Cseh keret a világkupára

 

A cseh válogatott lezárná a rossz sorozatot, megnéztük, kik a legalkalmasabbak rá.

Az elmúlt három világbajnokságon és olimpián érmet sem szerzett Csehország, amelynek minimális célja a dobogóra kerülés a jövő évi világkupán. Az egy év múlva sorra kerülő torna egyik nagy kérdése, hogy az akkor már 44 éves Jaromír Jágr vajon ott lesz-e Vladimír Ruzicka keretében.

A válasz természetesen nagyban függ a cseh zseni idei teljesítményétől, de akaratát és hozzáállását ismerve, nem lennénk meglepve, ha ott lenne Torontóban. Íme a tervezett cseh válogatott:

Centerek:
Martin Hanzal (Arizona Coyotes), Jirí Hudler (Calgary Flames), David Krejci (Boston Bruins), Tomás Plekanec (Montreal Canadiens), Pavel Zacha (New Jersey Devils)

Balszélsők:
Tomas Hertl (San Jose Sharks), Ondrej Palát (Tampa Bay Lightning), Vladimir Sobotka (Avangard Omszk)

Jobbszélsők:
Michael Frolík (Calgary Flames), Jaromír Jágr (Florida Panthers), Dmitrij Jaskin (St. Louis Blues), David Pastrnák (Boston Bruins), Jakub Vorácek (Philadelphia Flyers), Radim Vrbata (Vancouver Canucks)

Hátvédek:
Radko Gudas (Philadelphia Flyers), Zbynek Michálek (Arizona Coyotes), Jakub Nakládal (Calgary Flames), Ondrej Nemec (Szeversztal Cserepovec), Roman Polák (Toronto Maple Leafs), Andrej Sustr (Tampa Bay Lightning), Marek Zidlicky (csapat nélkül)

Kapusok:
Petr Mrázek (Detroit Red Wings), Michal Neuvirth (Philadelphia Flyers), Ondrej Pavelec (Winnipeg Jets)

Ice Hockey - Day 6 - Czech Republic v Slovakia

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP ÉLŐ
MK 18:00 DABUTE ÉLŐ
MK 19:30 MACTIT INFO
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
   H I R D E T É S
Partnerünk