A Dinamo Moszkva legyőzte a SZKA-t

 

A szentpéterváriak az eddigi 9 meccsükből csak 4-et nyertek meg.

A Szeversztal legyőzte az Avtomobilisztot. A vendégek kapujában Kovár pocsék napot fogott ki, 22 lövésből 4 gólt kapott.

KHL, 2500 néző.
Magarilov: 95,7% (Kononov)
K
Kovár: 81,8% (Usztyinszkij)
Blaták, Nemec, Bucsnyevics, Kagarlickij, Trubacsov
1
Kivistö, Megalinszkij, Dosztojnov, Szaprikin, Szimakov
Karlsson, Sefer, Monahov, Szkorohodov, Csernov
2
Vasziljevszkij, Loginov, Golisev, Koukal, Elo
Konyev, Sztaszenko, Kovirsin, Nyikoncev, Trunyov
3
Trjamkin, Scsemerov, Jemelin, Pankov, Torcsenyuk
Kudako, Kupcov, Berdnyikov, Viharjev, Monsz
4
Zsuravljov, Popov V., Alekszejev, Velicskin, Tocsickij
Václav Sykora
E
Andrej Razin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 21:51 SZE Szkorohodov Csernov
1-1 25:44 AVT Trjamkin Szimakov Golisev
2-1 36:18 SZE Bucsnyevics
3-1 47:32 SZE PP Nemec Trubacsov
4-1 57:27 SZE Kagarlickij Bucsnyevics
22 Kapura lövések száma 23
10 Kiállításpercek 6

A Lokomotiv mindegyik harmadban 1-1 gólt lőtt a Metallurg Magnyitogorszknak. A vendégek elmúlt szezonbeli cserekapusa, Murigin 17 védéssel ért el shutoutot a hazaiaknál.

KHL, 8754 néző.
Murigin: 100% (Kolesznyik)
K
Kosecskin: 94,3% (Szamszonov: 100%)
Ljubuskin, Pasnyin, Averin, Apalkov, Novotny
1
Antyipin, Birjukov, Zaripov, Kovár, Mozjakin
Kronwall, Hersley, Kontiola, Loktyionov, Moszaljov
2
Lee, Habarov, Wolski, Kaletnyik, Koszov
Gavrikov, Gorohov, Galimov, Kartajev, Konykov
3
Batirsin, Tyerescsenko, Zselezkov, Osala, Tyimkin
Koledov, Malcev, Kapusztyin, Kraszkovszkij, Polunyin
4
Bereglazov, Potyehin, Zaharov, Platonov, Filippi
Alekszej Kudasov
E
Mike Keenan
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 05:17 LOK Moszaljov Gavrikov Gorohov
2-0 31:36 LOK Averin
3-0 58:19 LOK Apalkov
36 Kapura lövések száma 17
6 Kiállításpercek 4

A Dinamo Moszkva nyerte a SZKA elleni rangadót. A szentpéterváriak sorsát Jugyin pecsételte meg a második harmad elején 0-2-es állásnál egy 5+végleges fegyelmivel. A Gagarin Kupa címvédője pocsékul kezdte a szezont, 9 mérkőzés után 13 ponttal áll.

KHL, 12266 néző.
Koskinen: 78,6% (Jezsov: 100%)
K
Lazusin: 92,0% (Szerebrjakov)
Belov A., Csugyinov, Artyuhin, Koskiranta, Lindström
1
Visnyevszkij, Mironov, Gorovikov, Kokarjev, Pesztusko
Zubarjev, Jakovlev, Burdaszov, Dadonov, Sipacsov
2
Robinson, Hietanen, Karpov, Karsums, Cvetkov
Kalinyin, Hafizullin, Kablukov, Ketov, Hohrjakov
3
Barancev, Oszipov, Babenko, Volkov K., Galimov
Rukavisnyikov, Jugyin, Gyergacsov, Kagyejkin, Ponyikarovszkij
4
Volkov A., Igumnov, Avcin, Dugin, Taraszov
Andrej Nazarov
E
Harijs Vitolins
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 07:55 DMO Galimov Volkov K.
0-2 20:29 DMO PP Karpov Cvetkov
0-3 22:25 DMO PP Robinson Hietanen Cvetkov
1-3 33:52 SZK PP Csugyinov Burdaszov Sipacsov
2-3 49:04 SZK PP2 Belov A. Burdaszov Csugyinov
2-4 59:21 DMO Babenko Volkov K.
25 Kapura lövések száma 29
27 Kiállításpercek 6

A CSZKA magabiztosan verte a Jugrát. A vogul-osztják csapat kapusa, Gelasvili a mérkőzés felénél végleges fegyelmit kapott, miután orvul lágyékon vágott egy moszkvai csatárt.

KHL, 2839 néző.
Szorokin: 100% (Galimov)
K
Gelasvili: 92,9% (Fokin: 91,7%)
Gyenyiszov, Ozsiganov, Da Costa, Platt, Radulov
1
Djakov, Ugolnyikov, Bortnyikov, Guszev, Panov
Blazsijevszkij, Kiszelevics, Kugrisev, Mursak, Hjalmarsson
2
Vaszilcsenko, Pogorisnij, Ivanov A., Mihnov, Szitnyikov
Vorobjov, Panyin, Andronov, Ljubimov, Mamin
3
Szeleznyov, Hvosztov, Volkov, Taratuhin, Sevcsenko
Bondarjev, Sztoljarov, Kvartalnov, Koseljov, Hlopotov
4
Hrispenc, Buljanszkij, Medvegyev, Jacenko
Dmitrij Kvartalnov
E
Pavel Jezovszkih
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 21:37 CSZ Mursak Kugrisev Vorobjov
2-0 24:45 CSZ PP Platt Da Costa Radulov
3-0 32:43 CSZ PP Blazsijevszkij
4-0 38:24 CSZ PP Gyenyiszov Da Costa Radulov
52 Kapura lövések száma 20
12 Kiállításpercek 37
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
április 22., vasárnap
VB 12:30 GBRSLO 3-1VÉGE
VB 16:00 HUNKAZ 0-3VÉGE
    • SPORT 1
VB 19:30 POLITA 1-3VÉGE
április 23., hétfő
VB 16:00 SLOPOL 2-4VÉGE
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAHUN 2-3ÉLŐ
    • SPORT 1
április 24., kedd
VB 16:00 KAZGBR 
    • SPORT 1
április 25., szerda
VB 12:30 ITAKAZ 
    • SPORT 1
VB 16:00 GBRPOL 
    • SPORT 1
VB 19:30 SLOHUN 
    • SPORT 1
április 26., csütörtök
VB 19:00 POLHUN 
    • SPORT 1
április 27., péntek
VB 16:00 KAZSLO 
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAGBR 
    • SPORT 1
április 28., szombat
VB 12:30 KAZPOL 
VB 16:00 SLOITA 
VB 19:30 HUNGBR 
    • SPORT 1
Partnerünk