Boros Dániel a BJAHC játékosa lesz

 

A 27 éves hátvéd hat szezont követően tér vissza a klub kötelékébe.

Mint arról írtunk, az FTC-Telekom szerdán bejelentette, Boros Dániel hat év után elhagyja a csapatot. A csütörtökön a 27. születésnapját megünneplő jégkorongozó csatlakozását közzétette régi-új klubja, a BJAHC. Boros 2018-ban a MAC utánpótlásából került többedmagával a zöld-fehérekhez, hat idény alatt hat magyar bajnoki aranyérmet és két Erste Liga-sikert ünnepelhetett. A régi-új játékos a BJAHC negyedik nyári igazolása Szabó Dániel, Varga Arnold és Sofron István után.

 

Az Erste Liga ismert nyári játékosmozgásai:

 

BJAHC

Érkezik: Szabó Dániel, Varga Arnold, Sofron István, Boros Dániel

Távozik: Tóth Gergely, Sági Martin, Ritter Zalán, Ilja Culigin, Kirils Galoha

Marad: Pozsgai Tamás, Szabó Bence, Schlekmann Márk, Molnár Bálint, Farkas Roland, Ravasz Csanád, Tóth Richárd, Dóczi Zsombor, Weidemann Márk

 

Corona Brasov

Érkezik:

Távozik:

Marad: Radim Valchar, Roberto Gliga, Tőke Zoltán, Gajdó Balázs, Szabó Krisztián, Rares Vasile, Gajdó Tamás, Kovács Előd, Bors Huba, Farkas Tamás, Owen Williams

 

DEAC

Érkezik: Ilja Culigin, Anton Senfeld, Kirils Galoha

Távozik: Niks Krollis, Nyikita Usnyev, Anton Vasziljev, Kamil Mingazov, Anton Jeliszejenko, Gregor Koblar, Sándor Bence, Hári Norbert, Mazzag Dániel, Rétfalvi Kristóf

Marad: Mihalik András, Szeles Martin, Dominik Novotny, Jakabfy Sámuel, Mihail Bucskin, Molnár Dániel, Dobmayer Dominik, Bukor Rajmund, Vojtech Kloz, Kozma Ferenc, Mihalik Gergő, Jakabfy Csongor

 

Dunaújvárosi Acélbikák

Érkezik: Tóth Gergely, Sági Martin, Sági Máté, Ritter Zalán, Mazzag Dániel, Hári Norbert

Távozik: Somogyi Balázs, Szalma Zsolt, Varga Arnold, Léránt René, Kovács Dávid, Pinczés Olivér, Strenk Olivér, Károly Róbert Nikolász, Marosi Máté, Nemes Benjámin

Marad: Kuminka Zsombor, Nagy Benjámin, Léhi Kristóf, Bánki Dávid, Tóth Balázs

 

DVTK Jegesmedvék

Érkezik: Rétfalvi Kristóf, Vokla Roland, Colin Doyle

Távozik: Páterka Bence, Gianluca Esteves, Valentyin Razumnyak, Jegor Razumnyak, Justin Bean, Dillon Hill, Travis Verveda, Pecsét Bálint, Janis Voris, Gratzl Gellért, Fazakas Erik, Mattyasovszky Gergely, Nolan Vesey, Artyom Grjaznov

Marad: Miskolczi Márk, Vojtkó Mátyás, Lövei Dávid, Szirányi Bence, Szalay Boldizsár, Alekszandr Skrabov, Simon Szathmáry, Tomás Vosvrda, Praták Dávid, Csiki Hunor, David Bartos, Vlagyiszlav Kulesov, Farkas Márton, Roman Berdnyikov

 

FEHA19

Érkezik:

Távozik: Jan Blasko, Roman Racsinszkij, Luka Ulamec, Gennagyij Koszinszkij

Marad: Nyikita Melnyicsuk, Csibi Dávid, Szita Donát

 

FTC-Telekom

Érkezik:

Távozik: Vladimír Roth, Erik Nemec, Julius Marva, Nagy Gergő, Tóth Adrián, Farkas Simon, Yanick Turcotte, Boros Dániel

Marad: Turbucz Martin, Arany Gergely, Lauri Kärmeniemi, Adam Brady, Galajda Zsombor, Jake Crespi, Tóth Gergő, Haranghy Bence, Földes László, Banga Nándor, Aku Kestilä, Nagy Kristóf, Németh Attila, Bán Károly, Seregély Máté

 

Gyergyói HK

Érkezik:

Távozik: Devin DiDiomete, Robin Rahm, Silló Arnold, Biró Gergő, Sami Tamminen, Mike Dalhuisen

Marad: Sárpátki Tamás, Vincze Péter, Császár Hunor, Konsta Mesikämmen, Vincze Gergő

 

SC Csíkszereda

Érkezik:

Távozik: Matt O’Connor, Erik Svetina, Spencer Asuchak, Sofron István

Marad:

 

UTE

Érkezik: Szalma Zsolt, Páterka Bence

Távozik: Benk András, Sam Coatta, Taavi Tiala, Tino Metsavainio, Miro-Peka Saarelainen, Julius Nyqvist, Christian Silfver, Janne Laakkonen, Szabó Dániel, Sági Máté

Marad: Kiss Patrik, Rajna Miklós, Kovács Sebestyén, Kovács Alex

 

ftcbja_arany_boros

fotó: FTC-Telekom

Cimkék: , , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
május 20., hétfő
VB 16:20 GBRNOR 2-5VÉGE
VB 16:20 SWEFRA 3-1VÉGE
VB 20:20 FINDEN 3-1VÉGE
    • SPORT 1
VB 20:20 KAZPOL 3-1VÉGE
május 21., kedd
VB 12:20 AUTGBR 2-4VÉGE
    • SPORT 1
VB 12:20 FRAGER 3-6VÉGE
VB 16:20 CANCZE 4-3 HVÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 LATUSA 3-6VÉGE
VB 20:20 FINSUI 1-3VÉGE
VB 20:20 SWESVK 6-1VÉGE
    • SPORT 1
május 23., csütörtök
VB 16:20 CANSVK 6-3VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 SUIGER 3-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 SWEFIN 2-1 HVÉGE
    • AMC MIKRO
VB 20:20 USACZE 0-1VÉGE
    • SPORT 2
május 25., szombat
VB 14:20 SWECZE 3-7VÉGE
    • SPORT 2
VB 18:20 CANSUI 2-3 BVÉGE
    • SPORT 2
május 26., vasárnap
VB 15:20 SWECAN 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 SUICZE 0-2VÉGE
    • SPORT 2