Backström gólpasszal debütált a KHL-ben

   

Jerjomenko kapott gól nélkül hozta le a jaroszlavli mérkőzést. A játéknap rangadóján a Taraszov-divíziót vezető Lokomotivhoz a címvédő és listavezető Dinamo Moszkva látogatott, ahol szinte végig a vendégek irányították a játékot, a hazaiak nem tudtak gólt lőni. A svéd újonc csatár éppen Ovecskin gólját készítette elő. A Metallurg Magnyitogorszk a Dinamo Riga ellen mind az öt gólját emberelőnyben lőtte, Malkin és Mozjakin is négy-négy pontig jutott.

Szeversztal Cserepovec

4-3 (0-1, 3-0, 1-1)

Jugra Hanti-Manszijszk

KHL. Cserepovec, 2920 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 02:54 Buljanszkij
0-2 08:22 PP Ibragimov Gyemagin Altarjov
1-2 27:47 Zemcsenko Jegorsev Medvegyev
2-2 28:46 Bergfors Rjazancev Sipacsov
3-2 39:31 Kazakovcev Kiszelevics Rjazancev
3-3 40:41 But Altarjov
4-3 54:27 Berdnyikov Kazakovcev
54 Kapura lövések száma 22
4 Kiállításpercek 6
Kosecskin Kapusok Masalskis

 

Vityaz Csehov

3-2 (0-2, 1-0, 1-0, 0-0, 1-0)

Barisz Asztana

KHL. Csehov, 2800 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 01:41 Alekszandrov Gavrilin Szavcsenko
0-2 14:41 Grigorjev
1-2 32:37 Markov Cullen Dvurecsenszkij
2-2 52:31 Belouszov Kugyinov
3-2 65:00 GWS Panarin
24 Kapura lövések száma 40
13 Kiállításpercek 15
Kaszutyin Kapusok Lassila

 

Lokomotiv Jaroszlavl

0-3 (0-2, 0-0, 0-1)

Dinamo Moszkva

KHL. Jaroszlavl, 8965 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 10:28 Babenko Pesztunov
0-2 15:44 PP Ovecskin Novák Backström
0-3 46:37 Gynge Ovecskin
32 Kapura lövések száma 26
8 Kiállításpercek 10
Varlamov Kapusok Jerjomenko

 

Atlant Mityiscsi

2-3 (0-0, 1-2, 1-1)

SZKA Szentpétervár

KHL. Mityiscsi, 6500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 24:25 SH Kovalcsuk Tyihonov
1-1 28:08 PS Majorov
1-2 33:48 PP Taraszenko Tyihonov Kovalcsuk
1-3 45:32 Makarov Kucserjavenko Klimenko
2-3 48:36 Majorov Ignatuskin
19 Kapura lövések száma 24
8 Kiállításpercek 14
Hudobin Kapusok Bobrovszkij

 

Donbassz Donyeck

4-2 (2-2, 2-0, 0-0)

Avtomobiliszt Jekatyerinburg

KHL. Donyeck, 3497 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 09:06 Zsmakin Mezei
1-1 09:55 Nedorost Dadonov Wilson
2-1 10:20 Tuppurainen Pilár
2-2 11:24 Spirko Szimakov
3-2 27:57 PP Dadonov Wilson
4-2 38:08 Ponikarovszkij Fedotenko Pettersson
49 Kapura lövések száma 32
14 Kiállításpercek 12
Ersberg Kapusok Lobanov

 

Dinamo Minszk

3-2 (2-1, 0-1, 0-0, 1-0)

Avangard Omszk

KHL. Minszk, 13120 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 12:22 Drozd Niskala
1-1 17:44 Mozer
2-1 19:26 PP Stapleton Niskala
2-2 23:21 Ivanov
3-2 63:57 Stapleton
32 Kapura lövések száma 34
31 Kiállításpercek 46
Rinne Kapusok Rejzvih

 

Dinamo Riga

2-5 (1-1, 1-1, 0-3)

Metallurg Magnyitogorszk

KHL. Riga, 10120 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 03:56 Dzerins Meija
1-1 11:51 PP Malkin Mozjakin
2-1 22:21 Daugavins Galvins K. Redlihs
2-2 31:07 PP Platonov Zukkarello O’Reilly
2-3 44:53 PP Mozjakin Kuljomin Malkin
2-4 52:30 PP Mozjakin Malkin
2-5 58:33 PP Kuljomin Malkin Mozjakin
29 Kapura lövések száma 21
50 Kiállításpercek 22
Jucers Kapusok Ahonen
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 GEPSCC 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC ÉLŐ
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk