MAC–Fehérvár 0-2

 

Az ifjúsági bajnokság döntőjében második meccsét játszotta az Ifj. Ocskay Gábor Jégkorongakadémia és a MAC. Ezúttal a fővárosban csapott össze a legjobb két U18-as csapatunk. Ismét gólszegény meccset hoztak össze, amelyet a második harmad végén lőtt két góllal a székesfehérváriak nyertek meg, a gólokat Lengyel Levente és Szabó Dániel szerezte. Így 2-0-ra vezetnek a 3 győzelemig tartó sorozatban.

Az utánpótlás-bajnokságok rájátszása:

U20, elődöntők
Fehérvár (1.)–MTK-FTC (4.) 2-0
10-0 7-1
Debrecen (2.)–UTE-Vasas (3.) 0-2
1-2 1-5
U20, döntő
Fehérvár (1.)–UTE-Vasas (3.) 1-0
1-0 B 03.16. 03.17.

 

U18, elődöntők
Fehérvár (1.)–Miskolc (5.) 3-0
7-2 12-1 18-2
MAC (2.)–UTE-Vasas (4.) 3-0
4-2 3-2 5-1
U18, döntő
Fehérvár (1.)MAC (2.) 2-0
2-1 B 2-0 03.12. ? ?

 

U16, elődöntők
MAC (1.)–Csíkszereda (4.) 3-0
8-1 6-2 8-1
UTE-Vasas (2.)–Fehérvár (3.) 1-2
3-4 4-6 8-2 03.11. ?
U16, döntő
MAC (1.)–

 

U14, elődöntők
Fehérvár (1.)–UTE (3.) 2-0
11-0 3-0
Csíkszereda (2.)–MAC (4.) 1-1
3-4 H 6-3 03.10. ? ?
U14, döntő
Fehérvár (1.)–

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC 2-3VÉGE
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 6-2VÉGE
U18 15:40 VSVETO 5-2VÉGE
U18 16:30 PEFSCC 1-7VÉGE
EL 17:50 VC2BRA 4-3 HVÉGE
EL 18:30 MISSCC 4-1VÉGE
EL 18:30 TITUTE 5-2VÉGE
EL 19:00 MACFTC 6-1VÉGE
U18 19:00 EHLMIS 2-4VÉGE
U18 19:00 ZASAVS 4-5VÉGE
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
KHL 13:00 BAADMO 3-5VÉGE
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk