Kóger Dániel gólpasszos

Kóger Dániel csapata, a Bakersfield Condors idegenben szenvedett 3-2-es vereséget a Wheeling Nailerstől. Az első harmadban a házigazdák 2-0-s előnyre tettek szert, amiből Kógerék a második harmadban egy gólt faragtak. Sajnos a további felzárkózás helyett az 51. percben a Nailers ismét kettőre növelte a különbséget, így az 57. Percben szerzett újabb bakersfieldi gól nem az egyenlítést, hanem csak a felzárkózást jelentette. A gólt Nicholas Tremblay szerezte, Kóger első asszisztos volt. Mivel több gól a mérkőzésen már nem született, így 3-2 lett a végeredmény is.

Hetényi Zoltánék otthon győzték le 7-3-ra az Evansville IceMen csapatát. Hetényi a kispadon kapott helyet.

Hentes Kristófék a ligamásodik Oltent fogadták a svájci másodosztályban, és kellemes meglepetésre nagyon sima győzelmet arattak. A mérkőzés első góljára majdnem hajszálpontosan egy harmadot kellett várni, Hentesék ugyanis egy másodperccel az első dudaszó előtt szerezték meg a vezetést. A második harmadban azonban nem csak, hogy felállt, de a vezetést is megszerezte a vendégcsapat. A mérkőzés felénél aztán beindult az Alexandre Tremblay, André Signoretti duó. Utóbbi a 30. percben szerezte az egyenlítő találatot, Tremblay adta a gólpasszt. A 37. percben Tremblay góljával már ismét a GCK Lions vezetett. A 46. percben ugyanő saját maga második, csapata negyedik gólját szerezte, de 33 másodperc múlva jött az ötödik találat is, ekkor Signoretti gólpasszos volt. Az 56. percben Tremblay megszerezte aznapi harmadik gólját, Signoretti pedig asszisztosként harmadik pontját. Az 58. percben még esett egy-egy gól mindkét oldalon, ez azonban a csata kimenetelét nem nagyon befolyásolta, Hentesék 7-3-ra nyertek. Győzelmével a zürichi csapat megerősítette hetedik helyét a tabellán, a nyolcadik Red Ice-szal szemben 2 pont és egy meccs előnye van, míg a kilencedik, azaz kieső helyen álló Baselt négy ponttal előzik meg Hentesék.