Hudobin bemutatkozott a KHL-ben

   

Anyiszimov is győztes mérkőzésen debütált. Újabb NHL-ből érkezők léptek jégre a KHL-ben, az Atlant kapujában csereként Anton Hubodin, a Dinamo Rigában Kaspars Daugavins, a Lokomotivban pedig Artyom Anyiszimov mutatkozott be. A mityiscsiek mindösszesen hússzor találták el Tellqvist kapuját, mégis ötöt lőttek, győzelmükkel vezetik a Taraszov-divíziót. A Lokomotivban Anyiszimovnak öt kaput eltalált lövése volt, a bulielhozatalban pedig 61%-osan teljesített kezdésként.

Atlant Mityiscsi

5-2 (3-0, 0-2, 2-0)

Dinamo Riga

KHL. Mityiscsi, 6150 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 01:40 Andersson Lindgren Nuriszlamov
2-0 13:24 PP Niskala Zsergyev Petrov
3-0 16:53 Mihnov Nuriszlamov Engqvist
3-1 36:31 Karsums Johnson Indrasis
3-2 37:45 Giroux Nizivijs
4-2 49:45 Andersson Niskala Gluhov
5-2 59:30 ENG Lemtyugov Visnyevszkij Zsergyev
20 Kapura lövések száma 41
2 Kiállításpercek 6
Garipov
12:21-től Hudobin
Kapusok Tellqvist

 

Lokomotiv Jaroszlavl

4-2 (1-1, 2-2, 0-1)

Szpartak Moszkva

KHL. Jaroszlavl, 8910 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 15:41 Bodrov
1-1 19:46 PP Kaljuzsnij Kronwall
2-1 26:31 PP Redlihs Hagman Kaljuzsnij
3-1 30:06 Jakovlev Hagman
4-1 43:56 Averin
4-2 58:47 PP Lewandowski Morrison Scsitov
40 Kapura lövések száma 30
10 Kiállításpercek 26
Kolesznyik Kapusok Murphy
Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
január 22., vasárnap
EBYSL 12:00 RBSMAC 5-0VÉGE
MOL 12:30 FTCBRA 6-2VÉGE
EBJL 15:30 RBSETO 5-1VÉGE
EBYSL 15:40 VASTRK 0-1VÉGE
EBYSL 15:40 ZNOHKB 8-4VÉGE
EBYSL 17:30 SLLAVS 2-0VÉGE
MOL 18:00 BEOTIT 2-0VÉGE
MOL 18:00 MACUTE 4-0VÉGE
EBEL 18:15 AVSVSV 6-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB INFO
MOL 18:00 DHKSCC INFO
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL INFO
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK 18:30 MISDAB 
U20 18:40 KMHVAS 
MK 19:00 MACDHK 
U20 19:15 DHKMAC 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   KMHMIS 
U18 14:30 PEFAVS 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
U18 17:40 VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
U18 19:30 DHKTVS 
január 27., péntek
U20 15:00 MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 13:50 TVSMIS 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 30., hétfő
MOL 17:30 BRABEO 
MOL 18:00 DABFTC 
    • M4 SPORT
MOL 18:00 DHKUTE 
MOL 18:30 TITBRA 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk