Patriot?Loko 1-2

Második hazai mérkőzésén is pontot szerzett a Patriot, de büntetőkkel a vendégek nyertek. Bár a Loko a két csapat második mérkőzésén az első harmadban vezetéshez jutott, a budapesti csapat nagyon szívós munkával, az egyenlítésért végig küzdve hét perccel a lefújás előtt meg is szerezte az első találatot. Kurítko gólja egyben újabb pontot is jelentett MHL-csapatunknak, hiszen 1-1-gyel záródott a 60 perc. A hosszabbításban itt több lehetőség adódott, mint ott, de gól nem született a 4 a 4 elleni játékban, jöhettek a büntetők.

Az első négy rávezető kihagyta, majd a patriotos Kurítko volt eredményes, közel volt a győzelem, de az orosz fiatal is bevágta, így mentek tovább a lövések egyesével. A követező két kísérlet is eredményesnek bizonyult, Kurítko harmadszor is a kapuba talált, de a végén a Loko örülhetett, mert egy újabb sikeres orosz kísérlet után Csanyi hibázott.

Fekti Ádám, Hardi Richárd és Nemes Benjámin ismét végig a jégen volt. Folytatás csütörtökön, amikor is az eddigi hat meccséből ötöt megnyerő szentpétervári együttes érkezik a Jégpalotába.