Elmozdult az utolsó helyről a Szalavat Julajev

   

A Gagarin Kupa 2011-es győztese megszerezte szezonbeli második sikerét.

A játékoskerete alapján sokkal többre hivatott Szalavat Julajev nyert a Szeversztal otthonában. Az ufaiak mindösszesen 15 alkalommal találták el Stepánek kapuját, ám ebből három gól született. A baskírok ezzel előreléptek a csúfos utolsó helytől.

KHL, 3366 néző.
Stepánek: 86,7% (Magarilov)
K
Svedberg: 96,0% (Szohatszkij)
Nemec, Karlsson, Kagarlickij, Monsz, Csernov P.
1
Kolcov, Metljuk, Grigorenko, Omark, Engqvist
Lukin, Sefer, Bucsnyevics, Kazakovcev, Trubacsov
2
Visnyevszkij, Goncsarov, Makarov, Nyesztyerov, Hlisztov
Konyev, Sztaszenko, Kovirsin, Monahov, Nyikoncev
3
Bodrov, Lepistö, Lazarjev, Szoin, Csernov A.
Kudako, Berdnyikov, Gyedunov, Kupcov
4
Arzamaszcev, Culigin, Ankugyinov, Prohorkin, Hripunov
Václav Sykora
E
Anatolij Jemelin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 11:20 SZJ Omark Grigorenko Kolcov
1-1 19:36 SZE SH Kagarlickij Konyev
1-2 27:24 SZJ Visnyevszkij Makarov Hlisztov
25 Kapura lövések száma 15
18 Kiállításpercek 10

A Metallurg Magnyitogorszk nyerte a CSZKA elleni rangadót. A moszkvaiak hiába szerezték meg a vezetést, a vendégeknél villogott a 2+1 ponttal záró Mozjakin, valamint a 33 védést bemutató Kosecskin.

KHL, 4982 néző.
Galimov: 91,7% (Fasth)
K
Kosecskin: 97,1% (Szamszonov)
Gyenyiszov, Zajcev, Da Costa, Platt, Radulov
1
Antyipin, Birjukov, Wolski, Kovár, Mozjakin
Kiszelevics, Ozsiganov, Mamin, Mursak, Hjalmarsson
2
Lee, Habarov, Zaripov, Kaletnyik, Koszov
Bondarjev, Panyin, Andronov, Korotkov, Ljubimov
3
Batirsin, Tyerescsenko, Zselezkov, Osala, Tyimkin
Blazsijevszkij, Koseljov, Makarov, Sztoljarov, Junykov
4
Bereglazov, Medvegyev, Platonov, Potyehin, Filippi
Dmitrij Kvartalnov
E
Mike Keenan
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 06:31 CSZ PP Zajcev Gyenyiszov Da Costa
1-1 25:37 MMG PP Kovár Lee Mozjakin
1-2 30:44 MMG PP Mozjakin Lee Kovár
1-3 59:38 MMG PP Mozjakin Zaripov
34 Kapura lövések száma 25
43 Kiállításpercek 16
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC INFO
U18 16:00 PEFMIS INFO
U18 17:05 GEPVAS INFO
U20 17:20 ETOAVS 
U18 17:40 AVSSCC INFO
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE INFO
U18 19:00 SZDETO INFO
U20 19:00 UTEVAS INFO
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
   H I R D E T É S
Partnerünk