Garipov első shutoutja

   

A fiatal orosz kapus Prágában gyűjtötte be élete első KHL-es kapott gól nélküli mérkőzését. Hétfőn az Ak Barsz a Levhez látogatott, ahol a vendégek 21 éves kapusa, Emil Garipov 21. KHL-mérkőzését kapott gól nélkül zárta, mind a 23 cseh lövést hárította. Győzelmével az Ak Barsz visszavette az első helyet keleten, az össztabellán pedig a harmadik helyre ugrott előre.

Dinamo Riga

1-3 (1-1, 0-1, 0-1)

Jugra

KHL. Riga, 5690 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 02:54 Giroux Szczechura Daugavins
1-1 11:38 Szkorohodov Szitnyikov Magogin
1-2 26:50 Glazacsev Troncinsky Ribakov
1-3 59:27 But Szafronov Gyemagin
25 Kapura lövések száma 19
2 Kiállításpercek 10
Tellqvist Kapusok Masalskis

 

Lev

0-2 (0-2, 0-0, 0-0)

Ak Barsz

KHL. Prága, 4231 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 10:39 PP Darzins Nyikulin Morozov
0-2 11:43 PP Pesonen Immonen Medvegyev
23 Kapura lövések száma 35
12 Kiállításpercek 12
Stepánek Kapusok Garipov
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 GEPSCC 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk