Bukott a két legjobb keleti csapat

   

Az Avangard és az Ak Barsz is vereséget szenvedett szombaton. A közelgő ünnep miatt nagyon korán, helyi idő szerint 13 órakor fogadta a Dinamo Riga a Csernisov-divíziót vezető Avangardot, ám a korai kezdés a hazaiaknak kedvezett, Daugavinsék begyűjtötték a három pontot, legutóbbi nyolc mérkőzésükön belül mindösszesen másodszor.

A másik keleti divízióelső, az Ak Barsz a Slovanhoz látogatott, büntetők döntöttek, amiből a szlovákok jöttek ki jobban, így a kétszeres Gagarin Kupa-győztes csak egy ponttal tudott meglépni az Avangardtól.

Dinamo Riga

4-1 (1-0, 1-1, 2-0)

Avangard

KHL. Riga, 5490 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 10:58 Sotnieks Daugavins Karsums
1-1 25:44 PP Szjomin Kurjanov Frolov
2-1 36:53 K. Redlihs Nizivijs Johnson
3-1 50:18 PP Indrasis Nizivijs Johnson
4-1 58:43 ENG Daugavins Giroux Szczechura
27 Kapura lövések száma 28
29 Kiállításpercek 8
Tellqvist Kapusok Ramö

 

Dinamo Minszk

3-4 (2-1, 0-1, 1-1, 0-0, 0-1)

Szeversztal

KHL. Minszk, 15045 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 02:25 PP Pavelski Stapleton
1-1 15:22 Wandell Bergfors
2-1 18:24 PP Irgl Murphy
2-2 34:18 Ketov Kiszelevics
2-3 51:33 PP Sipacsov Jegorsev
3-3 56:44 PP Stapleton Pavelski Irgl
3-4 65:00 GWS Sipacsov
32 Kapura lövések száma 43
10 Kiállításpercek 24
Haugen Kapusok Kosecskin

 

Slovan

3-2 (1-0, 0-1, 1-1, 0-0, 1-0)

Ak Barsz

KHL. Pozsony, 10055 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 18:47 PP Hudacek Bartovic Sersen
1-1 37:33 Immonen Medvegyev Obuhov
1-2 44:14 PP Morozov Kornyejev
2-2 52:18 PP Bliznák Sekera Miklik
3-2 65:00 GWS Vondrka
23 Kapura lövések száma 39
14 Kiállításpercek 36
Janus Kapusok Barulin
Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
január 22., vasárnap
EBYSL 12:00 RBSMAC 5-0VÉGE
MOL 12:30 FTCBRA 6-2VÉGE
EBJL 15:30 RBSETO 5-1VÉGE
EBYSL 15:40 VASTRK 0-1VÉGE
EBYSL 15:40 ZNOHKB 8-4VÉGE
EBYSL 17:30 SLLAVS 2-0VÉGE
MOL 18:00 BEOTIT 2-0VÉGE
MOL 18:00 MACUTE 4-0VÉGE
EBEL 18:15 AVSVSV 6-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., hétfő
ECHC 17:00 ZLNMAC 3-7VÉGE
MOL 18:00 BEODAB 1-4VÉGE
MOL 18:00 DHKSCC 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 12-1VÉGE
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK 18:30 MISDAB 
U20 18:40 KMHVAS 
MK 19:00 MACDHK 
U20 19:15 DHKMAC 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   KMHMIS 
U18 14:30 PEFAVS 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
U18 17:40 VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
U18 19:30 DHKTVS 
január 27., péntek
U20 15:00 MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 13:50 TVSMIS 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 30., hétfő
MOL 17:30 BRABEO 
MOL 18:00 DABFTC 
    • M4 SPORT
MOL 18:00 DHKUTE 
MOL 18:30 TITBRA 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk