Drámai csatában nyert a Dinamo

   

Az SZKA pedig magabiztosan diadalmaskodott a Szeversztal otthonában.

A hétfői nyugati főcsoport-elődöntők közül az egyik izgalmas, míg a másik egyoldalú játékot hozott. Az alapszakaszt megnyerő SZKA már az első harmadban eldöntötte a Szeversztal elleni mérkőzést, Afinogenovék már 3-0-ra vezetnek összesítésben, így kedden akár be is fejezhetik a párharcot söpréssel.

Moszkvában viszont kiegyenlített és küzdelmes játékot hozott a Dinamo–CSZKA találkozó, bár az 52:18-as kapura lövési arány nem ezt mutatja. A hosszabbításban eldőlő mérkőzésen a hazaiak nyertek, a Dinamo összesítésben 2-1-re vezet.

Szeversztal (5.)

0-4 (0-3, 0-1, 0-0)

SZKA (1.)

KHL. Cserepovec, 5584 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 07:53 Ramstedt Panarin
0-2 09:05 Varnakov Alekszandrov
0-3 12:18 Burdaszov Kalinyin Afinogenov
0-4 31:07 Nyeprjajev Kucserjavenko Kalinyin
32 Kapura lövések száma 43
8 Kiállításpercek 10
Kosecskin Kapusok Jezsov

 

Dinamo (3.)

3-2 (1-2, 0-0, 1-0, 1-0)

CSZKA (2.)

KHL. Moszkva, 7448 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 01:41 Derljuk Gorovikov
1-1 12:12 Prohorkin Kugrisev Zubov
1-2 18:11 Kvasa A. Radulov I. Radulov
2-2 43:00 Jalasvaara Kvapil Moszaljov
3-2 71:30 Gorovikov Kaszjancsuk
52 Kapura lövések száma 18
2 Kiállításpercek 8
Jerjomenko Kapusok Stana

 

Nyugati-főcsoport, negyeddöntők
SZKA (1.)–Atlant (8.) 4-1
1-0 7-0 1-3 6-1 7-0
CSZKA (2.)–Lev (7.) 4-0
3-2 3-2 3-1 2-1
Dinamo Moszkva (3.)–Slovan (6.) 4-0
5-1 3-2 4-2 3-2
Lokomotiv (4.)–Szeversztal (5.) 2-4
1-2 2-1 2-3 2-3 3-2 1-3
Nyugati-főcsoport, elődöntők
 SZKA (1.)–Szeversztal (5.) 3-0
7-4 4-1 4-0 03. 12 03. 15 03. 17  03. 19
 CSZKA (2.)–Dinamo Moszkva (3.) 1-2
0-3 2-1 2-3 03. 12 03. 15 03. 17  03. 19
Nyugati-főcsoport, döntő
 03. 22 03. 23 03. 26 03. 27 03. 30 04. 01  04. 03
Keleti-főcsoport, negyeddöntők
Ak Barsz (1.)–Nyeftyehimik (8.) 4-0
 5-1 2-0 2-1 3-2
Avangard (2.)–Szibir (7.) 4-3
5-0 0-1 1-4 5-2 1-0 0-3  2-0
Traktor (3.)–Barisz (6.) 4-3
3-4 3-5 3-1 3-2 5-2 2-4 5-3
Metallurg Magnyitogorszk (4.)–Szalavat Julajev (5.) 3-4
3-4 2-0 1-4 3-2 2-1 4-5 0-2
Keleti-főcsoport, elődöntők
 Ak Barsz (1.)–Szalavat Julajev (5.) 0-2
2-3 0-2 03. 12 03. 13 03. 16 03. 18  03. 20
Avangard (2.)–Traktor (3.) 0-2
0-5 0-3 03. 12 03. 13 03. 16 03. 18  03. 20
Keleti-főcsoport, döntő
 03. 23 03. 24 03. 27 03. 28 03. 31 04. 02  04. 04
Gagarin-kupa, döntő
 04. 07 04. 08 04. 11 04. 12 04. 15 04. 17  04. 19

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 21., kedd
ROM 17:30 PROGAL 3-8VÉGE
ROM 17:30 SSCBRA 4-2VÉGE
március 22., szerda
U20 12:40 AVSDHK 2-3VÉGE
U16 16:00 AVSMAC 2-1VÉGE
MOL 17:00 MISMAC 2-1VÉGE
    • M4 SPORT
ROM 17:30 SSCBRA 1-4VÉGE
U20 17:30 ZEGMIS 0-2VÉGE
U20 17:40 VASMAC 2-5VÉGE
EBJL 19:40 AVSUTE 4-2VÉGE
március 23., csütörtök
U18 16:40 KMHPEF 3-5VÉGE
KHL 17:30 SZKLOK 5-4 HVÉGE
    • SPORT 2
március 24., péntek
KHL 15:00 MMGAKB 
    • SPORT 2
U16 19:40 MACAVS INFO
március 25., szombat
U20   DHKAVS 
NHL 00:05 PITNYI 
    • SPÍLER TV
U20* 18:00 MACVAS 
március 26., vasárnap
NHL 04:30 LAKNYR 
    • SPÍLER TV
U16 18:00 AVSMAC 
NHL 23:00 NJDDAL 
    • SPÍLER TV
március 27., hétfő
U18   UTESCC 
március 28., kedd
U16*   MACAVS 
március 29., szerda
U16*   AVSMAC 
U20*   AVSDHK 
U20*   VASMAC 
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk