6-ot lőtt a Jokerit az Admiralnak

   

A finnek remekelnek a KHL-ben, eddigi 7 meccsükből 6-ot megnyertek.

Az Amur legyőzte a Dinamo Rigát. A távol-keletiek már az első harmad közepén három góllal vezettek, a lettek kapujában Sedlácek helyét Ericsson vette át, de már későn, a rigaiak felzárkózni tudtak, egyenlíteni nem.

KHL, 6600 néző.
Metsola: 92,3% (Alikin)
K
Sedlácek: 66,7% (Eriksson: 100%)
Zub, Sulakov, Zohorna, Li, Taraszov
1
Redlihs K., Seigo, Darzins, Redlihs M., Sestito
Kolár, Cserepanov, Baskirov, Wandell, Fajzullin
2
Galvins, Kundrátek, Indrasis, Leino, Meija
Atyusov, Verjovkin, Litovcsenko, Usenyin Vlagyiszlav, Usenyin Vjacseszlav
3
Sotnieks, Cibulskis, Berzins, Saulietis, Skvorcovs
Kurbatov, Ahmetov, Gracsov, Szokolov
4
Sevcenko, Bukarts, Locans, Schütz
Szergej Sepeljev
E
Kari Heikkila
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 07:16 AMR PP Taraszov Zub Sulakov
2-0 07:38 AMR Fajzullin Cserepanov Wandell
3-0 10:01 AMR PP Fajzullin Wandell
3-1 32:55 DRI Bukarts Schütz
3-2 38:47 DRI Saulietis Berzins
23 Kapura lövések száma 26
6 Kiállításpercek 12

A Jokerit nem kímélte az Admiralt. A finnek már a 93. másodpercben megszerezték a vezetést, a vlagyivosztokiaknál Bobkov és Nalimov egyaránt 3-3 gólt kapott.

KHL, 5550 néző.
Bobkov: 85,0% (Nalimov: 85,0%)
K
Helenius: 95,5% (Karlsson)
Bartulis, Blum, Bergfors, Lugin, Fiszenko
1
Lajunen, Ohtamaa, Jormakka, Olimb, Huhtala
Glazkov, Oszipov, Alsevszkij J., Pelletier, Trivino
2
Jensen, Larsen, Kozun, Regin, Hagman
Koszmacsov, Mnacjan, Kuznyecov, Makarov, Podsengyalov
3
Korpikari, Todd, Wirtanen, Sallinen, Jaakola
Plehanov, Voronyin, Szajusztov, Jakovlev
4
Joensuu, Rita, Salminen
Alekszandr Andrijevszkij
E
Erkka Westerlund
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 01:33 JOK Regin Kozun Jensen
0-2 11:23 JOK Jaakola Korpikari Todd
0-3 21:21 JOK Kozun Regin
0-4 43:50 JOK PP Lajunen Olimb Jaakola
1-4 46:21 ADM PP Alsevszkij J. Blum Bartulis
1-5 49:29 JOK Olimb Kozun Korpikari
1-6 56:43 JOK Kozun Sallinen
22 Kapura lövések száma 40
10 Kiállításpercek 12

A Barisz hosszabbításban verte a Szocsit. A játéknap egyetlen túlórában torkolló találkozóját Dawes döntötte el.

KHL, 3620 néző.
Laco: 91,3% (Ivanov)
K
Barulin: 91,4% (Artyemjev)
Dallman, Lundin, Bochenski, Dawes, St. Pierre
1
Mamasev, Scsitov, Ignatuskin, Krikunov, Morozov
Szemjonov M., Ellerby, Krasznoszlobodcev, Puskarjov, Romanov
2
Kuznyecov, Jalasvaara, Zsergyev, Kazionov D., Szkacskov
Litvinyenko, Szavcsenko, Kajgorodov, Rimarjev, Sztarcsenko
3
Malevics, Wilson, Anyiszin, Warn, Szcsasztlivij
Trjaszunov, Mihajlisz, Baranov, Grenc, Poliscsuk
4
Jakubov, Kazionov Gy., Ljuducsin, Scserbina
Jerlan Szagimbaev
E
Vjacseszlav Bucajev
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 18:02 SZO Scsitov Jakubov
0-2 25:22 SZO Szkacskov Zsergyev Wilson
1-2 27:17 BAA Mihajlisz Baranov
2-2 35:30 BAA PP Dallman Bochenski St. Pierre
3-2 63:42 BAA PP Dawes St. Pierre Dallman
35 Kapura lövések száma 23
4 Kiállításpercek 10

Az Avangard kapott gól nélkül diadalmaskodott a Lokomotiv ellen. Az omszkiak kapujában Furch 27 védéssel ért el shutoutot.

KHL, 9370 néző.
Furch: 100% (Silin)
K
Kolesznyik: 91,3% (Murigin)
Ahnelöv, Kuljas, Perezsogin, Popov, Sobotka
1
Kronwall, Hersley, Averin, Kontiola, Loktyionov
Kempny, Lekomcev, Zubov, Parsin, Sirokov
2
Grigorjev, Koledov, Apalkov, Moszaljov, Novotny
Alekszandrov, Kulik, Lemtyugov, Petrov, Csernyikov
3
Ljubuskin, Pasnyin, Galimov, Kartajev, Konykov
Valentyenko, Gyervuk, Mihejev, Rasszkazov, Fiscsenko
4
Gavrikov, Gorohov, Kapusztyin, Korskov, Malcev
Jevgenyij Kornouhov
E
Alekszej Kudasov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 18:11 AVG PP Popov Ahnelöv Sobotka
2-0 45:53 AVG Sobotka Ahnelöv Perezsogin
3-0 58:48 AVG Perezsogin
24 Kapura lövések száma 27
10 Kiállításpercek 10

A Slovan nyert a Vityaz otthonában. A szlovákok 40 perc után 4-0-ra vezettek, a záró harmadot megnyerték a hazaiak.

KHL, 3500 néző.
Sateri: 85,7% (Szaprikin: 100%)
K
Garnett: 93,5% (Brust)
Bergyukov, Eronen, Afinogenov, Kucserjavenko, Makejev
1
Barker, Novák, Kaspar, Nagy, Nedorost
Golovkov, Jezsov, Koksarov, Muszatov, Szoloduhin
2
Starosta, Svarny, Jeglic, Ticar, Stastny
Kosztromityin, Kugyinov, Kempe, Horák, Sityikov
3
Kozák, Sersen, Bartovic, Viedensky, Surovy
Voronkov, Peretyagin, Viglazov, Palola, Svec-Rogovoj
4
Luza, Lusnák, Skalicky, Skokan
Oleg Orehovszkij
E
Milos Riha
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 08:52 SBA PP Novák Barker
0-2 24:50 SBA Bartovic Surovy
0-3 28:43 SBA Stastny Jeglic
0-4 38:25 SBA Ticar Barker Nagy
1-4 49:45 VIT Makejev Eronen Szaprikin
2-4 55:36 VIT PP Makejev Afinogenov Eronen
2-5 59:27 SBA Bartovic
31 Kapura lövések száma 33
6 Kiállításpercek 8
Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
MOL 12:30 FTCBRA 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
U18   TVSMIS 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk