A Szalavat Julajev javított a KHL-ben

   

Az ufaiak a Vityazt gyűrték le. A Spengler-kupán botrányosan szereplő Szalavat Julajev játszotta a 2013-as év egyik első KHL-mérkőzését, ahol a Vityaz otthonában kapott gól nélkül le tudta hozni a találkozót, ezzel beérte pontszámban és megelőzte a Szibirt. A Dinamo Minszknek pedig nem jött be a retromez, ugyanis a fehéroroszok nem tudták legyűrni hazai jégen a lett KHL-csapatot a decemberi mérkőzéssel ellentétben.

Vityaz Csehov

0-3 (0-1, 0-1, 0-1)

Szalavat Julajev

KHL. Csehov, 3200 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 17:41 Szvitov Pankov
0-2 37:30 Pihlström Mirnov
0-3 44:25 Szaprikin
24 Kapura lövések száma 37
6 Kiállításpercek 6
Liszutyin Kapusok Tarkki

 

Szeversztal

4-1 (2-1, 2-0, 0-0)

Szpartak

KHL. Cserepovec, 5660 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 04:27 Berdnyikov
2-0 10:39 Ketov Kazionov Sipacsov
2-1 16:27 PP Busujev Bodrov Obsut
3-1 23:03 Dedunov
4-1 33:46 PP Sipacsov Rjazancev Caslava
35 Kapura lövések száma 16
12 Kiállításpercek 16
Kosecskin Kapusok Jahin
33:46-tól Szucskov

 

Dinamo Minszk

2-3 (0-2, 1-0, 1-1)

Dinamo Riga

KHL. Minszk, 15068 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 13:52 Cibulskis Meija Dzerins
0-2 19:50 Giroux
1-2 20:16 Gyenyiszov
2-2 50:39 Stapleton Laine Krajicek
2-3 51:35 Szczechura K. Redlihs
35 Kapura lövések száma 26
6 Kiállításpercek 4
Haugen Kapusok Tellqvist

 

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE 3-1VÉGE
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 7-1VÉGE
EL 20:00 TITFTC 5-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS Ö:7-6 BVÉGE
    • SPORT 2
január 24., szerda
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 18:40 AVSMAC 
U20 19:00 MISDHK 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   ZEGPEF 
U20 15:45 UTEOHC 
KHL 17:30 DMISBA 
    • SPORT 2
U20 17:40 VASG99 
U18 18:45 UTEVAS 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
január 27., szombat
DEBL   KMHGGV 
U18   AVSRBS 
U18   VSVETO 
U18   ZEGGEP 
U20   HDJMAC 
U20   VSVAVS 
U20 12:45 ETODHK 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 15:50 MACKAC 
EL 18:30 TITBRA 
U18 18:45 UTEMIS 
U18 19:40 VASEHL 
január 28., vasárnap
DEBL   GEPGGV 
U18   OHCMIS 
U20   HDJAVS 
U20   OHCDHK 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
U20 11:30 UTEKMH 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 13:20 MACRBS 
U18 15:20 UTEETO 
U18 16:35 KMHEHL 
EL 18:30 UTEDAB 
EL 19:50 VC2SCC 
január 29., hétfő
EL 18:00 FTCBRA 
EL 20:00 MACMIS 
    • M4 SPORT
január 30., kedd
U20 15:30 PEFKMH 
EL 18:30 TITSCC 
január 31., szerda
DEBL   MRLCFH 
U20   KMHMIS 
U20   PEFUTE 
U20 15:00 DHKOHC 
U18 17:15 ETOKMH 
EL 17:50 VC2BRA 
Partnerünk