Kis csapatok nagy napja

   

A KHL szombati játéknapján több mérkőzésen is meglepetés született. A tavaly nagy döntőig jutó Avangard hazai pályán hat gólt kapott az idén remeklő Nyeftyehimik ellen, a Barisz a végén fordította meg a Szalavat Julajev elleni meccsét, míg az Ak Barsz a Jugra otthonában kapott ki. A három újoncból kettő tudott nyerni, a Slovan a Vityaz, míg a Lev a Szeversztal otthonában diadalmaskodott, a Donbassz viszont kikapott első hazai mérkőzésén.

Avangard Omszk

2-6 (0-1, 0-1, 2-4)

Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk

KHL. Omszk, 5560 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 09:17 Osala
0-2 36:44 Berezin Mamasev Milovzorov
0-3 41:33 PP Koukal Kolár
1-3 43:07 Orlov Zserebcov
2-3 46:58 Perezsogin Záborsky
2-4 50:17 Milovzorov Cibak Osala
2-5 52:56 Osala
2-6 55:26 SH, ENG Szubbotin
50 Kapura lövések száma 35
10 Kiállításpercek 8
Ramö Kapusok Szokolov

 

Barisz Asztana

3-2 (1-1, 0-1, 2-0)

Szalavat Julajev

KHL. Asztana, 4012 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 09:04 Szaprikin Baranka Grigorenko
1-1 11:24 Rugyenko Szpiridonov
1-2 38:09 Sztyepanov Mirnov
2-2 52:31 Dawes Fagyejev
3-2 53:15 Zsajlauov
25 Kapura lövések száma 38
12 Kiállításpercek 20
Lassila Kapusok Tarkki

 

Jugra Hanti-Manszijszk

2-0 (0-0, 1-0, 1-0)

Ak Barsz Kazany

KHL. Hanti-Manszijszk, 4100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 33:59 PP Szitnyikov Magogin Lekomcev
2-0 59:49 ENG Videll Troncinsky Golovin
21 Kapura lövések száma 45
8 Kiállításpercek 8
Birjukov Kapusok Garipov

 

Metallurg Magnyitogorszk

4-3 (1-0, 0-1, 3-2)

SZKA Szentpétervár

KHL. Magnyitogorszk.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 11:46 PP Platonov O’Reilly
1-1 39:45 Dallman Thoresen
2-1 41:05 Mozjakin O’Reilly Platonov
2-2 41:21 Klimenko
3-2 52:19 Mozjakin O’Reilly
4-2 52:44 Kajgorodov Liszin
4-3 59:59 Thoresen Csugyinov
32 Kapura lövések száma 29
6 Kiállításpercek 8
Ahonen Kapusok Stepánek

 

Szeversztal Cserepovec

2-3 (0-1, 2-1, 0-0, 0-0, 0-1)

Lev Praha

KHL. Cserepovec, 4056 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 07:56 Klepis
1-1 21:38 Laasko Bergfors Ketov
2-1 24:15 Sipacsov Bergfors Ketov
2-2 34:04 PP Nemec Novotny Klepis
2-3 65:00 GWS Mikus
35 Kapura lövések száma 28
10 Kiállításpercek 14
Kosecskin Kapusok Pöpperle

 

Vityaz Csehov

0-3 (0-2, 0-1, 0-0)

Slovan Bratislava

KHL. Csehov, 2900 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 11:15 Hudacek Boumedienne Lipiansky
0-2 17:41 PP Vondrka Miklik
0-3 30:02 PP Lipiansky Satan Sigalet
23 Kapura lövések száma 21
27 Kiállításpercek 8
Kaszutyin Kapusok Janus

 

Szpartak Moszkva

3-1 (1-0, 2-1, 0-0)

Amur Habarovszk

KHL. Moszkva, Szokolnyiki, 3192 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 13:43 PP Ruzicka Busujev Zsukov
2-0 23:20 Kuzmin Gubin
2-1 25:37 Oszipov Beljajev Petruzalek
3-1 26:09 Gubin Junykov
40 Kapura lövések száma 38
14 Kiállításpercek 31
Murphy Kapusok Lasák

 

Donbassz Donyeck

2-3 (0-1, 1-0, 1-1, 0-0, 0-1)

Szibir Novoszibirszk

KHL. Donyeck, 3778 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 18:07 Krivonozskin Lehtera
1-1 26:36 Szolovjov Podhradsky
1-2 46:34 Lehtera Alekszejev
2-2 55:32 Dadonov Nedorost Kaspar
2-3 65:00 GWS Enlund
47 Kapura lövések száma 29
6 Kiállításpercek 10
Ersberg Kapusok Gajducsenko

 

Dinamo Minszk

3-1 (1-0, 1-1, 1-0)

CSZKA Moszkva

KHL. Minszk, 14956 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 04:09 Kitarov Kulakov Melesko
1-1 21:01 PP I. Radulov Guszkov Zubov
2-1 34:48 Melesko
3-1 45:04 Laine Sztasz
34 Kapura lövések száma 17
35 Kiállításpercek 10
Haugen Kapusok Proszkurjakov

 

Dinamo Riga

3-1 (0-1, 1-0, 2-0)

Metallurg Novokuznyeck

KHL. Riga, 5930 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 06:44 Robitaille Megalinszkij Bumagin
1-1 21:26 PP Meija Dzerins Cibulskis
2-1 56:36 Schremp Dzerins
3-1 59:29 ENG Johnson
23 Kapura lövések száma 19
10 Kiállításpercek 6
Tellqvist Kapusok Kljucsnyikov
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
BL 17:00 TRIJYP 4-2 HÉLŐ
    • SPORT 2
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk