Cseh keret a világkupára

 

A cseh válogatott lezárná a rossz sorozatot, megnéztük, kik a legalkalmasabbak rá.

Az elmúlt három világbajnokságon és olimpián érmet sem szerzett Csehország, amelynek minimális célja a dobogóra kerülés a jövő évi világkupán. Az egy év múlva sorra kerülő torna egyik nagy kérdése, hogy az akkor már 44 éves Jaromír Jágr vajon ott lesz-e Vladimír Ruzicka keretében.

A válasz természetesen nagyban függ a cseh zseni idei teljesítményétől, de akaratát és hozzáállását ismerve, nem lennénk meglepve, ha ott lenne Torontóban. Íme a tervezett cseh válogatott:

Centerek:
Martin Hanzal (Arizona Coyotes), Jirí Hudler (Calgary Flames), David Krejci (Boston Bruins), Tomás Plekanec (Montreal Canadiens), Pavel Zacha (New Jersey Devils)

Balszélsők:
Tomas Hertl (San Jose Sharks), Ondrej Palát (Tampa Bay Lightning), Vladimir Sobotka (Avangard Omszk)

Jobbszélsők:
Michael Frolík (Calgary Flames), Jaromír Jágr (Florida Panthers), Dmitrij Jaskin (St. Louis Blues), David Pastrnák (Boston Bruins), Jakub Vorácek (Philadelphia Flyers), Radim Vrbata (Vancouver Canucks)

Hátvédek:
Radko Gudas (Philadelphia Flyers), Zbynek Michálek (Arizona Coyotes), Jakub Nakládal (Calgary Flames), Ondrej Nemec (Szeversztal Cserepovec), Roman Polák (Toronto Maple Leafs), Andrej Sustr (Tampa Bay Lightning), Marek Zidlicky (csapat nélkül)

Kapusok:
Petr Mrázek (Detroit Red Wings), Michal Neuvirth (Philadelphia Flyers), Ondrej Pavelec (Winnipeg Jets)

Ice Hockey - Day 6 - Czech Republic v Slovakia

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
ROM 17:30 BRAGAL 
ROM 17:30 STESCC 
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
U18 16:15 KACAVS 
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
ROM 18:30 SCCSST 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk