A Szalavat Julajev büntetőkkel verte az Ak Barszt

 

Az ufaiak nyerték a korábbi Gagarin Kupa-győztesek csatáját.

A Jugra nyert Togliattiban. A vendégek sikerükkel felléptek a Keleti főcsoport ötödik helyére.

KHL, 4800 néző.
Kaszutyin: 92,3% (Masalskis)
K
Gelasvili: 95,7% (Fokin)
Vorobjov, Flood, Valujszkij, Nyikityenko, Senfeld
1
Djakov, Ugolnyikov, Bortnyikov, Guszev, Panov
Belov, Malenykih, Bumagin, Zatovic, Nyikulin
2
Vaszilcsenko, Pogorisnij, Ivanov A., Mihnov, Szitnyikov
Bolsakov, Viklund, Sztyepanov, Sztrelcov A., Sztrelcov V.
3
Szeleznyov, Hvosztov, Volkov, Taratuhin, Sevcsenko
Romanov, Masztrjukov, Bocsarov, Gurjanov, Moksancev
4
Hrispenc, Buljanszkij, Medvegyev, Jacenko
Szergej Szvetlov
E
Pavel Jezovszkih
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 32:57 JUG Volkov Djakov
0-2 37:26 JUG Guszev Gelasvili Szeleznyov
1-2 49:35 LDA Bumagin Masztrjukov
23 Kapura lövések száma 26
18 Kiállításpercek 6

A Metallurg Magnyitogorszk hozta a kötelező sikert a Szeversztal otthonában. Keenan újra összerakta a Kovár, Mozjakin, Zaripov sort, amely két gólt hozott össze.

KHL, 3145 néző.
Magarilov: 87,9% (Stepánek)
K
Kosecskin: 90,3% (Szamszonov)
Karlsson, Nemec, Bucsnyevics, Kagarlickij, Trubacsov
1
Antyipin, Birjukov, Zaripov, Kovár, Mozjakin
Lukin, Sefer, Monahov, Szkorohodov, Csernov
2
Lee, Habarov, Kaletnyik, Koszov, Szerguskin
Konyev, Sztaszenko, Kovirsin, Nyikoncev, Trunyov
3
Batirsin, Tyerescsenko, Zselezkov, Osala, Tyimkin
Kudako, Kupcov, Berdnyikov, Viharjev, Monsz
4
Bereglazov, Potyehin, Zaharov, Platonov, Filippi
Václav Sykora
E
Mike Keenan
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 10:31 MMG Platonov Habarov Osala
0-2 15:03 MMG Tyimkin Filippi Potyehin
0-3 23:35 MMG Kovár Zaripov Lee
1-3 29:14 SZE Trubacsov Bucsnyevics
2-3 33:59 SZE Sefer Kovirsin Szkorohodov
2-4 37:08 MMG Zaripov Kovár Mozjakin
3-4 50:36 SZE Bucsnyevics Nyikoncev
31 Kapura lövések száma 33
2 Kiállításpercek 6

A Szalavat Julajev büntetőkkel nyerte a korábbi KHL-győztesek rangadóját. A szétlövés ötödik körében Möller kihagyta a rávezetését az Ak Barsz részéről, ellenben a baskíroknál a büntetőzsonglőr Omark belőtte a próbálkozását.

KHL, 8030 néző.
Garipov: 90,0% (Rynnas)
K
Svedberg: 88,9% (Szohatszkij)
Zaharcsuk, Rilov, Azevedo, Möller, Sjögren
1
Kolcov, Metljuk, Grigorenko, Omark, Engqvist
Muszin, Daloga, Lukojanov, Mirnov, Tkacsov
2
Visnyevszkij, Goncsarov, Liszin, Makarov, Hlisztov
Tokranov, Jarullin, Arhipov, Varnakov, Malihin
3
Arzamaszcev, Lepistö, Lazarjev, Szoin, Csernov
Pajgin, Obuhov, Golubjev, Mihejev, Protapovics
4
Gyerljuk, Culigin, Nyesztyerov, Prohorkin, Razumnyak
Zinetula Biljaletgyinov
E
Anatolij Jemelin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 04:24 SZJ Makarov
0-2 11:39 SZJ PP Hlisztov Makarov Goncsarov
1-2 20:26 AKB Möller Azevedo
2-2 37:49 AKB Sjögren Azevedo Daloga
3-2 50:27 AKB Arhipov Varnakov Malihin
3-3 59:51 SZJ Prohorkin Kolcov
3-4 65:00 SZJ GWS Omark
27 Kapura lövések száma 30
10 Kiállításpercek 8

A CSZKA Radulov vezetésével legyőzte az Avtomobilisztot. A 29 éves csatár 1 góllal és 2 gólpasszal járult hozzá csapata sikeréhez, míg Fasth 25 védést mutatott be.

KHL, 3013 néző.
Fasth: 96,2% (Szorokin)
K
Usztyinszkij: 71,4% (Kovár: 93,1%)
Gyenyiszov, Ozsiganov, Da Costa, Platt, Radulov
1
Kivistö, Tyimasov, Golisev, Roman, Szaprikin
Kiszelevics, Kutuzov, Kugrisev, Mursak, Hjalmarsson
2
Vasziljevszkij, Loginov, Dosztojnov, Koukal, Elo
Blazsijevszkij, Bondarjev, Andronov, Koseljov, Mamin
3
Trjamkin, Scsemerov, Alekszejev, Jemelin, Pankov
Vorobjov, Ljubimov, Kvartalnov, Korotkov, Sztoljarov
4
Zsuravljov, Turbin, Velicskin, Popov, Torcsenyuk
Dmitrij Kvartalnov
E
Andrej Razin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 09:05 CSZ PP Radulov Ozsiganov
2-0 12:44 CSZ Da Costa Platt Radulov
3-0 21:12 CSZ Kugrisev Blazsijevszkij
3-1 26:17 AVT Szaprikin
4-1 44:07 CSZ PP Ozsiganov Radulov
36 Kapura lövések száma 26
26 Kiállításpercek 12
Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
január 22., vasárnap
EBYSL 12:00 RBSMAC 5-0VÉGE
MOL 12:30 FTCBRA 6-2VÉGE
EBJL 15:30 RBSETO 5-1VÉGE
EBYSL 15:40 VASTRK 0-1VÉGE
EBYSL 15:40 ZNOHKB 8-4VÉGE
EBYSL 17:30 SLLAVS 2-0VÉGE
MOL 18:00 BEOTIT 2-0VÉGE
MOL 18:00 MACUTE 4-0VÉGE
EBEL 18:15 AVSVSV 6-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., hétfő
ECHC 17:00 ZLNMAC 3-7VÉGE
MOL 18:00 BEODAB 1-4VÉGE
MOL 18:00 DHKSCC 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 12-1VÉGE
január 24., kedd
KHL 13:30 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK 18:30 MISDAB 
U20 18:40 KMHVAS 
MK 19:00 MACDHK 
U20 19:15 DHKMAC 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   KMHMIS 
U18 14:30 PEFAVS 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
U18 17:40 VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
U18 19:30 DHKTVS 
január 27., péntek
U20 15:00 MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 13:50 TVSMIS 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 30., hétfő
MOL 17:30 BRABEO 
MOL 18:00 DABFTC 
    • M4 SPORT
MOL 18:00 DHKUTE 
MOL 18:30 TITBRA 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk