Még 25 nap a kezdésig

   

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

25 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 25. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta.

A 25. helyen draftolt játékosok csapata:

Brenden Morrow (1997, Dallas) – Patrik Berglund (2006, St.Louis) – Mike Murphy (1970, NY Rangers)
Stephane Matteau (1987, Calgary) – Peter Ihnacak (1982, Toronto) – Steve Ott (2000, Dallas)
Chris Simon (1990, Philadelphia) – Kevyn Adams (1993, Boston) – Andrew Cogliano (2005, Edmonton)
Dave Semenko (1977, Minnesota) – Rob Schremp (2004, Edmonton) – David Pastrnák (2014, Boston)

Mark Howe (1974, Boston) – Todd Gill (1984, Toronto)
Tomas Jonsson (1979, NY Islanders) – Jiri Fischer (1998, Detroit)
Craig Muni (1980, Toronto) – Larry Carriere (1972, Buffalo)

Cam Ward (2002, Carolina)
Gilles Gilbert (1969, Minnesota)

25th draft

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 9., péntek
NŐI 12:30 SVKCHN 5-3VÉGE
NU18 15:30 HUNGBR 2-1VÉGE
NŐI 15:30 NORFRA 4-3 HVÉGE
U18 15:30 HUNAUT 4-0VÉGE
U20 15:30 ITAFRA 2-1VÉGE
EIHC 16:00 KAZITA 3-2VÉGE
NŐI 19:00 HUNDEN 5-6VÉGE
U16 19:00 HUNITA 
U20 19:00 HUNSLO 3-4 BVÉGE
U17 19:10 HUNSVK 2-4VÉGE
EIHC 19:30 HUNKOR TÖRÖLVE
november 10., szombat
U16 10:00 HUNAUT 
U17 10:25 HUNSVK 3-6VÉGE
U18 11:30 HUNITA 5-2VÉGE
NŐI 12:00 FRACHN 6-0VÉGE
U20 12:00 SLOITA 0-4VÉGE
NU18 15:30 HUNESP 1-0 HVÉGE
NŐI 15:30 SVKDEN 3-4VÉGE
U20 15:30 HUNFRA 4-3 HVÉGE
EIHC 16:00 HUNITA 7-1VÉGE
NŐI 19:00 HUNNOR 8-4VÉGE
november 11., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 4-1VÉGE
november 13., kedd
U18 14:55 UTEMIS 
U20 16:00 MISPEF 
EXL 17:00 O20MIS 
KHL 17:00 AKBSBA 
    • SPORT 2
EBEL 18:45 AVSG99 
    • DIGI SPORT 2
november 14., szerda
U20 15:20 DHKKMH 
U18 17:20 KMHVAS 
U18 17:30 AVSOKW 
EL 18:00 UTEDEB 
EXL 18:00 DTVMAC 
EL 18:30 TITVC2 
EXL 18:30 MISDTR 
    • DIGI SPORT 1
U18 18:30 ETOMAC 
EL 18:40 HKBFTC 
EL 18:40 VASDAB 
november 15., csütörtök
U18   DABZEG 
U20 15:20 DHKAVS 
U18 15:50 PEFFTC 
U20 18:00 MACUTE 
Partnerünk