Bukott a két legjobb keleti csapat

   

Az Avangard és az Ak Barsz is vereséget szenvedett szombaton. A közelgő ünnep miatt nagyon korán, helyi idő szerint 13 órakor fogadta a Dinamo Riga a Csernisov-divíziót vezető Avangardot, ám a korai kezdés a hazaiaknak kedvezett, Daugavinsék begyűjtötték a három pontot, legutóbbi nyolc mérkőzésükön belül mindösszesen másodszor.

A másik keleti divízióelső, az Ak Barsz a Slovanhoz látogatott, büntetők döntöttek, amiből a szlovákok jöttek ki jobban, így a kétszeres Gagarin Kupa-győztes csak egy ponttal tudott meglépni az Avangardtól.

Dinamo Riga

4-1 (1-0, 1-1, 2-0)

Avangard

KHL. Riga, 5490 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 10:58 Sotnieks Daugavins Karsums
1-1 25:44 PP Szjomin Kurjanov Frolov
2-1 36:53 K. Redlihs Nizivijs Johnson
3-1 50:18 PP Indrasis Nizivijs Johnson
4-1 58:43 ENG Daugavins Giroux Szczechura
27 Kapura lövések száma 28
29 Kiállításpercek 8
Tellqvist Kapusok Ramö

 

Dinamo Minszk

3-4 (2-1, 0-1, 1-1, 0-0, 0-1)

Szeversztal

KHL. Minszk, 15045 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 02:25 PP Pavelski Stapleton
1-1 15:22 Wandell Bergfors
2-1 18:24 PP Irgl Murphy
2-2 34:18 Ketov Kiszelevics
2-3 51:33 PP Sipacsov Jegorsev
3-3 56:44 PP Stapleton Pavelski Irgl
3-4 65:00 GWS Sipacsov
32 Kapura lövések száma 43
10 Kiállításpercek 24
Haugen Kapusok Kosecskin

 

Slovan

3-2 (1-0, 0-1, 1-1, 0-0, 1-0)

Ak Barsz

KHL. Pozsony, 10055 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 18:47 PP Hudacek Bartovic Sersen
1-1 37:33 Immonen Medvegyev Obuhov
1-2 44:14 PP Morozov Kornyejev
2-2 52:18 PP Bliznák Sekera Miklik
3-2 65:00 GWS Vondrka
23 Kapura lövések száma 39
14 Kiállításpercek 36
Janus Kapusok Barulin
Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 19., vasárnap
U18 17:10 AVSMAC 4-2VÉGE
március 20., hétfő
MOL 18:00 MACMIS 3-4VÉGE
    • M4 SPORT
március 21., kedd
ROM 17:30 PROGAL 3-8VÉGE
ROM 17:30 SSCBRA 4-2VÉGE
március 22., szerda
U20 12:40 AVSDHK 2-3VÉGE
U16 16:00 AVSMAC 2-1VÉGE
MOL 17:00 MISMAC 2-1VÉGE
    • M4 SPORT
ROM 17:30 SSCBRA 1-4VÉGE
U20 17:30 ZEGMIS 0-2VÉGE
U20 17:40 VASMAC 2-5VÉGE
EBJL 19:40 AVSUTE 4-2VÉGE
március 23., csütörtök
U18 16:40 KMHPEF INFO
KHL 17:30 SZKLOK 
    • SPORT 2
március 24., péntek
NHL 00:05 WSHCBJ 
    • SPÍLER TV
NHL 03:30 LAKWPG 
    • SPÍLER TV
KHL 15:00 MMGAKB 
    • SPORT 2
U16 18:40 MACAVS 
március 25., szombat
U20   DHKAVS 
NHL 00:05 PITNYI 
    • SPÍLER TV
U20* 18:00 MACVAS 
március 26., vasárnap
NHL 04:30 LAKNYR 
    • SPÍLER TV
U16 18:00 AVSMAC 
NHL 23:00 NJDDAL 
    • SPÍLER TV
március 27., hétfő
U18   UTESCC 
március 28., kedd
U16*   MACAVS 
március 29., szerda
U16*   AVSMAC 
U20*   AVSDHK 
U20*   VASMAC 
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk