Vereséget szenvedett első hazai meccsén a Lokomotiv

 

A szezon első jaroszlavli mérkőzését nem tudták megnyerni Kozlovék. Sokáig úgy tűnt, behúzza első hazai mérkőzését telt ház előtt a Lokomotiv, ám az Atlant a záró harmadban előbb kiegyenlített emberhátrányban, majd pedig meg is fordította az összecsapást. A játéknap másik meccsén a Traktor négygólos győzelmet aratott Cseljabinszkban a címvédő Dinamo Moszkva ellen.

Traktor Cseljabinszk

4-1 (2-1, 2-0, 0-0)

Dinamo Moszkva

KHL. Cseljabinszk.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 07:17 PP Bulis Rjabikin Csisztov
2-0 08:00 PP Jakucenya Kontiola
2-1 12:12 Pesztunov Kvapil
3-1 28:30 Kuznyecov Csisztov Bulis
4-1 34:30 PP Bulis Kuznyecov Rjabikin
25 Kapura lövések száma 29
14 Kiállításpercek 12
Garnett Kapusok Jerjomenko
40:00-tól A. Volkov

 

Lokomotiv Jaroszlavl

1-2 (1-0, 0-0, 0-2)

Atlant Mityiscsi

KHL. Jaroszlavl, 9046 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 15:23 Apalkov Trunyov Kronwall
1-1 45:22 SH Ignatuskin Kolcov
1-2 53:30 Zsergyev Engqvist
30 Kapura lövések száma 33
6 Kiállításpercek 22
Kolesznyik Kapusok Galimov
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC INFO
KHL 15:00 AVGSZK 
    • SPORT 2
U20 15:40 KMHZNO 
U18 16:00 PEFAVS INFO
U20 17:40 AVSETO INFO
U20 17:40 VASDHK INFO
U18 17:45 SZDKMH INFO
U18 18:00 ZEGMIS INFO
U20 18:30 UTEMAC INFO
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 
U18 15:40 VSVETO 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
U18 19:00 EHLMIS 
U18 19:00 ZASAVS 
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
   H I R D E T É S
Partnerünk