Szerződést hosszabbított házi gól- és pontkirályával a DEAC

 

A fehérorosz csatár 44 alapszakaszmeccsen 38 pontig jutott.

Mihail Bucskin a DEAC jégkorongozója marad – adta hírül a klub honlapja. A fehérorosz játékos az előző szezonban érkezett Debrecenbe, ahol mindegyik alapszakasz-találkozón jégre lépett, ahol a 25 góljával és a 43 pontjával a cívisvárosiak legjobbja volt, míg az FTC-Telekom elleni negyeddöntő során öt meccsen két gólpasszt jegyzett. Bucskin a DEAC ötödik ismert játékosa Mihalik András, Szeles Martin, Dominik Novotny és Jakabfy Sámuel után.

Az Erste Liga ismert nyári játékosmozgásai:

 

BJAHC

Érkezik:

Távozik: Tóth Gergely

Marad: Pozsgai Tamás, Szabó Bence

 

Corona Brasov

Érkezik:

Távozik:

Marad:

 

DEAC

Érkezik:

Távozik: Niks Krollis, Nyikita Usnyev, Anton Vasziljev, Kamil Mingazov, Anton Jeliszejenko, Gregor Koblar, Sándor Bence, Hári Norbert, Mazzag Dániel

Marad: Mihalik András, Szeles Martin, Dominik Novotny, Jakabfy Sámuel, Mihail Bucskin

 

Dunaújvárosi Acélbikák

Érkezik: Tóth Gergely

Távozik: Somogyi Balázs, Szalma Zsolt, Varga Arnold, Léránt René, Kovács Dávid, Pinczés Olivér, Strenk Olivér, Károly Róbert Nikolász, Marosi Máté

Marad:

 

DVTK Jegesmedvék

Érkezik:

Távozik:

Marad: Miskolczi Márk, Vojtkó Mátyás, Lövei Dávid, Szirányi Bence, Szalay Boldizsár, Alekszandr Skrabov, Simon Szathmáry, Tomás Vosvrda, Praták Dávid, Csiki Hunor, David Bartos, Vlagyiszlav Kulesov

 

FEHA19

Érkezik:

Távozik: Jan Blasko, Roman Racsinszkij, Luka Ulamec, Gennagyij Koszinszkij

Marad:

 

FTC-Telekom

Érkezik:

Távozik: Vladimír Roth, Erik Nemec, Julius Marva, Nagy Gergő

Marad: Turbucz Martin, Arany Gergely, Lauri Kärmeniemi, Adam Brady, Galajda Zsombor, Jake Crespi, Tóth Gergő

 

Gyergyói HK

Érkezik:

Távozik: Devin DiDiomete, Robin Rahm, Silló Arnold, Biró Gergő

Marad: Sárpátki Tamás

 

SC Csíkszereda

Érkezik:

Távozik: Matt O’Connor, Erik Svetina, Spencer Asuchak

Marad:

 

UTE

Érkezik:

Távozik:

Marad: Kiss Patrik

bucskin_2024

fotó: DEAC

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 20., hétfő
VB 16:20 GBRNOR 2-5VÉGE
VB 16:20 SWEFRA 3-1VÉGE
VB 20:20 FINDEN 3-1VÉGE
    • SPORT 1
VB 20:20 KAZPOL 3-1VÉGE
május 21., kedd
VB 12:20 AUTGBR 2-4VÉGE
    • SPORT 1
VB 12:20 FRAGER 3-6VÉGE
VB 16:20 CANCZE 4-3 HVÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 LATUSA 3-6VÉGE
VB 20:20 FINSUI 1-3VÉGE
VB 20:20 SWESVK 6-1VÉGE
    • SPORT 1
május 23., csütörtök
VB 16:20 CANSVK 6-3VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 SUIGER 3-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 SWEFIN 2-1 HVÉGE
    • AMC MIKRO
VB 20:20 USACZE 0-1VÉGE
    • SPORT 2
május 25., szombat
VB 14:20 SWECZE 3-7VÉGE
    • SPORT 2
VB 18:20 CANSUI 2-3 BVÉGE
    • SPORT 2
május 26., vasárnap
VB 15:20 SWECAN 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 SUICZE 0-2VÉGE
    • SPORT 2