Kihirdették a juniorválogatott vb-keretét

   

A stáb hét védővel és tizenhárom csatárral számol a mezőnyjátékosoknál.

Kihirdette a vb-résztvevők névsorát a magyar U20-as válogatott szakmai stábja. Az Ausztria elleni meccset követően keretszűkítést tartottak, amit követően megnevezték azt a két kapust, hét hátvédet és tizenhárom csatárt, akik ott lehetnek vasárnaptól a Tüskecsarnokban a divízió 1/A-s eseményen. Magyarország juniorjai a nyitónapon Kazahsztánnal mérik össze erejüket 16 órától.

A budapesti divízió 1/A-s U20-as vb programja:

December 10., 12.30: Dánia–Franciaország
December 10., 16.00: Magyarország–Kazahsztán
December 10., 19.30: Japán–Ausztria

December 11., 12.30: Franciaország–Japán
December 11., 16.00: Kazahsztán–Dánia
December 11., 19.30: Magyarország–Ausztria

December 13., 12.30: Kazahsztán–Franciaország
December 13., 16.00: Magyarország–Japán
December 13., 19.30: Ausztria–Dánia

December 14., 12.30: Kazahsztán–Japán
December 14., 16.00: Franciaország–Ausztria
December 14., 19.30: Magyarország–Dánia

December 16., 12.30: Dánia–Japán
December 16., 16.00: Magyarország–Franciaország
December 16., 19.30: Ausztria–Kazahsztán

A magyar U20-as válogatott bő kerete:

Kapusok: Csala Patrik (2005, Köln, GER), Hegedüs Levente (2004, Vernal Oilers, USPHL)

Hátvédek: Bajkó Botond (2004, FEHA19), Deák Márton (2004, SaiPa U20, FIN), Farkas Olivér (2005, SaiPa U20, FIN), Franyó Krisztián (2006, UTE), Horváth Alex (2006, HC Ocelári Trinec, CZE), Horváth Donát (2004, Leksands IF J20, SWE), Salamon Zoltán (2004, FEHA19

Csatárok: Csiki Hunor (2004, DVTK Jegesmedvék), Dobos Mihály Bendegúz (2004, FEHA19), Farkas László (2004, FEHA19), Hiezl Balázs (2005, Pueblo Bulls, NCDC), Horváth Bence (2004, Jukurit U20, FIN), Laskawy Ferenc (2006, UTE), Makai Miklós (2005, DVTK Jegesmedvék), Mihalik Gergő (2005, DEAC), Nemes Márton (2005, Mora, SWE), Ravasz Csanád (2005, BJAHC), Simon Levente (2004, UTE), Szabó Rácz Maxim (2005, UTE), Weidemann Márk (2004, BJAHC)

A magyar U20-as válogatott stábja: Ladányi Balázs szövetségi edző, Arany Máté másodedző, Revák Zoltán másodedző, Hajek Márk kapusedző, Inglis Ákos vendégedző, Németh Gergely sportpszichológus, Dubóczki Dóra fizioterapeuta, Balázsi László felszerelés-menedzser, Don MacAdam sport- és fejlesztési igazgató, Végh Benedek férfiszakág-vezető, Závodszky Szabolcs technikai koordinátor, Paukovits Tamás Mirkó csapatorvos, Dobos Sándor médiamunkatárs, Végh Boldizsár csapatvezető

hunu20_vd

fotó: Vörös Dávid/MJSZ

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 27., kedd
EL 17:30 SCCGYE 3-4 HVÉGE
AL 20:30 DBFASP 4-1VÉGE
február 28., szerda
EL 18:30 FHAUTE 8-6VÉGE
EL 18:30 FTCDEB 4-3VÉGE
február 29., csütörtök
EL 18:00 UTEBJA 2-7VÉGE
március 1., péntek
EL 17:30 BRAMIS 3-0VÉGE
EL 17:30 SCCFTC 0-3VÉGE
EL 18:30 DEBDAB 6-1VÉGE
EL 18:30 FHABJA 0-1VÉGE
március 2., szombat
EL 15:30 DABDEB 1-8VÉGE
EL 17:30 BRAUTE 1-8VÉGE
EL 17:30 GYEFTC 4-1VÉGE
AL 18:00 LHLASP 13-0VÉGE
AL 19:00 SZGÓHA 7-6VÉGE
AL 20:00 FTCETO 4-7VÉGE
AL 20:30 DBFWRM 2-4VÉGE
AL 20:30 VASSPC 11-1VÉGE
március 3., vasárnap
ICEHL 17:30 AVSPUS 3-2 HVÉGE
EL 17:40 BJAFHA 4-2VÉGE
március 4., hétfő
ICEHL 19:15 AVSPUS 
március 5., kedd
EL 18:30 DABFTC 
EL 18:30 MISFHA 
EL 18:40 BJAUTE 
Partnerünk
Archívum