61 játékos az U16-os válogatottban

   

A serdülőválogatott bő kerete hétfőn találkozik először a szezonban.

Két napig a Jégpalotában készülnek a legjobb 16 éven aluli magyar hokisok. Glen Williamson 61 játékos hívott meg, mindenkit látni szeretne a korosztályból, aki szóba jöhet a szelekcióban. A csapat több mint felét adja ki három klub: a Fehérvár, az UTE és a MAC. Naponta kétszer másfél órát gyakorolnak jégen a fiatalok.

A serdülőválogatott játékoskerete (2012/13):

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bors Gergely 1997 Klagenfurt (AUT)
Gadácsi János 1997 Fehérvár
Garbacz Máté 1998 UTE
Győri Boldizsár 1998 Debrecen
Kiss Bence 1997 Miskolc
Plesz Bendegúz 1997 Fehérvár
Védők:
Antal Arnold 1997 Fehérvár
Bálint Tamás 1998 UTE
Bán Károly 1998 Erzsébeti Farkasok
Baranyai Balázs 1997 Fehérvár
Boros Dániel 1997 MAC
Bödök Balázs 1997 MAC
Bukor Rajmund 1998 Vasas
Erdély Botond 1998 Fehérvár
Fürst Tamás 1998 Fehérvár
Garát Zsombor 1997 MAC
Gerencsér Dominik 1997 UTE
Gulácsi Bence 1997 DAB
Jancsó Dávid 1998 Fehérvár
Járossy Ádám 1997 Fehérvár
Kovács Máté 1998 UTE
Oláh Gergely 1997 UTE
Pálfi Márk 1997 Erzsébeti Farkasok
Preisinger Péter 1997 KMH
Rózsa István 1998 Debrecen
Sarciá Antonio 1998 MAC
Stipsicz Bence 1997 MAC
Szabó András 1997 MTK
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Takács Bence 1997 Fehérvár
Tóth Gergely 1998 DAB
Zekov Áron 1997 MTK
Támadók:
Babay Miklós 1997 MTK
Bajusz Tamás 1997 Miskolc
Djurev Nikola 1998 MAC
Dragomir István 1997 ENG
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Gáspár Máté 1997 Graz (AUT)
Gombos Bence 1998 Zalai Titánok
Havasi Dávid 1997 UTE
Imre Patrik 1997 Fehérvár
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Kiss Zsombor 1997 MAC
Kovács Olivér 1998 Fehérvár
Kőrösi Péter 1997 MAC
Lakatos Hunor 1997 MAC
Majoross Barnabás 1998 MAC
Nagy Zoltán 1997 Red Bull Salzburg (AUT)
Oroszi Álmos 1998 UTE
Sági Martin 1997 UTE
Sebestyén Dávid 1998 MAC
Szanyó Márk 1997 Jarfalla (SWE)
Szita Donát 1998 Fehérvár
Szlama Dániel 1997 UTE
Szlépka Armand 1998 UTE
Szűcs István 1997 UTE
Tóth Renátó 1998 DAB
Török Viktor 1998 DAB
Varga Tamás 1998 Vasas
Vizi Dániel 1997 Fehérvár
Zsigmond Bence 1998 ISK-HSC

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
január 22., vasárnap
EBYSL 12:00 RBSMAC 5-0VÉGE
MOL 12:30 FTCBRA 6-2VÉGE
EBJL 15:30 RBSETO 5-1VÉGE
EBYSL 15:40 VASTRK 0-1VÉGE
EBYSL 15:40 ZNOHKB 8-4VÉGE
EBYSL 17:30 SLLAVS 2-0VÉGE
MOL 18:00 BEOTIT 2-0VÉGE
MOL 18:00 MACUTE 4-0VÉGE
EBEL 18:15 AVSVSV 6-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., hétfő
ECHC 17:00 ZLNMAC 3-7VÉGE
MOL 18:00 BEODAB 1-4VÉGE
MOL 18:00 DHKSCC 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 12-1VÉGE
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK 18:30 MISDAB 
U20 18:40 KMHVAS 
MK 19:00 MACDHK 
U20 19:15 DHKMAC 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   KMHMIS 
U18 14:30 PEFAVS 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
U18 17:40 VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
U18 19:30 DHKTVS 
január 27., péntek
U20 15:00 MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 13:50 TVSMIS 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 30., hétfő
MOL 17:30 BRABEO 
MOL 18:00 DABFTC 
    • M4 SPORT
MOL 18:00 DHKUTE 
MOL 18:30 TITBRA 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk