Cseh keret a világkupára

 

A cseh válogatott lezárná a rossz sorozatot, megnéztük, kik a legalkalmasabbak rá.

Az elmúlt három világbajnokságon és olimpián érmet sem szerzett Csehország, amelynek minimális célja a dobogóra kerülés a jövő évi világkupán. Az egy év múlva sorra kerülő torna egyik nagy kérdése, hogy az akkor már 44 éves Jaromír Jágr vajon ott lesz-e Vladimír Ruzicka keretében.

A válasz természetesen nagyban függ a cseh zseni idei teljesítményétől, de akaratát és hozzáállását ismerve, nem lennénk meglepve, ha ott lenne Torontóban. Íme a tervezett cseh válogatott:

Centerek:
Martin Hanzal (Arizona Coyotes), Jirí Hudler (Calgary Flames), David Krejci (Boston Bruins), Tomás Plekanec (Montreal Canadiens), Pavel Zacha (New Jersey Devils)

Balszélsők:
Tomas Hertl (San Jose Sharks), Ondrej Palát (Tampa Bay Lightning), Vladimir Sobotka (Avangard Omszk)

Jobbszélsők:
Michael Frolík (Calgary Flames), Jaromír Jágr (Florida Panthers), Dmitrij Jaskin (St. Louis Blues), David Pastrnák (Boston Bruins), Jakub Vorácek (Philadelphia Flyers), Radim Vrbata (Vancouver Canucks)

Hátvédek:
Radko Gudas (Philadelphia Flyers), Zbynek Michálek (Arizona Coyotes), Jakub Nakládal (Calgary Flames), Ondrej Nemec (Szeversztal Cserepovec), Roman Polák (Toronto Maple Leafs), Andrej Sustr (Tampa Bay Lightning), Marek Zidlicky (csapat nélkül)

Kapusok:
Petr Mrázek (Detroit Red Wings), Michal Neuvirth (Philadelphia Flyers), Ondrej Pavelec (Winnipeg Jets)

Ice Hockey - Day 6 - Czech Republic v Slovakia

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 15., hétfő
EL 17:30 VASHKB 1-4VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:30 TITGYE 6-2VÉGE
október 16., kedd
U20 17:00 MACDAB 4-1VÉGE
EXL 19:00 MACPOP 3-2VÉGE
október 17., szerda
U20 15:50 PEFETO 4-2VÉGE
U18 18:30 VASUTE 6-3VÉGE
U18 18:40 DHKKMH 10-1VÉGE
U18 19:00 AVSFTC 14-1VÉGE
október 18., csütörtök
EXL 17:00 ZILMIS 
U18 18:20 OHAMIS 
KHL 18:30 SBAAMR 
    • SPORT 2
U18 19:00 DABETO 
U18 19:10 MACPEF 
október 19., péntek
U18 14:00 UTEOKW 
KK 16:00 MACCRZ 
EL 17:30 BRAVAS 
EL 17:30 GYETIT 
EL 18:00 DABVC2 
EL 18:00 UTEHKB 
EL 19:30 DEBSCC 
KK 20:00 JESRIT 
október 20., szombat
U18 12:05 DHKOHA 
U18 12:40 ZEGAVS 
KK 16:00 MACJES 
EBEL 17:00 AVSHCB 
    • DIGI SPORT 3
KK 20:00 RITCRZ 
október 21., vasárnap
KK 14:00 CRZJES 
U20 14:30 MACVAS 
EL 16:00 BRATIT 
EXL 17:00 KOSMIS 
EBEL 17:30 AVSRBS 
    • DIGI SPORT 2
EL 17:30 GYEVAS 
EL 17:50 VC2UTE 
KK 18:00 RITMAC 
EL 18:30 DEBFTC 
EL 18:40 HKBSCC 
Partnerünk