Dacjuk megszerezte első góljait

   

A rutinos center találatai két pontot értek a CSZKA-nak. A moszkvai rangadót úgy nyerte meg a katonacsapat, hogy Radulovék csak 18 alkalommal találták el Boriszov kapuját. A Traktor parádét rendezett a Metallurg Novokuznyeck otthonában, Kosztyicin és Bulis három-három pontig jutottak. Minszkben hiába ment ki több mint 12 ezer néző a Torpedo elleni mérkőzésre, a Dinamo kikapott, Kane második KHL-mérkőzésén öt lövésig és egy 2+10 perces büntetésig jutott, csak két fehérorosz örülhetett, a Torpedo kapusa, Koval, és támadója, Ugarov.

Metallurg Novokuznyeck

0-6 (0-1, 0-2, 0-3)

Traktor Cseljabinszk

KHL. Novokuznyeck, 4365 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 05:52 Jakucenya Kosztyicin
0-2 22:03 Kosztyicin Kontiola
0-3 27:31 Kosztyicin Jakucenya Quint
0-4 51:18 Glinkin Karpov Bulis
0-5 52:02 Csisztov Kuznyecov Bulis
0-6 59:16 Bulis Kuznyecov Csisztov
39 Kapura lövések száma 30
8 Kiállításpercek 10
Kljucsnyikov Kapusok Garnett

 

Szibir Novoszibirszk

1-2 (0-0, 1-1, 0-1)

Metallurg Magnyitogorszk

KHL. Novoszibirszk, 7500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 26:13 Zdunov Koszov Jakubov
1-1 31:48 Szannyikov Enlund Zajcev
1-2 45:01 PP Kuljomin Zukkarello Malkin
31 Kapura lövések száma 37
6 Kiállításpercek 16
Gajducsenko Kapusok Ahonen

 

Szpartak Moszkva

1-2 (0-0, 0-1, 1-0, 0-1)

CSZKA Moszkva

KHL. Moszkva, Szokolnyiki, 3689 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 27:22 Dacjuk
1-1 51:57 Ruzicka Bodrov Busujev
1-2 64:59 Dacjuk Rjaszenszkij A. Radulov
38 Kapura lövések száma 18
2 Kiállításpercek 8
Boriszov Kapusok Stana

 

Dinamo Minszk

0-3 (0-2, 0-0, 0-1)

Torpedo Nyizsnyij Novgorod

KHL. Minszk, 12319 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 07:25 Nilsson Varnakov
0-2 11:12 PP Hietanen Makarov Thörnberg
0-3 53:04 Csernov
35 Kapura lövések száma 31
43 Kiállításpercek 8
Rinne Kapusok Koval

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE 3-1VÉGE
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 7-1VÉGE
EL 20:00 TITFTC 5-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U20   PEFKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U20 19:00 MISDHK 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   ZEGPEF 
U20 15:45 UTEOHC 
KHL 17:30 DMISBA 
    • SPORT 2
U20 17:40 VASG99 
U18 18:45 UTEVAS 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
január 27., szombat
DEBL   KMHGGV 
U18   AVSRBS 
U18   VSVETO 
U18   ZEGGEP 
U20   HDJMAC 
U20   VSVAVS 
U20 12:45 ETODHK 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 15:50 MACKAC 
EL 18:30 TITBRA 
U18 18:45 UTEMIS 
U18 19:40 VASEHL 
január 28., vasárnap
DEBL   GEPGGV 
U18   OHCMIS 
U20   HDJAVS 
U20   OHCDHK 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
U20 11:30 UTEKMH 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 13:20 MACRBS 
U18 15:20 UTEETO 
U18 16:35 KMHEHL 
EL 18:30 UTEDAB 
EL 19:50 VC2SCC 
január 29., hétfő
EL 18:00 FTCBRA 
EL 20:00 MACMIS 
    • M4 SPORT
január 30., kedd
EL 18:30 TITSCC 
Partnerünk