Hudobin bemutatkozott a KHL-ben

   

Anyiszimov is győztes mérkőzésen debütált. Újabb NHL-ből érkezők léptek jégre a KHL-ben, az Atlant kapujában csereként Anton Hubodin, a Dinamo Rigában Kaspars Daugavins, a Lokomotivban pedig Artyom Anyiszimov mutatkozott be. A mityiscsiek mindösszesen hússzor találták el Tellqvist kapuját, mégis ötöt lőttek, győzelmükkel vezetik a Taraszov-divíziót. A Lokomotivban Anyiszimovnak öt kaput eltalált lövése volt, a bulielhozatalban pedig 61%-osan teljesített kezdésként.

Atlant Mityiscsi

5-2 (3-0, 0-2, 2-0)

Dinamo Riga

KHL. Mityiscsi, 6150 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 01:40 Andersson Lindgren Nuriszlamov
2-0 13:24 PP Niskala Zsergyev Petrov
3-0 16:53 Mihnov Nuriszlamov Engqvist
3-1 36:31 Karsums Johnson Indrasis
3-2 37:45 Giroux Nizivijs
4-2 49:45 Andersson Niskala Gluhov
5-2 59:30 ENG Lemtyugov Visnyevszkij Zsergyev
20 Kapura lövések száma 41
2 Kiállításpercek 6
Garipov
12:21-től Hudobin
Kapusok Tellqvist

 

Lokomotiv Jaroszlavl

4-2 (1-1, 2-2, 0-1)

Szpartak Moszkva

KHL. Jaroszlavl, 8910 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 15:41 Bodrov
1-1 19:46 PP Kaljuzsnij Kronwall
2-1 26:31 PP Redlihs Hagman Kaljuzsnij
3-1 30:06 Jakovlev Hagman
4-1 43:56 Averin
4-2 58:47 PP Lewandowski Morrison Scsitov
40 Kapura lövések száma 30
10 Kiállításpercek 26
Kolesznyik Kapusok Murphy
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC 2-3VÉGE
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 6-2VÉGE
U18 15:40 VSVETO 5-2VÉGE
U18 16:30 PEFSCC 1-7VÉGE
EL 17:50 VC2BRA 4-3 HVÉGE
EL 18:30 MISSCC 4-1VÉGE
EL 18:30 TITUTE 5-2VÉGE
EL 19:00 MACFTC 6-1VÉGE
U18 19:00 EHLMIS 2-4VÉGE
U18 19:00 ZASAVS 4-5VÉGE
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
KHL 13:00 BAADMO 3-5VÉGE
    • SPORT 2
EWHL 15:00 KMHHVI 8-0VÉGE
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U18 09:15 VSVAVS ÉLŐ
U18 09:15 ZASMIS ÉLŐ
EWHL 09:50 HVIKMH 
U20 12:10 KMHVAS INFO
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO INFO
EL 17:00 DABVC2 INFO
EL 17:30 TITMIS INFO
U20 17:30 DHKAVS INFO
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA INFO
EL 18:30 UTESCC INFO
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk