Így kezd a magyar juniorválogatott

   

A délelőtt edzés után kiderült, Tim Kehler milyen összeállításban kezd Japán ellen az U20 vb-n Brassóban.

A kapuban Pleszkán kezd, Ágoston csere.

Hátvédpárok:

3 Arany, 5 Reiter
11 Bojkó, 17 Könczei
7 Léránt, 12 Vojtkó
10 Árkovics

Csatársorok:

21 Miskolczi, 13 Nagy K., 8 Sárpátki
22 Tóth G., 9 Kocsis, 16 Vincze
24 Ritó, 6 Erdély, 23 Fliszár
14 Gágyor, 2 Dömötör, 4 Hamvai
18 Szabó

A csapatkapitánynak járó C betűt a Fehérvár hátvédje, Arany Máté viseli, míg az A betűk Miskolczi Márk és Gágyor Péter mezén lesznek.

 

A junior-világbajnokság menetrendje:

december 9. Magyarország–Japán
december 10. Litvánia–Magyarország
december 12. Magyarország–Spanyolország
december 13. Hollandia–Magyarország
december 15. Magyarország–Románia

A juniorválogatott aktuális játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Ágoston Olivér 1994 Espoo (FIN)
Pleszkán József 1993 UTE
Védők:
Arany Máté 1994 Fehérvár
Árkovics Bálint 1993 Fehérvár
Bojkó Bálint 1993 MAC
Könczei Áron 1994 Debrecen
Léránt René 1994 FTC
Reiter Attila 1994 Fehérvár
Vojtkó Mátyás 1993 Nové Zámky (SVK)
Támadók:
Dömötör Róbert 1993 UTE
Erdély Csanád 1996 Fehérvár
Fliszár Zalán 1994 Vasas
Gágyor Péter 1994 Vasas
Hamvai Szilárd 1995 Fehérvár
Kocsis Ferenc 1995 Fehérvár
Miskolczi Márk 1993 Miskolc
Nagy Krisztián 1994 Miskolc
Sárpátki Tamás Róbert 1994 Fehérvár
Szabó Dániel 1995 Fehérvár
Ritó László 1994 Miskolc
Tóth Gergő 1993 Fehérvár
Vincze Péter 1995 Fehérvár

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
   H I R D E T É S
Partnerünk