Dacjuk megszerezte első góljait

   

A rutinos center találatai két pontot értek a CSZKA-nak. A moszkvai rangadót úgy nyerte meg a katonacsapat, hogy Radulovék csak 18 alkalommal találták el Boriszov kapuját. A Traktor parádét rendezett a Metallurg Novokuznyeck otthonában, Kosztyicin és Bulis három-három pontig jutottak. Minszkben hiába ment ki több mint 12 ezer néző a Torpedo elleni mérkőzésre, a Dinamo kikapott, Kane második KHL-mérkőzésén öt lövésig és egy 2+10 perces büntetésig jutott, csak két fehérorosz örülhetett, a Torpedo kapusa, Koval, és támadója, Ugarov.

Metallurg Novokuznyeck

0-6 (0-1, 0-2, 0-3)

Traktor Cseljabinszk

KHL. Novokuznyeck, 4365 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 05:52 Jakucenya Kosztyicin
0-2 22:03 Kosztyicin Kontiola
0-3 27:31 Kosztyicin Jakucenya Quint
0-4 51:18 Glinkin Karpov Bulis
0-5 52:02 Csisztov Kuznyecov Bulis
0-6 59:16 Bulis Kuznyecov Csisztov
39 Kapura lövések száma 30
8 Kiállításpercek 10
Kljucsnyikov Kapusok Garnett

 

Szibir Novoszibirszk

1-2 (0-0, 1-1, 0-1)

Metallurg Magnyitogorszk

KHL. Novoszibirszk, 7500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 26:13 Zdunov Koszov Jakubov
1-1 31:48 Szannyikov Enlund Zajcev
1-2 45:01 PP Kuljomin Zukkarello Malkin
31 Kapura lövések száma 37
6 Kiállításpercek 16
Gajducsenko Kapusok Ahonen

 

Szpartak Moszkva

1-2 (0-0, 0-1, 1-0, 0-1)

CSZKA Moszkva

KHL. Moszkva, Szokolnyiki, 3689 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 27:22 Dacjuk
1-1 51:57 Ruzicka Bodrov Busujev
1-2 64:59 Dacjuk Rjaszenszkij A. Radulov
38 Kapura lövések száma 18
2 Kiállításpercek 8
Boriszov Kapusok Stana

 

Dinamo Minszk

0-3 (0-2, 0-0, 0-1)

Torpedo Nyizsnyij Novgorod

KHL. Minszk, 12319 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 07:25 Nilsson Varnakov
0-2 11:12 PP Hietanen Makarov Thörnberg
0-3 53:04 Csernov
35 Kapura lövések száma 31
43 Kiállításpercek 8
Rinne Kapusok Koval

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC ÉLŐ
U18 16:00 PEFMIS ÉLŐ
U18 17:05 GEPVAS INFO
U20 17:20 ETOAVS 
U18 17:40 AVSSCC INFO
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE INFO
U18 19:00 SZDETO INFO
U20 19:00 UTEVAS INFO
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
   H I R D E T É S
Partnerünk