Még 24 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

24 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 24. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta.

A 24. helyen draftolt játékosok csapata:

Alexander Steen (2002, Toronto) – Daniel Briére (1996, Arizona) – Gary Leeman (1982, Toronto)
Marcus Johansson (2009, Washington) – Mike Richards (2003, Philadelphia) – T.J. Oshie (2005, St.Louis)
Kevin Hayes (2010, Chicago) – Larry Romanchych (1969, Chicago) – Alekszej Morozov (1995, Pittsburgh)
Rene Corbet (1991, Quebec) – Mikael Backlund (2007, Calgary) – Brad Boyes (2000, Toronto)

Normand Rochefort (1980, Quebec) – Jack Lynch (1972, Pittsburgh)
Dave Farrish (1976, NY Rangers) – Christian Backman (1998, St.Louis)
Lukas Krajicek  (2001, Florida) – George Pesut (1973, St.Louis)

Sean Burke (1985, New Jersey)
Stephane Fiset (1988, Quebec)

24th draft

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
november 17., péntek
U20 15:40 EHLETO 4-3 HVÉGE
U20 15:40 RBSAVS 3-5VÉGE
KK 16:00 NOMMIS 1-2 BVÉGE
EL 17:30 BRASCC 3-2VÉGE
EL 18:00 UTEMAC 3-2VÉGE
EL 18:30 TITVC2 4-1VÉGE
U20 18:55 KMHUTE 8-4VÉGE
EBEL 19:15 VICAVS 0-1VÉGE
KK 20:00 RITGRN 2-0VÉGE
november 18., szombat
U20 12:40 RBSETO 3-0VÉGE
EWHL 13:00 KMHSAV 2-0VÉGE
U18 13:40 AVSUTE 3-6VÉGE
KK 16:00 GRNMIS 1-2 HVÉGE
U20 16:00 HCIAVS 1-2 HVÉGE
U18 16:10 VASZNO 2-10VÉGE
U18 16:40 KMHMAC 1-10VÉGE
U18 17:20 ETOMIS 8-5VÉGE
KK 20:00 NOMRIT 3-1VÉGE
november 19., vasárnap
U20 09:40 EHLAVS 1-6VÉGE
U20 09:40 HCIETO 2-4VÉGE
DEBL 12:30 KMHGEP 7-1VÉGE
U20 14:40 VASG99 ÉLŐ
U20 15:00 ZNODHK ÉLŐ
KK 16:00 GRNNOM 0-1ÉLŐ
EBEL 17:30 VSVAVS 
EL 17:30 SCCBRA INFO
EL 18:00 FTCVC2 INFO
U20 19:00 VICUTE 
KK 20:00 MISRIT 
november 20., hétfő
U20   OHCUTE 
EL 20:00 TITDAB 
    • M4 SPORT
november 21., kedd
EBEL 18:45 AVSKAC 
november 22., szerda
U18   ETOOKR 
U20   PEFETO 
U20 15:00 DHKKMH 
MK 18:00 DABMAC 
MK 18:00 FTCVAS 
MK 18:30 MISKMH 
MK 18:30 TITUTE 
november 23., csütörtök
U18   DHKAVS 
U18   GEPMAC 
U18   PEFUTE 
U18   SZDVAS 
U20   KMHETO 
U20   ZNOAVS 
U18 18:00 ZEGKMH 
U20 18:40 MACUTE 
november 24., péntek
EL 17:50 VC2SCC 
EL 18:00 DABFTC 
EL 18:30 MISBRA 
EBEL 18:45 AVSMZA 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk