Sebők lövésébe mesterien ért bele Sofron

 

A magyar válogatott osztrákok elleni drámai találkozójának, valamint az A csoportos világbajnokság hétfői napján lejátszott másik három mérkőzés videó-összefoglalója.

A magyar válogatott tamperei vb-mérkőzései (magyarországi idő szerint):

Május 13., szombat, 15:20: Magyarország–Dánia 1-3
Május 14., vasárnap, 11:20: Magyarország–USA 1-7
Május 16., kedd, 19:20: Magyarország–Franciaország 3-2 h.
Május 18., csütörtök, 15:20: Magyarország–Svédország 1-7
Május 19., péntek, 15:20: Magyarország–Finnország 1-7
Május 21., vasárnap, 15:20: Magyarország–Németország 2-7
Május 22., hétfő, 19:20: Magyarország–Ausztria 3-4 b.

A magyar válogatott világbajnoki kerete:

Név Szül. év Klub
Kapusok  
Arany Gergely 1996 FTC-Telekom
Bálizs Bence 1990 JKH GKS Jastrzebie (POL-1.)
Horváth Dominik 2001 Hydro Fehérvár AV19
Hátvédek
Fejes Nándor 1999 Gyergyói HK
Garát Zsombor 1997 BJAHC
Hadobás Zétény 2003 Västeras (SWE-2.)
Horváth Milán 2001 Hydro Fehérvár AV19
Kiss Roland 1999 DVTK Jegesmedvék
Pozsgai Tamás 1988 BJAHC
Stipsicz Bence 1997 Hydro Fehérvár AV19
Szabó Bence 1999 BJAHC
Szirányi Bence 1988 DVTK Jegesmedvék
Csatárok
Bartalis István 1990 Hydro Fehérvár AV19
Karol Csányi 1991 HKM Zvolen (SVK-1.)
Erdély Csanád 1996 Hydro Fehérvár AV19
Galló Vilmos 1996 Linköping (SWE-1.)
Hári János 1992 Hydro Fehérvár AV19
Kóger Dániel 1989 Corona Brasov
Nagy Gergő 1989 FTC-Telekom
Nagy Krisztián 1994 BJAHC
Németh Kristóf 2002 Hydro Fehérvár AV19
Papp Kristóf 2001 NMU (NCAA)
Sebők Balázs 1994 Ilves (FIN-1.)
Sofron István 1988 SC Csíkszereda
Terbócs István 1996 Hydro Fehérvár AV19
Vincze Péter 1995 Gyergyói HK

A magyar válogatott stábja:

Szövetségi kapitány: Kevin Constantine
Edzők: Szilassy Zoltán, Fodor Szabolcs, Kiss Dávid
Kapusedző: Jukka Kontsas
Csapatorvos: Dr. Rybaltovszki Henrik
Erőnléti edző: Puskás Sándor/Ács Ferenc
Fizioterapeuták: Antal Dénes, Babik János
Felszerelésmenedzserek: Nagy József, Tornyi Gábor
Technikai koordinátor: Závodszky Szabolcs
Csapatvezető: Szilágyi Levente
Sportigazgató: Don MacAdam
Férfi szakágvezető: Végh Benedek

A 2023-as A csoportos világbajnokság mérkőzései (magyarországi idő szerint):

Időpont Mérkőzés Eredmény/Televízió
2023. május 12., 15:20 FIN–USA 1-4
2023. május 12., 15:20 SVK–CZE 2-3
2023. május 12., 19:20 SWE–GER 1-0
2023. május 12., 19:20 LAT–CAN 0-6
2023. május 13., 11:20 FRA–AUT 2-1 h.
2023. május 13., 11:20 SUI–SLO 7-0
2023. május 13., 15:20 HUN–DEN 1-3
2023. május 13., 15:20 NOR–KAZ 3-4 b.
2023. május 13., 19:20 GER–FIN 3-4
2023. május 13., 19:20 SVK–LAT 2-1
2023. május 14., 11:20 USA–HUN 7-1
2023. május 14., 11:20 SLO–CAN 2-5
2023. május 14., 15:20 FRA–DEN 3-4 h.
2023. május 14., 15:20 NOR–SUI 0-3
2023. május 14., 19:20 SWE–AUT 5-0
2023. május 14., 19:20 CZE–KAZ 5-1
2023. május 15., 15:20 GER–USA 2-3
2023. május 15., 15:20 SVK–CAN 1-2 b.
2023. május 15., 19:20 FIN–SWE 1-2 b.
2023. május 15., 19:20 CZE–LAT 3-4 h.
2023. május 16., 15:20 DEN–AUT 6-2
2023. május 16., 15:20 SLO–NOR 0-1
2023. május 16., 19:20 FRA–HUN 2-3 h.
2023. május 16., 19:20 SUI–KAZ 5-0
2023. május 17., 15:20 USA–AUT 4-1
2023. május 17., 15:20 LAT–NOR 2-1
2023. május 17., 19:20 FIN–FRA 5-3
2023. május 17., 19:20 CAN–KAZ 5-1
2023. május 18., 15:20 HUN–SWE 1-7
2023. május 18., 15:20 CZE–SLO 6-2
2023. május 18., 19:20 DEN–GER 4-6
2023. május 18., 19:20 SUI–SVK 4-2
2023. május 19., 15:20 HUN–FIN 1-7
2023. május 19., 15:20 LAT–SLO 3-2
2023. május 19., 19:20 AUT–GER 2-4
2023. május 19., 19:20 KAZ–SVK 4-3 b.
2023. május 20., 11:20 USA–DEN 3-0
2023. május 20., 11:20 NOR–CZE 0-2
2023. május 20., 15:20 AUT–FIN 1-3
2023. május 20., 15:20 CAN–SUI 2-3
2023. május 20., 19:20 SWE–FRA 4-0
2023. május 20., 19:20 KAZ–LAT 0-7
2023. május 21., 15:20 GER–HUN 7-2
2023. május 21., 15:20 SLO–SVK 0-1
2023. május 21., 19:20 USA–FRA 9-0
2023. május 21., 19:20 CZE–SUI 2-4
2023. május 22., 15:20 DEN–SWE 1-4
2023. május 22., 15:20 CAN–NOR  2-3 b.
2023. május 22., 19:20 AUT–HUN 4-3 b.
2023. május 22., 19:20 KAZ–SLO 4-3
2023. május 23., 11:20 GER–FRA Sport 2
2023. május 23., 11:20 SVK–NOR
2023. május 23., 15:20 SWE–USA Sport 2
2023. május 23., 15:20 CAN–CZE
2023. május 23., 19:20 FIN–DEN Sport 2
2023. május 23., 19:20 SUI–LAT
2023. május 25., 15:20 negyeddöntő Sport 1
2023. május 25., 15:20 negyeddöntő Sport 2
2023. május 25., 19:20 negyeddöntő Sport 2
2023. május 25., 19:20 negyeddöntő
2023. május 27., 13:20 elődöntő Sport 2
2023. május 27., 17:20 elődöntő Sport 2
2023. május 28., 14:20 bronzmérkőzés
2023. május 28., 19:20 döntő Sport 2

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 20., hétfő
VB 16:20 GBRNOR 2-5VÉGE
VB 16:20 SWEFRA 3-1VÉGE
VB 20:20 FINDEN 3-1VÉGE
    • SPORT 1
VB 20:20 KAZPOL 3-1VÉGE
május 21., kedd
VB 12:20 AUTGBR 2-4VÉGE
    • SPORT 1
VB 12:20 FRAGER 3-6VÉGE
VB 16:20 CANCZE 4-3 HVÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 LATUSA 3-6VÉGE
VB 20:20 FINSUI 1-3VÉGE
VB 20:20 SWESVK 6-1VÉGE
    • SPORT 1
május 23., csütörtök
VB 16:20 CANSVK 6-3VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 SUIGER 3-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 SWEFIN 2-1 HVÉGE
    • AMC MIKRO
VB 20:20 USACZE 0-1VÉGE
    • SPORT 2
május 25., szombat
VB 14:20 SWECZE 3-7VÉGE
    • SPORT 2
VB 18:20 CANSUI 2-3 BVÉGE
    • SPORT 2
május 26., vasárnap
VB 15:20 SWECAN 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 SUICZE 0-2VÉGE
    • SPORT 2