Alakul a serdülőválogatott kerete

 

Csütörtökön és pénteken 34 1997-ben született, tehát másodéves serdülővel folytatja a munkát Glen Williamson szövetségi edző. A fiatalok napi két jeges edzésen vesznek részt. A következő héten az egy évvel fiatalabbak következnek. A serdülők is komoly tornára készülnek, december közepén három kemény válogatott, Ausztria, Franciaország és Szlovénia ellen bizonyíthatnak a kaposvári négyes tornán.

A magyar U16-os szelekció játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bors Gergő 1997 Klagenfurt (AUT)
Gadácsi János 1997 Fehérvár
Kiss Bence 1997 Miskolci VSI
Nagy Péter 1997 MTK-Győr
Védők:
Antal Arnold 1997 Fehérvár
Boros Dániel 1997 MAC
Gerencsér Dominik 1997 UTE
Járossy Ádám 1997 Fehérvár
Jászai Barna 1997 MAC
Laczkó Ákos 1997 Miskolci VSI
Preisinger Péter 1997 MAC
Stipsicz Bence 1997 MAC
Szabó Máté 1997 Erzsébeti Farkasok
Takács Bence 1997 Fehérvár
Támadók:
Anton Joel 1997 Debreceni HK
Babay Miklós 1997 MTK
Bajusz Tamás 1997 Miskolci VSI
Baranyai Balázs 1997 Fehérvár
Bolla Bence 1997 Fehérvár
Czakó Barna 1997 MTK
Gáspár Máté 1997 Graz (AUT)
Havasi Dávid 1997 UTE
Imre Patrik 1997 Fehérvár
Karsay Kornél 1997 MAC
Komjáti Gábor 1997 Erzsébeti Farkasok
Kopasz Zsombor 1997 Tisza Volán
Kőrösi Péter 1997 MAC
Lakatos Hunor 1997 MAC
Márkus Balázs 1997 UTE
Nagy Zoltán 1997 Red Bull Salzburg (AUT)
Sági Martin 1997 UTE
Szlama Dániel 1997 UTE
Szűcs István 1997 UTE
Vizi Dániel 1997 Fehérvár

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 13., péntek
EL 17:30 BRAVC2 4-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 2-4VÉGE
EL 18:00 DABFTC 4-2VÉGE
EL 18:00 SCCMAC 5-3VÉGE
EL 18:30 MISTIT 6-4VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 
U20 20:00 UTEPEF 
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk