Chara bemutatkozott a Levben

 

Az SZKA prágai vendégjátékára és Chara bemutatkozására 12787 néző volt kíváncsi a cseh fővárosban, ahol megszenvedett a szentpétervári csapat, ám végül nyert. A tabella első három helyezettje vereséget szenvedett. A Traktor és a Lokomotiv is hat-hat győztes mérkőzés után bukott el, előbbi az Amur otthonában, utóbbi pedig az egyre jobb formában lévő Avangard ellen, Szemjon Varlamov 26 lövésből kapott négy gólt, Záborsky és Popov pedig négy-négy pontot szerzett. Az omszkiakkal kapcsolatos hír, Szergej Kosztyicin közel áll az Avangarddal való megállapodáshoz.

Amur Habarovszk

2-1 (2-0, 0-0, 0-1)

Traktor Cseljabinszk

KHL. Habarovszk, 7100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 04:29 Taraszov
2-0 07:04 Pyörala
2-1 49:47 Csisztov Kuznyecov
44 Kapura lövések száma 26
4 Kiállításpercek 6
Murigin Kapusok Garnett

 

Metallurg Novokuznyeck

4-1 (0-0, 2-1, 2-0)

Metallurg Magnyitogorszk

KHL. Novokuznyeck, 7533 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 28:44 Mozjakin Platonov Goncsar
1-1 33:48 Zsafjarov Megalinszkij
2-1 34:16 Jefimov Lazarjev Mereszkin
3-1 59:00 SH, ENG Sopel Arzamaszcev
4-1 59:34 SH, ENG Viglazov Robitaille
28 Kapura lövések száma 23
4 Kiállításpercek 18
Lazusin Kapusok Ahonen

 

Szibir Novoszibirszk

3-2 (0-0, 1-1, 2-1)

Avtomobiliszt Jekatyerinburg

KHL. Novoszibirszk, 6000 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 28:01 Szannyikov Kudroc Kopejkin
1-1 30:26 V. Sztrelcov Csisztyakov
2-1 43:13 Kopejkin Drugov Kulda
3-1 43:26 Kudroc Lehtera Alekszejev
3-2 53:39 Szimakov Szokolov Spirko
41 Kapura lövések száma 30
2 Kiállításpercek 4
Glass Kapusok Holt

 

Lokomotiv Jaroszlavl

2-5 (0-1, 0-2, 2-2)

Avangard Omszk

KHL. Omszk, 9046 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 12:22 PP Belov Popov Záborsky
0-2 20:55 Perezsogin Popov Záborsky
0-3 25:53 Pivcakin Popov
1-3 41:28 PP Amirov Hagman Kozlov
2-3 52:49 PP Malcev Hagman
2-4 58:37 Perezsogin Záborsky Pujacs
2-5 59:15 ENG Záborsky Nyikityin Popov
22 Kapura lövések száma 27
14 Kiállításpercek 12
Varlamov Kapusok Ramö

 

Atlant Mityiscsi

1-3 (0-1, 1-1, 0-1)

Barisz Asztana

KHL. Mityiscsi, 5900 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 01:06 Dawes Grigorjev
1-1 22:48 Majorov Kablukov Tocsickij
1-2 39:44 PS Dawes
1-3 53:02 SH Rugyenko
23 Kapura lövések száma 29
4 Kiállításpercek 8
Hudobin Kapusok Lassila

 

Lev Praha

3-4 (0-2, 2-1, 1-1)

SZKA Szentpétervár

KHL. Prága, 12787 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 02:49 Burdaszov
0-2 09:37 PP Tyihonov Dallman Kovalcsuk
1-2 26:43 Hossa Repík
2-2 27:57 Nemec Vorácek
2-3 31:22 Fjodorov Nyeprjajev Burdaszov
3-3 52:43 Klepis Vrana Krejcík
3-4 57:35 Taraszenko
27 Kapura lövések száma 28
8 Kiállításpercek 4
Pöpperle Kapusok Bobrovszkij

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
EWHL 15:00 KMHHVI 8-0VÉGE
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U18 09:15 VSVAVS 8-2VÉGE
U18 09:15 ZASMIS 0-3VÉGE
EWHL 09:50 HVIKMH 1-5VÉGE
U20 12:10 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 12:20 EHLMAC 0-8VÉGE
U18 12:20 RBSETO 11-2VÉGE
U20 12:40 ZNOUTE 7-1VÉGE
U20 14:40 MACETO 5-2VÉGE
EL 17:00 DABVC2 7-2VÉGE
EL 17:30 TITMIS 3-4 BVÉGE
U20 17:30 DHKAVS 7-5VÉGE
EBEL 18:00 HCBAVS 7-2VÉGE
EL 18:00 FTCBRA 5-4VÉGE
EL 18:30 UTESCC 4-2VÉGE
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 1-4VÉGE
EL 20:00 MACBRA 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
MK 18:55 KMHVAS 
szeptember 28., csütörtök
U18 17:15 ETOVAS 
U18 17:40 AVSMAC 
U18 18:00 ZEGPEF 
U18 19:00 DHKSZD 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
EBEL 18:45 AVSRBS 
    • M4 SPORT
U20 19:10 DHKEHL 
szeptember 30., szombat
NŐI 12:00 HUNPOL 
U20 12:40 AVSVIC 
U20 12:40 MACOHC 
U18 13:00 MISUTE 
U20 13:10 DHKHCI 
U20 15:00 UTERBS 
U18 15:40 KMHZNO 
GÁLA 16:00 HUNFIN 
U20 16:10 KMHG99 
U20 16:40 VASEHL 
ROM 17:30 SCCGAL 
ROM 17:30 SSTPRO 
VÁL 19:00 HUNPOL 
október 1., vasárnap
U20 09:40 DHKRBS 
U20 10:10 UTEEHL 
ROM 10:30 SSTPRO 
U20 13:10 MACG99 
U20 13:40 KMHOHC 
U20 13:40 VASHCI 
U20 15:30 ETOVSV 
U20 15:40 AVSHDJ 
EBEL 17:30 EHLAVS 
ROM 17:30 SCCGAL 
október 2., hétfő
ROM 17:30 STEBRA 
október 3., kedd
ROM 17:30 SCCPRO 
BL 18:30 HVJTRI 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
Partnerünk