61 játékos az U16-os válogatottban

   

A serdülőválogatott bő kerete hétfőn találkozik először a szezonban.

Két napig a Jégpalotában készülnek a legjobb 16 éven aluli magyar hokisok. Glen Williamson 61 játékos hívott meg, mindenkit látni szeretne a korosztályból, aki szóba jöhet a szelekcióban. A csapat több mint felét adja ki három klub: a Fehérvár, az UTE és a MAC. Naponta kétszer másfél órát gyakorolnak jégen a fiatalok.

A serdülőválogatott játékoskerete (2012/13):

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bors Gergely 1997 Klagenfurt (AUT)
Gadácsi János 1997 Fehérvár
Garbacz Máté 1998 UTE
Győri Boldizsár 1998 Debrecen
Kiss Bence 1997 Miskolc
Plesz Bendegúz 1997 Fehérvár
Védők:
Antal Arnold 1997 Fehérvár
Bálint Tamás 1998 UTE
Bán Károly 1998 Erzsébeti Farkasok
Baranyai Balázs 1997 Fehérvár
Boros Dániel 1997 MAC
Bödök Balázs 1997 MAC
Bukor Rajmund 1998 Vasas
Erdély Botond 1998 Fehérvár
Fürst Tamás 1998 Fehérvár
Garát Zsombor 1997 MAC
Gerencsér Dominik 1997 UTE
Gulácsi Bence 1997 DAB
Jancsó Dávid 1998 Fehérvár
Járossy Ádám 1997 Fehérvár
Kovács Máté 1998 UTE
Oláh Gergely 1997 UTE
Pálfi Márk 1997 Erzsébeti Farkasok
Preisinger Péter 1997 KMH
Rózsa István 1998 Debrecen
Sarciá Antonio 1998 MAC
Stipsicz Bence 1997 MAC
Szabó András 1997 MTK
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Takács Bence 1997 Fehérvár
Tóth Gergely 1998 DAB
Zekov Áron 1997 MTK
Támadók:
Babay Miklós 1997 MTK
Bajusz Tamás 1997 Miskolc
Djurev Nikola 1998 MAC
Dragomir István 1997 ENG
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Gáspár Máté 1997 Graz (AUT)
Gombos Bence 1998 Zalai Titánok
Havasi Dávid 1997 UTE
Imre Patrik 1997 Fehérvár
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Kiss Zsombor 1997 MAC
Kovács Olivér 1998 Fehérvár
Kőrösi Péter 1997 MAC
Lakatos Hunor 1997 MAC
Majoross Barnabás 1998 MAC
Nagy Zoltán 1997 Red Bull Salzburg (AUT)
Oroszi Álmos 1998 UTE
Sági Martin 1997 UTE
Sebestyén Dávid 1998 MAC
Szanyó Márk 1997 Jarfalla (SWE)
Szita Donát 1998 Fehérvár
Szlama Dániel 1997 UTE
Szlépka Armand 1998 UTE
Szűcs István 1997 UTE
Tóth Renátó 1998 DAB
Török Viktor 1998 DAB
Varga Tamás 1998 Vasas
Vizi Dániel 1997 Fehérvár
Zsigmond Bence 1998 ISK-HSC

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 15., csütörtök
OG 04:10 FINGER 5-2VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 04:10 USACAN 1-2VÉGE
OG 08:40 NORSWE 0-4VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 08:40 RUSFIN 1-5VÉGE
OG 13:10 CZEKOR 2-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 13:10 SUICAN 1-5VÉGE
    • M4SPORT.HU
NŐI 19:00 FRAHUN 3-1VÉGE
U19 19:00 HUNFRA 3-1VÉGE
U18 19:30 FRAHUN 4-2VÉGE
U15 20:15 ITAHUN 5-4VÉGE
február 16., péntek
OG 04:10 USASVK 2-1VÉGE
OG 08:40 RUSSLO 8-2VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U15 09:30 SLOHUN 4-3VÉGE
OG 13:10 FINNOR 5-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 13:10 SWEGER 1-0VÉGE
    • EUROSPORT 1 (14:45)
U18 16:00 HUNITA 3-4VÉGE
EIHC 16:30 KAZHUN 5-2VÉGE
U14 17:00 HUNATK 4-1VÉGE
NU19 19:00 HUNLAT 2-7VÉGE
NŐI 19:00 FRAHUN 2-1 HVÉGE
U18 19:00 POLHUN 5-4VÉGE
U19 19:00 HUNNOR 1-4VÉGE
február 17., szombat
OG 04:10 CANCZE 2-3 BVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 04:10 RUSSUI 6-2VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 KORSUI 0-8VÉGE
    • EUROSPORT 1
OGN 08:40 FINSWE 7-2VÉGE
    • EUROSPORT 2
U18 12:15 SLOHUN 2-0VÉGE
U19 12:30 HUNAUT 5-1VÉGE
OG 13:10 RUSUSA 4-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 13:10 SLOSVK 3-2 BVÉGE
U18 16:00 HUNBLR 3-4VÉGE
EIHC 16:30 ITAHUN 1-4VÉGE
U14 17:00 ATDHUN 2-3 BVÉGE
NŐI 17:30 FRAHUN 2-1 HVÉGE
NU19 19:00 HUNESP 0-5VÉGE
február 18., vasárnap
OG 04:10 GERNOR 2-1 BVÉGE
    • EUROSPORT 2
OGN 04:10 SUIKOR 2-0VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 CZESUI 4-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 08:40 SWEJPN 1-2 HVÉGE
U14 09:00 HUNSDT 
U18 12:00 HUNUKR 3-2VÉGE
OG 13:10 CANKOR 4-0VÉGE
    • M4SPORT.HU
OG 13:10 SWEFIN 3-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
NU19 16:00 HUNPOL 
EIHC 19:15 POLHUN 2-2ÉLŐ
    • M4 SPORT
február 19., hétfő
OGN 05:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2
OGN 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
február 20., kedd
OG 04:10 USASVK 
    • EUROSPORT 2
OGN 04:10 7.helyért
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 SLONOR 
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OGN 08:40 5.helyért
OG 13:10 FINKOR 
    • ?
OG 13:10 SUIGER 
    • ?
EL 18:00 DABSCC 
U18 18:30 VASMIS 
U18 18:35 UTEKMH 
február 21., szerda
U18   OHRAVS 
U20   DHKPEF 
OG 04:10 CZE7/10 
    • EUROSPORT 2
OG 08:40 RUS6/11 
    • EUROSPORT 2
OGN 08:40 3.helyért
    • EUROSPORT 2 (15:30), M4SPORT.HU
OG 13:10 CAN5/12 
    • ?
OG 13:10 SWE8/9 
    • ?
U20 17:00 MISETO 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:00 UTEBRA 
február 22., csütörtök
U20   OHCUTE 
U20   SLLVAS 
OGN 05:10 döntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U20 14:40 AVSMAC 
U18 16:00 ETOMIS 
EL 18:00 UTEBRA 
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
U20 19:00 ETOKMH 
február 23., péntek
OG 08:40 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
Partnerünk