Még 27 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

27 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 27. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta.

A 27. helyen draftolt játékosok csapata:

Sergio Momesso (1983, Montreal) – Joe Nieuwendyk (1985, Calgary) – Scott Mellanby (1984, Philadelphia)
Benoit Brunet (1986, Montreal) – Scott Gomez (1998, New Jersey) – Tie Domi (1988, Toronto)
Tom Williams (1971, NY Rangers) –Merlin Malinowski (1978, Colorado) – Jeff Tambellini (2003, Los Angeles)
Chris Taylor (1990, NY Islanders) – Vlagyiszlav Namesztnyikov (2011, Tampa Bay) – Marko Dano (2013, Columbus)

Boris Mironov (1992, Winnipeg) – Steve Staios (1991, St.Louis)
Cory Sarich (1996, Buffalo) – John Carlson (2008, Washington)
Colin Campbell (1973, Pittsburgh) – Gaston Gingras (1979, Montreal)

Dan Bouchard (1970, Boston)
Mark Fitzpatrick (1987, Los Angeles)

27th draft

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 8., péntek
U16 12:30 HUNITA 3-0VÉGE
EIHC 15:00 HUNITA 3-4 HVÉGE
U16 17:00 HUNAUT 5-3VÉGE
EIHC 18:00 POLJPN 3-2VÉGE
U17 18:30 HUNSVK 3-4 BVÉGE
NŐI 19:00 HUNDEN 3-1VÉGE
U18 19:00 HUNITA 4-2VÉGE
U20 19:00 FRAHUN 3-4 HVÉGE
NU18 19:15 HUNITA 3-2VÉGE
november 9., szombat
NU18 10:00 HUNDEN 1-2VÉGE
U18 10:00 HUNAUT 1-2 BVÉGE
U20 11:30 HUNSLO 2-3VÉGE
U16 12:30 HUNITA 6-2VÉGE
U17 13:00 HUNSVK 2-3 HVÉGE
EIHC 15:00 POLITA 0-2VÉGE
EIHC 18:00 HUNJPN 3-2VÉGE
NŐI 19:00 HUNFRA 3-2VÉGE
november 10., vasárnap
EIHC 13:00 POLHUN 0-2VÉGE
EIHC 17:00 ITAJPN 1-4VÉGE
november 11., hétfő
U21 19:10 UTEDAB 6-2VÉGE
november 12., kedd
BL 17:00 JMIRBM 
    • SPORT 2
EL 18:00 DABFTC INFO
EL 18:00 HKBTIT INFO
EL 18:00 UTEDEB INFO
EBEL 19:15 AVSVSV 
    • DIGI SPORT 2
november 13., szerda
BL 18:00 MHKMNH 
    • SPORT 2
EL 18:40 VASDAB 
U18 18:40 AVSUTE 
november 14., csütörtök
U21   KMHFTC 
U21 12:55 PHCUTE 
U21 14:50 DHKETO 
U18 18:00 SZGKMH 
U21 18:40 VASMIS 
U21 19:50 MACAVS 
Partnerünk