 4-1
SHK 37 Piestany (4.)–HK 36 Skalica (5.) 4-3
5-1 1-4 3-2 0-4 4-5 3-0 4-1
Elődöntők
 HKM Zvolen (1.)–SHK 37 Piestany (4.) 0-0
03. 22 03. 24 03. 26 03. 28 03. 30 04. 01 04. 03
HC Kosice (2.)– HK Nitra (3.) 0-0
03. 23 03. 25 03. 27 03. 29 03. 31 04. 02 04. 04
Döntő
04. 07 04. 08 04. 11 04. 12 04. 15 04. 17 04. 19

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 
U18 11:30 GEPZEG INFO
U18 14:30 KMHMIS INFO
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
U18 16:15 KACAVS 
MK 17:15 MISUTE INFO
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
ROM 18:30 SCCSST 
U18 19:10 VASETO INFO
EBEL 19:15 RBSAVS 
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk