Továbbra is tartja magát a Sportország

Az U14-es bajnokságot vezető MAC Budapest az UTE ellen sem hibázott. Heti körképünk az utánpótlásból.

U21-es bajnokság

A feljutást hozó U20-as világbajnokság alatt természetesen nem rendeztek mérkőzést az A csoportban, hétvégén azonban már kettőt is játszanak. Mindeközben a B csoportban a Dunaújvárosi Acélbikák 9-1-re legyőzték a KMH-t. Eredmények, menetrend.

U18-as bajnokság

A felsőházban december 18-án játsszák a következő összecsapást, a DVTK Jegesmedvék az Ifj. Ocskay Gábor JA-t fogadják.

A 6?10. helyért a Debreceni Hoki Klub hétfőn 6-5-re, kedden 3-1-re múlta felül a Székely Jégkorong Akadémiát. A 11?14. helyért nem mérkőztek az elmúlt héten.

Eredmények, menetrend.

U16-os bajnokság

Az elmúlt egy hétben a KMH kétszer játszott az I. csoportban. Múlt szerdán hosszabbításban győzött 4-3-ra a DHK ellen. A budapestiek az első harmad után 2-1-re vezettek, a debreceniek a másodikban egyenlítettek, majd a 48. percben átvették a vezetést. A KMH az 54. percben egyenlített, aztán a 65. perc elején Fenyvesi Barnabás találatával nyert. Kedden a Vasas ellen az első harmadban még jól tartották magukat, de az angyalföldiek végül 8-3-ra győztek.

Folytatás vasárnap. Eredmények, menetrend.

U14-es bajnokság

A hétvégén az alapszakasz utolsó előtti fordulójában a Sportország és az Ifj. Ocskay Gábor JA is hozta a papírformát. Előbbi 10-3-ra nyert a MAC B ellen, utóbbi 9-0-ra múlta felül a Vasast.

A listavezető MAC Budapest szombaton az UTE-t fogadta, és a 23. percre 3-0-s előnyre tett szert. A lilák a folytatásban kétszer is betaláltak, így a 39. percben 3-2 állt az eredményjelzőn. A MAC azonban még a szünet előtt meglőtte a negyedik gólját, majd a 44. percben az ötödiket is. Az UTE az 56. percben szépített, ezzel állította be az 5-3-as végeredményt. Vasárnap a MAC B az FTC-hez látogatott és 6-2-es győzelemmel távozott.

Az A bajnokság alapszakasza a hétvégén zárul. Eredmények, menetrend.