A Szalavat Julajev javított a KHL-ben

   

Az ufaiak a Vityazt gyűrték le. A Spengler-kupán botrányosan szereplő Szalavat Julajev játszotta a 2013-as év egyik első KHL-mérkőzését, ahol a Vityaz otthonában kapott gól nélkül le tudta hozni a találkozót, ezzel beérte pontszámban és megelőzte a Szibirt. A Dinamo Minszknek pedig nem jött be a retromez, ugyanis a fehéroroszok nem tudták legyűrni hazai jégen a lett KHL-csapatot a decemberi mérkőzéssel ellentétben.

Vityaz Csehov

0-3 (0-1, 0-1, 0-1)

Szalavat Julajev

KHL. Csehov, 3200 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 17:41 Szvitov Pankov
0-2 37:30 Pihlström Mirnov
0-3 44:25 Szaprikin
24 Kapura lövések száma 37
6 Kiállításpercek 6
Liszutyin Kapusok Tarkki

 

Szeversztal

4-1 (2-1, 2-0, 0-0)

Szpartak

KHL. Cserepovec, 5660 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 04:27 Berdnyikov
2-0 10:39 Ketov Kazionov Sipacsov
2-1 16:27 PP Busujev Bodrov Obsut
3-1 23:03 Dedunov
4-1 33:46 PP Sipacsov Rjazancev Caslava
35 Kapura lövések száma 16
12 Kiállításpercek 16
Kosecskin Kapusok Jahin
33:46-tól Szucskov

 

Dinamo Minszk

2-3 (0-2, 1-0, 1-1)

Dinamo Riga

KHL. Minszk, 15068 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 13:52 Cibulskis Meija Dzerins
0-2 19:50 Giroux
1-2 20:16 Gyenyiszov
2-2 50:39 Stapleton Laine Krajicek
2-3 51:35 Szczechura K. Redlihs
35 Kapura lövések száma 26
6 Kiállításpercek 4
Haugen Kapusok Tellqvist

 

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 13., péntek
EL 17:30 BRAVC2 4-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 2-4VÉGE
EL 18:00 DABFTC 4-2VÉGE
EL 18:00 SCCMAC 5-3VÉGE
EL 18:30 MISTIT 6-4VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 
U20 20:00 UTEPEF 
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk