A Szalavat Julajev büntetőkkel verte az Ak Barszt

 

Az ufaiak nyerték a korábbi Gagarin Kupa-győztesek csatáját.

A Jugra nyert Togliattiban. A vendégek sikerükkel felléptek a Keleti főcsoport ötödik helyére.

KHL, 4800 néző.
Kaszutyin: 92,3% (Masalskis)
K
Gelasvili: 95,7% (Fokin)
Vorobjov, Flood, Valujszkij, Nyikityenko, Senfeld
1
Djakov, Ugolnyikov, Bortnyikov, Guszev, Panov
Belov, Malenykih, Bumagin, Zatovic, Nyikulin
2
Vaszilcsenko, Pogorisnij, Ivanov A., Mihnov, Szitnyikov
Bolsakov, Viklund, Sztyepanov, Sztrelcov A., Sztrelcov V.
3
Szeleznyov, Hvosztov, Volkov, Taratuhin, Sevcsenko
Romanov, Masztrjukov, Bocsarov, Gurjanov, Moksancev
4
Hrispenc, Buljanszkij, Medvegyev, Jacenko
Szergej Szvetlov
E
Pavel Jezovszkih
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 32:57 JUG Volkov Djakov
0-2 37:26 JUG Guszev Gelasvili Szeleznyov
1-2 49:35 LDA Bumagin Masztrjukov
23 Kapura lövések száma 26
18 Kiállításpercek 6

A Metallurg Magnyitogorszk hozta a kötelező sikert a Szeversztal otthonában. Keenan újra összerakta a Kovár, Mozjakin, Zaripov sort, amely két gólt hozott össze.

KHL, 3145 néző.
Magarilov: 87,9% (Stepánek)
K
Kosecskin: 90,3% (Szamszonov)
Karlsson, Nemec, Bucsnyevics, Kagarlickij, Trubacsov
1
Antyipin, Birjukov, Zaripov, Kovár, Mozjakin
Lukin, Sefer, Monahov, Szkorohodov, Csernov
2
Lee, Habarov, Kaletnyik, Koszov, Szerguskin
Konyev, Sztaszenko, Kovirsin, Nyikoncev, Trunyov
3
Batirsin, Tyerescsenko, Zselezkov, Osala, Tyimkin
Kudako, Kupcov, Berdnyikov, Viharjev, Monsz
4
Bereglazov, Potyehin, Zaharov, Platonov, Filippi
Václav Sykora
E
Mike Keenan
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 10:31 MMG Platonov Habarov Osala
0-2 15:03 MMG Tyimkin Filippi Potyehin
0-3 23:35 MMG Kovár Zaripov Lee
1-3 29:14 SZE Trubacsov Bucsnyevics
2-3 33:59 SZE Sefer Kovirsin Szkorohodov
2-4 37:08 MMG Zaripov Kovár Mozjakin
3-4 50:36 SZE Bucsnyevics Nyikoncev
31 Kapura lövések száma 33
2 Kiállításpercek 6

A Szalavat Julajev büntetőkkel nyerte a korábbi KHL-győztesek rangadóját. A szétlövés ötödik körében Möller kihagyta a rávezetését az Ak Barsz részéről, ellenben a baskíroknál a büntetőzsonglőr Omark belőtte a próbálkozását.

KHL, 8030 néző.
Garipov: 90,0% (Rynnas)
K
Svedberg: 88,9% (Szohatszkij)
Zaharcsuk, Rilov, Azevedo, Möller, Sjögren
1
Kolcov, Metljuk, Grigorenko, Omark, Engqvist
Muszin, Daloga, Lukojanov, Mirnov, Tkacsov
2
Visnyevszkij, Goncsarov, Liszin, Makarov, Hlisztov
Tokranov, Jarullin, Arhipov, Varnakov, Malihin
3
Arzamaszcev, Lepistö, Lazarjev, Szoin, Csernov
Pajgin, Obuhov, Golubjev, Mihejev, Protapovics
4
Gyerljuk, Culigin, Nyesztyerov, Prohorkin, Razumnyak
Zinetula Biljaletgyinov
E
Anatolij Jemelin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 04:24 SZJ Makarov
0-2 11:39 SZJ PP Hlisztov Makarov Goncsarov
1-2 20:26 AKB Möller Azevedo
2-2 37:49 AKB Sjögren Azevedo Daloga
3-2 50:27 AKB Arhipov Varnakov Malihin
3-3 59:51 SZJ Prohorkin Kolcov
3-4 65:00 SZJ GWS Omark
27 Kapura lövések száma 30
10 Kiállításpercek 8

A CSZKA Radulov vezetésével legyőzte az Avtomobilisztot. A 29 éves csatár 1 góllal és 2 gólpasszal járult hozzá csapata sikeréhez, míg Fasth 25 védést mutatott be.

KHL, 3013 néző.
Fasth: 96,2% (Szorokin)
K
Usztyinszkij: 71,4% (Kovár: 93,1%)
Gyenyiszov, Ozsiganov, Da Costa, Platt, Radulov
1
Kivistö, Tyimasov, Golisev, Roman, Szaprikin
Kiszelevics, Kutuzov, Kugrisev, Mursak, Hjalmarsson
2
Vasziljevszkij, Loginov, Dosztojnov, Koukal, Elo
Blazsijevszkij, Bondarjev, Andronov, Koseljov, Mamin
3
Trjamkin, Scsemerov, Alekszejev, Jemelin, Pankov
Vorobjov, Ljubimov, Kvartalnov, Korotkov, Sztoljarov
4
Zsuravljov, Turbin, Velicskin, Popov, Torcsenyuk
Dmitrij Kvartalnov
E
Andrej Razin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 09:05 CSZ PP Radulov Ozsiganov
2-0 12:44 CSZ Da Costa Platt Radulov
3-0 21:12 CSZ Kugrisev Blazsijevszkij
3-1 26:17 AVT Szaprikin
4-1 44:07 CSZ PP Ozsiganov Radulov
36 Kapura lövések száma 26
26 Kiállításpercek 12
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
EWHL 15:00 KMHHVI 8-0VÉGE
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U18 09:15 VSVAVS 8-2VÉGE
U18 09:15 ZASMIS 0-3VÉGE
EWHL 09:50 HVIKMH 1-5VÉGE
U20 12:10 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 12:20 EHLMAC 0-8VÉGE
U18 12:20 RBSETO 11-2VÉGE
U20 12:40 ZNOUTE 7-1VÉGE
U20 14:40 MACETO 5-2VÉGE
EL 17:00 DABVC2 7-2VÉGE
EL 17:30 TITMIS 3-4 BVÉGE
U20 17:30 DHKAVS 7-5VÉGE
EBEL 18:00 HCBAVS 7-2VÉGE
EL 18:00 FTCBRA 5-4VÉGE
EL 18:30 UTESCC 4-2VÉGE
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 1-4VÉGE
EL 20:00 MACBRA 0-3ÉLŐ
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
MK 18:55 KMHVAS 
szeptember 28., csütörtök
U18 17:15 ETOVAS 
U18 17:40 AVSMAC 
U18 18:00 ZEGPEF 
U18 19:00 DHKSZD 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
EBEL 18:45 AVSRBS 
    • M4 SPORT
U20 19:10 DHKEHL 
szeptember 30., szombat
NŐI 12:00 HUNPOL 
U20 12:40 AVSVIC 
U20 12:40 MACOHC 
U18 13:00 MISUTE 
U20 13:10 DHKHCI 
U20 15:00 UTERBS 
U18 15:40 KMHZNO 
GÁLA 16:00 HUNFIN 
U20 16:10 KMHG99 
U20 16:40 VASEHL 
ROM 17:30 SCCGAL 
ROM 17:30 SSTPRO 
VÁL 19:00 HUNPOL 
október 1., vasárnap
U20 09:40 DHKRBS 
U20 10:10 UTEEHL 
ROM 10:30 SSTPRO 
U20 13:10 MACG99 
U20 13:40 KMHOHC 
U20 13:40 VASHCI 
U20 15:30 ETOVSV 
U20 15:40 AVSHDJ 
EBEL 17:30 EHLAVS 
ROM 17:30 SCCGAL 
október 2., hétfő
ROM 17:30 STEBRA 
   H I R D E T É S
Partnerünk