Radulovék vezényletével nyert a CSZKA

   

A cserepoveci mérkőzésen a moszkvai gólokban benne volt a Radulov testvérpár. A Harlamov-divízió rangadóján az Avangard nyert büntetőkkel a Szalavat Julajev ellen, míg az SZKA a másik tavalyi főcsoportdöntő vesztese, a Traktor otthonában tudott nyerni, a hazaiak kétszer is kapust cseréltek. A Lev Praha az utolsó percekben gyűrte le a Vityazt, a Slovan izgalmas mérkőzést játszott Minszkben, de egy góllal alulmaradt.

Avangard Omszk

2-1 (0-0, 0-0, 1-1, 0-0, 1-0)

Szalavat Julajev Ufa

KHL. Omszk, 7932 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 44:20 Trubacsov Atyusov Pankov
1-1 54:48 Kurjanov Záborsky
2-1 65:00 GWS Perezsogin
25 Kapura lövések száma 27
12 Kiállításpercek 6
Ramö Kapusok Tarkki

 

Barisz Asztana

1-3 (0-0, 0-2, 1-1)

Ak Barsz Kazany

KHL. Asztana, 3923 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 21:33 Petrov Darzins Tyerescsenko
0-2 29:38 Lahti Zaharcsuk Medvegyev
0-3 47:09 Abdullin Lukojanov
1-3 53:30 Sztarcsenko Rugyenko Upper
36 Kapura lövések száma 31
8 Kiállításpercek 8
Lassila Kapusok Barulin

 

Jugra Hanti-Manszijszk

2-3 (0-0, 2-0, 0-3)

Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk

KHL. Hanti-Manszijszk, 3420 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 22:30 Bocsarov Troncinsky Medvegyev
2-0 25:11 Starosta Medvegyev
2-1 42:27 Hohrjakov Sz. Alsevszkij J. Alsevszkij
2-2 49:11 PP Berezin Milovzorov Blohin
2-3 56:22 SH Kolár Koukal
19 Kapura lövések száma 37
10 Kiállításpercek 12
Birjukov Kapusok Dalton

 

Traktor Cseljabinszk

2-3 (1-3, 0-0, 1-0)

SZKA Szentpétervár

KHL. Cseljabinszk, 7200 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 02:50 SH Fjodorov
1-1 03:46 PP Bulis Csisztov Kuznyecov
1-2 14:41 Klimenko Kucserjavenko Makarov
1-3 19:58 PP Klimenko Kucserjavenko Makarov
2-3 59:06 Kuznyecov
37 Kapura lövések száma 30
12 Kiállításpercek 14
Garnett
20:00-tól Fokin
35:52-től Garnett
Kapusok Jezsov

 

Szeversztal Cserepovec

1-2 (0-1, 0-0, 1-0, 0-1)

CSZKA Moszkva

KHL. Cserepovec, 5600 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 10:43 Zsarkov I. Radulov
1-1 43:14 Ketov Caslava Sipacsov
1-2 64:40 PP I. Radulov A. Radulov Sirokov
44 Kapura lövések száma 39
20 Kiállításpercek 8
Kosecskin Kapusok Stana

 

Vityaz Csehov

0-2 (0-0, 0-0, 0-2)

Lev Praha

KHL. Csehov, 3300 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 56:59 PP Christensen Hunkes Mikus
0-2 59:44 SH, ENG Svoboda
18 Kapura lövések száma 30
14 Kiállításpercek 22
Kaszutyin Kapusok Pöpperle

 

Atlant Mityiscsi

3-2 (1-1, 1-1, 1-0)

Amur Habarovszk

KHL. Mityiscsi, 6000 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 04:08 Taraszov Hytönen Petruzalek
1-1 05:07 Lemtyugov Niskala
2-1 22:57 Lemtyugov Engqvist
2-2 35:24 PP Hytönen Loginov
3-2 58:22 Visnyevszkij Zsergyev
36 Kapura lövések száma 37
6 Kiállításpercek 4
Galimov Kapusok Lasák

 

Szpartak Moszkva

0-3 (0-1, 0-1, 0-1)

Metallurg Novokuznyeck

KHL. Moszkva, Szokolnyiki, 3260 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 09:32 Szlepisev
0-2 35:29 Lazarjev Romanov
0-3 43:14 Szlepisev Zsafjarov
38 Kapura lövések száma 34
10 Kiállításpercek 8
Boriszov Kapusok Lazusin

 

Dinamo Minszk

4-3 (1-2, 1-0, 2-1)

Slovan Bratislava

KHL. Minszk, 15005 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 03:01 Vondrka Bliznak
0-2 11:57 PP Hudacek Lipiansky Satan
1-2 13:58 PP Krajicek Laine Irgl
2-2 33:59 Laine Drozd Corso
3-2 42:31 Laine Sztasz Irgl
4-2 49:47 Murphy Stapleton
4-3 59:39 Sigalet Stastny Mikus
30 Kapura lövések száma 31
24 Kiállításpercek 12
Haugen Kapusok Janus

 

Dinamo Riga

1-2 (0-1, 1-0, 1-0)

Szibir Novoszibirszk

KHL. Riga, 8910 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 02:17 K. Redlihs Bicevskis
1-1 26:35 Kudroc Vorosilo Szannyikov
1-2 52:48 Lehtera Krivonozskin Enlund
26 Kapura lövések száma 19
4 Kiállításpercek 4
Jucers Kapusok Glass
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE 3-1VÉGE
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 7-1VÉGE
EL 20:00 TITFTC 5-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS Ö:7-6 BVÉGE
    • SPORT 2
január 24., szerda
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 18:40 AVSMAC 
U20 19:00 MISDHK 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   ZEGPEF 
U20 15:45 UTEOHC 
KHL 17:30 DMISBA 
    • SPORT 2
U20 17:40 VASG99 
U18 18:45 UTEVAS 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
január 27., szombat
DEBL   KMHGGV 
U18   AVSRBS 
U18   VSVETO 
U18   ZEGGEP 
U20   HDJMAC 
U20   VSVAVS 
U20 12:45 ETODHK 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 15:50 MACKAC 
EL 18:30 TITBRA 
U18 18:45 UTEMIS 
U18 19:40 VASEHL 
január 28., vasárnap
DEBL   GEPGGV 
U18   OHCMIS 
U20   HDJAVS 
U20   OHCDHK 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
U20 11:30 UTEKMH 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 13:20 MACRBS 
U18 15:20 UTEETO 
U18 16:35 KMHEHL 
EL 18:30 UTEDAB 
EL 19:50 VC2SCC 
január 29., hétfő
EL 18:00 FTCBRA 
EL 20:00 MACMIS 
    • M4 SPORT
január 30., kedd
U20 15:30 PEFKMH 
EL 18:30 TITSCC 
Partnerünk