Még 26 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

26 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 26. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta.

A 26. helyen draftolt játékosok csapata:

Martin Havlát (1999, Ottawa) – Brent Ashton (1979, Vancouver) – Claude Lemieux (1983, Montreal)
Don Maloney (1978, NY Rangers) – Brian Boyle (2003, Los Angeles) – Zigmund Pálffy (1991, NY Islanders)
David Perron (2007, St.Louis) – Jevgenyij Kuznyecov (2010, Washington) – Tyler Ennis (2008, Buffalo)
Dave Kryskow (1971, Chicago) – Brian Sutherby (2000, Washington) – Kyle Palmieri (2009, Anaheim)

Brian Benning (1984, St.Louis) – Mike Van Ryn (1998, New Jersey)
Bob McGill (1980, Toronto) – Bob Manno (1976, Vancouver)
Bob Hess (1974, St.Louis) – Makszim Kuznyecov (1995, Detroit)

Cory Schneider (2004, Vancouver)
Dan Cloutier (1994, NY.Rangers)

26th draft

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 18., hétfő
EL 17:40 VASSCC 1-3VÉGE
EXL 19:00 MACDUM 1-3VÉGE
november 19., kedd
BL 18:00 FRÖFBK 
    • SPORT 1
U21 18:50 DHKMAC 2-3VÉGE
EWHL 19:30 MACAJA 4-1VÉGE
U21 19:40 KMHUTE 3-7VÉGE
november 20., szerda
EWHL 13:35 KMHAJA INFO
U21 14:40 PHCFTC INFO
EBJL 15:15 OKRMAC 
MK 18:00 UTEFTC INFO
MK 18:30 DEBMAC INFO
MK 18:30 TITMIS INFO
EBJL 19:00 ETOOKW 
U21 19:05 DABKMH INFO
BL 20:00 RBMJUM 
    • SPORT 2
november 21., csütörtök
KHL 17:30 AVGAVT 
    • SPORT 1
U21 18:40 VASETO 
november 22., péntek
EBJL   EHLETO 
EBJL 13:40 AVSRBS 
EBJL 16:40 MISKAC 
EL 17:30 BRAFTC 
EL 17:30 SCCUTE 
EXL 17:30 BBYMAC 
EBJL 17:40 VASZNO 
EBJL 18:00 UTEVIC 
EL 18:00 DABTIT 
EL 18:00 HKBVAS 
EL 18:30 DEBGYE 
EXL 18:30 MISSBA 
EBEL 19:15 AVSRBS 
    • DIGI SPORT 2
EBJL 19:40 DHKEHC 
november 23., szombat
EWSC 09:15 AJAKMH 
U18 12:00 DABSZG 
EBJL 12:30 ETOEHL 
EBJL 12:30 MISRBS 
EBJL 14:30 AVSOKR 
EBJL 15:30 UTEKAC 
EBJL 16:20 MACVIC 
U18 17:20 KMHÓHA 
EWHL 17:25 MACHVI 
EL 17:30 BRAUTE 
EL 17:30 SCCFTC 
U21 17:40 MACETO 
EBJL 18:30 DHKZNO 
november 24., vasárnap
U21   AVSMIS 
EBJL 10:00 MISVIC 
EBJL 11:45 AVSKAC 
EBJL 12:00 UTERBS 
EBJL 13:00 DHKZNO 
EBJL 13:30 MACOKR 
EWHL 14:40 HVIMAC 
EBEL 17:30 ZNOAVS 
EL 17:30 TITHKB 
EXL 17:30 MACZVO 
    • DIGI SPORT 2
EXL 17:30 MISNZÁ 
EL 17:40 VASGYE 
U21 18:00 FTCDAB 
Partnerünk