KMH Budapest–Vienna Sabres 2-5

   

Három góllal kikapott ugyan a KMH Budapest a Vienna Sabres elleni második EWHL-meccsen, de az 50. percben még döntetlen volt az állás. “A végjátékot buktuk el, pedig voltak győzelmi lehetőségeink is – mondta blogunknak Buzás Norbert, a csapat és a női válogatottak segítője. – A mai meccsen az A-csoportos világbajnokságra készülő ifiválogatottak közül már csak kevesen játszottak és keveset. A csapatban mindenki remekül helytállt.” A gólokat két ifiválogatott, Jókai-Szilágyi Kinga és Dabasi Réka szerezte.

A lányok számára az ünnep után a szezon legfontosabb pár napja következik. Ne feledjék, a csapattagok és a lányok továbbra is várják a támogató üzeneteket.

 

A női U18-as válogatott világbajnoki játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Németh Anikó 1996 MTK
Poltzer Renáta 1997 Vasas
Védők:
Kiss-Simon Franciska 1995 Vasas
Köles Kata 1996 Marilyn
Medgyes Dorottya 1996 MAC
Molnár Mónika 1995 SC Hockey Academy (CAN)
Németh Bernadett 1996 MTK
Pál Vanda 1997 MTK
Tóth Enikő 1996 MTK
Mezőnyjátékosok:
Dabasi Réka 1996 MTK
Horváth Tifani 1996 Vasas
Huszák Alexandra 1995 Vasas
Jókai Szilágyi Kinga 1997 Vasas
Kiss Andrea 1996 MAC
Krivi Krisztina 1996 Vasas
Nagy Orsolya 1996 Mannheim (GER)
Pintér Hanna 1998 MAC
Pintér Lili 1996 MAC
Somogyi Vivien 1995 MAC
Szelényi Lilien 1997 Vasas
Ungár Rebeka 1997 MTK
Váradi Nikolett 1998 MAC

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
   H I R D E T É S
Partnerünk