Lehtera öt pontot szerzett

   

A Slovan izgalmas mérkőzésen gyűrte le az SZKA-t. Az Avangard továbbra is rossz formában játszik, az Ak Barsz ötöt lőtt neki Omszkban. A CSZKA és a Szibir is már 4-1-re vezetett aktuális ellenfelével szemben, a Szibir végül nyert 5-3-ra, a moszkvaiak viszont csak büntetőkkel tudtak elhozni két pontot a Vityaztól. A játéknap két hőse Andrej Ankugyinov és Jori Lehtera, előbbi élete harmadik KHL-mérkőzésén három pontot gyűjtött, míg utóbbi egy góllal és négy gólpasszal vette ki a részét a Szibir győzelméből.

Avangard Omszk

0-5 (0-2, 0-0, 0-3)

Ak Barsz Kazany

KHL. Omszk, 7137 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 08:49 PP Morozov Zaripov Kapanen
0-2 15:22 Obuhov Medvegyev Zaripov
0-3 40:21 Nyikulin Morozov
0-4 49:47 PP Kuljas Medvegyev Zaripov
0-5 59:44 PP Morozov Nyikulin Kornyejev
38 Kapura lövések száma 21
12 Kiállításpercek 10
Rejzvih Kapusok Barulin

 

Barisz Asztana

2-3 (0-0, 1-2, 1-0, 0-1)

Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk

KHL. Asztana, 3726 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 27:50 Hohrjakov J. Alsevszkij
1-1 34:28 Sztarcsenko Rugyenko
1-2 35:30 Poligalov Rozin Komarisztij
2-2 42:58 Puskarjov Litvinyenko
2-3 61:49 Koukal Szelujanov Mamasev
39 Kapura lövések száma 19
4 Kiállításpercek 12
Lassila Kapusok Dalton

 

Jugra Hanti-Manszijszk

1-3 (0-0, 1-1, 0-2)

Szalavat Julajev Ufa

KHL. Hanti-Manszijszk, 3150 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 29:10 PP Kutyejkin Grigorenko Szaprikin
1-1 32:24 Bocsarov Jacenko
1-2 47:34 PP Hlisztov Proskin Zinovjev
1-3 54:14 PP Zubarjev Filatov Trubacsov
20 Kapura lövések száma 35
10 Kiállításpercek 10
Birjukov Kapusok Taraszov

 

Vityaz Csehov

4-5 (1-3, 2-1, 1-0, 0-0, 0-1)

CSZKA Moszkva

KHL. Csehov, 2800 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 01:35 Buszigin Szergejev Kuljomin
1-1 06:12 PP Gyenyiszov Arhipov Kvasa
1-2 14:40 PP I. Radulov Rilov Gyenyiszov
1-3 18:55 Zubov A. Radulov I. Radulov
1-4 22:13 Rilov Parsin
2-4 32:58 PP Koroljuk
3-4 37:41 Csernov Bagyukov
4-4 47:59 PS Koroljuk
4-5 65:00 GWS A. Radulov
26 Kapura lövések száma 19
6 Kiállításpercek 6
Liszutyin Kapusok Stana
a büntetőknél Proszkurjakov

 

Szpartak Moszkva

3-5 (1-0, 0-3, 2-2)

Szibir Novoszibirszk

KHL. Moszkva, Szokolnyiki, 3169 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 02:28 Ankugyinov Gorgyejev Lewandowski
1-1 32:16 Enlund Lehtera Kutuzov
1-2 34:10 PP Kulda Lehtera Zajcev
1-3 35:36 PP Lehtera Zajcev Krivonozskin
1-4 47:47 PP Kulda Lehtera Krivonozskin
2-4 51:30 PP Ruzicka Ankugyinov Bodrov
3-4 54:29 PP Busujev Bodrov Ankugyinov
3-5 59:59 ENG Alekszejev Lehtera
31 Kapura lövések száma 42
19 Kiállításpercek 25
Boriszov Kapusok Glass

 

Donbassz Donyeck

3-4 (1-1, 1-2, 1-0, 0-0, 0-1)

Metallurg Novokuznyeck

KHL. Druzsba, 3653 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 00:49 Lazarjev
1-1 14:12 Bartulis Beluhin
1-2 26:27 Viglazov Loginov Iszlamov
1-3 31:32 PP Robitaille Kuklev Bumagin
2-3 36:58 Nedorost Wilson
3-3 52:22 Tupparainen
3-4 65:00 GWS Robitaille
42 Kapura lövések száma 34
58 Kiállításpercek 6
Ersberg Kapusok Lazusin

 

Dinamo Minszk

0-4 (0-1, 0-2, 0-1)

Lev Praha

KHL. Minszk.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 08:43 Mikus Hossa
0-2 23:06 Sersen Surovy Mikus
0-3 30:07 PP Hossa Nemec Mikus
0-4 48:00 PP Novotny Hunkes
27 Kapura lövések száma 22
8 Kiállításpercek 8
Haugen
30:07-től Selepnyov
Kapusok Pöpperle

 

Dinamo Riga

2-1 (0-1, 1-0, 1-1)

Amur Habarovszk

KHL. Riga, 5510 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 10:08 Lugin Piganovics Pyörala
1-1 26:33 Indrasis Karsums Galvins
2-1 50:54 Giroux
35 Kapura lövések száma 29
6 Kiállításpercek 6
Tellqvist Kapusok Lasák

 

Slovan Bratislava

4-2 (2-1, 0-1, 2-0)

SZKA Szentpétervár

KHL. Pozsony, 10055 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 02:10 PP Bliznák Vondrka
1-1 07:19 PP Martensson Thoresen Kalinyin
2-1 13:15 Mikus Stastny
2-2 25:47 SH Prucha Thoresen
3-2 56:32 Satan Stajnoch Datelinka
4-2 57:04 Bartovic Kukumberg
27 Kapura lövések száma 44
14 Kiállításpercek 14
Janus Kapusok Stepánek

 

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 
U18 17:40 AVSKMH 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 MISMAC 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk