Cseh keret a világkupára

 

A cseh válogatott lezárná a rossz sorozatot, megnéztük, kik a legalkalmasabbak rá.

Az elmúlt három világbajnokságon és olimpián érmet sem szerzett Csehország, amelynek minimális célja a dobogóra kerülés a jövő évi világkupán. Az egy év múlva sorra kerülő torna egyik nagy kérdése, hogy az akkor már 44 éves Jaromír Jágr vajon ott lesz-e Vladimír Ruzicka keretében.

A válasz természetesen nagyban függ a cseh zseni idei teljesítményétől, de akaratát és hozzáállását ismerve, nem lennénk meglepve, ha ott lenne Torontóban. Íme a tervezett cseh válogatott:

Centerek:
Martin Hanzal (Arizona Coyotes), Jirí Hudler (Calgary Flames), David Krejci (Boston Bruins), Tomás Plekanec (Montreal Canadiens), Pavel Zacha (New Jersey Devils)

Balszélsők:
Tomas Hertl (San Jose Sharks), Ondrej Palát (Tampa Bay Lightning), Vladimir Sobotka (Avangard Omszk)

Jobbszélsők:
Michael Frolík (Calgary Flames), Jaromír Jágr (Florida Panthers), Dmitrij Jaskin (St. Louis Blues), David Pastrnák (Boston Bruins), Jakub Vorácek (Philadelphia Flyers), Radim Vrbata (Vancouver Canucks)

Hátvédek:
Radko Gudas (Philadelphia Flyers), Zbynek Michálek (Arizona Coyotes), Jakub Nakládal (Calgary Flames), Ondrej Nemec (Szeversztal Cserepovec), Roman Polák (Toronto Maple Leafs), Andrej Sustr (Tampa Bay Lightning), Marek Zidlicky (csapat nélkül)

Kapusok:
Petr Mrázek (Detroit Red Wings), Michal Neuvirth (Philadelphia Flyers), Ondrej Pavelec (Winnipeg Jets)

Ice Hockey - Day 6 - Czech Republic v Slovakia

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
szeptember 25., péntek
FELK 09:45 UTEVAS 3-3VÉGE
FELK 18:00 MISKOS 2-1 HVÉGE
EL 18:30 DEBFTC 4-3 HVÉGE
ICEHL 19:15 G99AVS 6-4VÉGE
szeptember 26., szombat
EWHL 13:20 KMHMAC 3-1VÉGE
szeptember 27., vasárnap
EL 16:30 FTCMAC 5-4 HVÉGE
    • M4 SPORT+
szeptember 29., kedd
EL 18:30 DEBBRA 3-4 HVÉGE
szeptember 30., szerda
EL 18:30 FTCSCC 7-6 BVÉGE
október 2., péntek
EL 18:00 MACSCC 
EXL 18:00 MISDTR TÖRÖLVE
EL 18:30 DEBGYE 
EL 18:40 VASBRA 
ICEHL 19:15 AVSKAC 
    • DIGI SPORT 2
október 4., vasárnap
EL 14:05 FTCGYE 
    • M4 SPORT+
EXL 16:00 NITMIS TÖRÖLVE
ICEHL 17:30 VICAVS 
EL 18:30 MACBRA 
Partnerünk
Archívum