Radulovék vezényletével nyert a CSZKA

   

A cserepoveci mérkőzésen a moszkvai gólokban benne volt a Radulov testvérpár. A Harlamov-divízió rangadóján az Avangard nyert büntetőkkel a Szalavat Julajev ellen, míg az SZKA a másik tavalyi főcsoportdöntő vesztese, a Traktor otthonában tudott nyerni, a hazaiak kétszer is kapust cseréltek. A Lev Praha az utolsó percekben gyűrte le a Vityazt, a Slovan izgalmas mérkőzést játszott Minszkben, de egy góllal alulmaradt.

Avangard Omszk

2-1 (0-0, 0-0, 1-1, 0-0, 1-0)

Szalavat Julajev Ufa

KHL. Omszk, 7932 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 44:20 Trubacsov Atyusov Pankov
1-1 54:48 Kurjanov Záborsky
2-1 65:00 GWS Perezsogin
25 Kapura lövések száma 27
12 Kiállításpercek 6
Ramö Kapusok Tarkki

 

Barisz Asztana

1-3 (0-0, 0-2, 1-1)

Ak Barsz Kazany

KHL. Asztana, 3923 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 21:33 Petrov Darzins Tyerescsenko
0-2 29:38 Lahti Zaharcsuk Medvegyev
0-3 47:09 Abdullin Lukojanov
1-3 53:30 Sztarcsenko Rugyenko Upper
36 Kapura lövések száma 31
8 Kiállításpercek 8
Lassila Kapusok Barulin

 

Jugra Hanti-Manszijszk

2-3 (0-0, 2-0, 0-3)

Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk

KHL. Hanti-Manszijszk, 3420 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 22:30 Bocsarov Troncinsky Medvegyev
2-0 25:11 Starosta Medvegyev
2-1 42:27 Hohrjakov Sz. Alsevszkij J. Alsevszkij
2-2 49:11 PP Berezin Milovzorov Blohin
2-3 56:22 SH Kolár Koukal
19 Kapura lövések száma 37
10 Kiállításpercek 12
Birjukov Kapusok Dalton

 

Traktor Cseljabinszk

2-3 (1-3, 0-0, 1-0)

SZKA Szentpétervár

KHL. Cseljabinszk, 7200 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 02:50 SH Fjodorov
1-1 03:46 PP Bulis Csisztov Kuznyecov
1-2 14:41 Klimenko Kucserjavenko Makarov
1-3 19:58 PP Klimenko Kucserjavenko Makarov
2-3 59:06 Kuznyecov
37 Kapura lövések száma 30
12 Kiállításpercek 14
Garnett
20:00-tól Fokin
35:52-től Garnett
Kapusok Jezsov

 

Szeversztal Cserepovec

1-2 (0-1, 0-0, 1-0, 0-1)

CSZKA Moszkva

KHL. Cserepovec, 5600 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 10:43 Zsarkov I. Radulov
1-1 43:14 Ketov Caslava Sipacsov
1-2 64:40 PP I. Radulov A. Radulov Sirokov
44 Kapura lövések száma 39
20 Kiállításpercek 8
Kosecskin Kapusok Stana

 

Vityaz Csehov

0-2 (0-0, 0-0, 0-2)

Lev Praha

KHL. Csehov, 3300 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 56:59 PP Christensen Hunkes Mikus
0-2 59:44 SH, ENG Svoboda
18 Kapura lövések száma 30
14 Kiállításpercek 22
Kaszutyin Kapusok Pöpperle

 

Atlant Mityiscsi

3-2 (1-1, 1-1, 1-0)

Amur Habarovszk

KHL. Mityiscsi, 6000 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 04:08 Taraszov Hytönen Petruzalek
1-1 05:07 Lemtyugov Niskala
2-1 22:57 Lemtyugov Engqvist
2-2 35:24 PP Hytönen Loginov
3-2 58:22 Visnyevszkij Zsergyev
36 Kapura lövések száma 37
6 Kiállításpercek 4
Galimov Kapusok Lasák

 

Szpartak Moszkva

0-3 (0-1, 0-1, 0-1)

Metallurg Novokuznyeck

KHL. Moszkva, Szokolnyiki, 3260 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 09:32 Szlepisev
0-2 35:29 Lazarjev Romanov
0-3 43:14 Szlepisev Zsafjarov
38 Kapura lövések száma 34
10 Kiállításpercek 8
Boriszov Kapusok Lazusin

 

Dinamo Minszk

4-3 (1-2, 1-0, 2-1)

Slovan Bratislava

KHL. Minszk, 15005 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 03:01 Vondrka Bliznak
0-2 11:57 PP Hudacek Lipiansky Satan
1-2 13:58 PP Krajicek Laine Irgl
2-2 33:59 Laine Drozd Corso
3-2 42:31 Laine Sztasz Irgl
4-2 49:47 Murphy Stapleton
4-3 59:39 Sigalet Stastny Mikus
30 Kapura lövések száma 31
24 Kiállításpercek 12
Haugen Kapusok Janus

 

Dinamo Riga

1-2 (0-1, 1-0, 1-0)

Szibir Novoszibirszk

KHL. Riga, 8910 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 02:17 K. Redlihs Bicevskis
1-1 26:35 Kudroc Vorosilo Szannyikov
1-2 52:48 Lehtera Krivonozskin Enlund
26 Kapura lövések száma 19
4 Kiállításpercek 4
Jucers Kapusok Glass
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO ÉLŐ
U20 19:00 UTEVAS ÉLŐ
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk