Még 23 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

23 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 23. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta.

A 23. helyen draftolt játékosok csapata:

Ray Whitney (1991, San Jose) – Ryan Kesler (2003, Vancouver) – Todd Bertuzzi (1993, NY Islanders)
Ron Sedlbauer (1974, Vancouver) – Travis Green (1989, NY Islanders) – Grant Marshall (1992, Toronto)
André Burakovsky (2013, Washington) – Claude Loiselle (1981, Detroit) – Ben Eager (2002, Arizona)
Nicklas Bergfors (2005, New Jersey) – Milan Kraft (1998, Pittsburgh) – Wayne Bianchin (1973, Pittsburgh)

Moe Mantha (1980, Winnipeg) – Jirí Slegr (1990, Vancouver)
Andrej Meszáros (2004, Ottawa) – Tom Bladon (1972, Philadelphia)
Scott Hannan (1997, San Jose) – Tim Gleason (2001, Ottawa)

Szemjon Varlamov (2006, Washington)
Craig Billington (1984, New Jersey)

23rd draft

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 20., szerda
EWHL 13:35 KMHAJA 5-2VÉGE
U21 14:40 PHCFTC 3-1VÉGE
EBJL 15:15 OKRMAC 5-2VÉGE
MK 18:00 UTEFTC 1-3VÉGE
MK 18:30 DEBMAC 2-5VÉGE
MK 18:30 TITMIS 2-6VÉGE
EBJL 19:00 ETOOKW 7-4VÉGE
U21 19:05 DABKMH 5-3VÉGE
BL 20:00 RBMJUM 
    • SPORT 2
november 21., csütörtök
KHL 17:30 AVGAVT 
    • SPORT 1
U21 18:40 VASETO 8-1VÉGE
november 22., péntek
EBJL   EHLETO 
EBJL 13:40 AVSRBS 
EBJL 16:40 MISKAC 
EL 17:30 BRAFTC 4-3 BVÉGE
EL 17:30 SCCUTE 5-4VÉGE
EXL 17:30 BBYMAC 4-3VÉGE
EBJL 17:40 VASZNO 
EBJL 18:00 UTEVIC 
EL 18:00 DABTIT 6-2VÉGE
EL 18:00 HKBVAS 7-2VÉGE
EL 18:30 DEBGYE 4-3 BVÉGE
EXL 18:30 MISSBA 6-3VÉGE
EBEL 19:15 AVSRBS 3-5VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBJL 19:40 DHKEHC 
november 23., szombat
EWSC 09:15 AJAKMH 
U18 12:00 DABSZG 
EBJL 12:30 ETOEHL 
EBJL 12:30 MISRBS 
EBJL 14:30 AVSOKR 
EBJL 15:30 UTEKAC 
EBJL 16:20 MACVIC 
U18 17:20 KMHÓHA 
EWHL 17:25 MACHVI 
EL 17:30 BRAUTE 
EL 17:30 SCCFTC 
U21 17:40 MACETO 
EBJL 18:30 DHKZNO 
november 24., vasárnap
U21   AVSMIS 
EBJL 10:00 MISVIC 
EBJL 11:45 AVSKAC 
EBJL 12:00 UTERBS 
EBJL 13:00 DHKZNO 
EBJL 13:30 MACOKR 
EWHL 14:40 HVIMAC 
EBEL 17:30 ZNOAVS 
EL 17:30 TITHKB 
EXL 17:30 MACZVO 
    • DIGI SPORT 2
EXL 17:30 MISNZÁ 
EL 17:40 VASGYE 
U21 18:00 FTCDAB 
Partnerünk