A Tüskecsarnok házirendje a MAC–UTE meccsre

   

A MAC Budapest tájékoztatása a csütörtöki mérkőzésről.

“Szeretnénk néhány hasznos információt adni az esti meccsel kapcsolatban:

– kapunyitás 19.30-kor lesz;
– az 1. sz. bejáratnál lévő pénztárban lehet bérletet vásárolni 18.000 forintért (a bérlet nem átruházható);
– a MAC szurkolók az 1. sz. bejáratot használják, a 2. sz bejárat a vendég szurkolók részére lesz fenntartva;
– a vendég szektorok: az “A”, az “O” és a “P”;
– a MAC szurkolóknak javasoljuk a “K”, az “L” és az “N” szektort;
– az “M” szektort a játékosokat a pályára kísérő gyerekeknek és szüleiknek különítjük el;
– a mélygarázs -1 szintje a VIP- vendégek részére lesz fenntartva, a -2 szint szabadon igénybe vehető;
– az üzemeltető tájékoztatása szerint valamennyi büfé nyitva lesz;
– biztonsági okokból a nézőtér első két sora le lesz zárva, a pálya mellé kizárólag akkreditációval rendelkező személyek mehetnek le;
– a hazai csapat az 1. sz. bejárathoz közelebb eső padot használja.”

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 18., hétfő
EL 17:40 VASSCC 1-3VÉGE
EXL 19:00 MACDUM 1-3VÉGE
november 19., kedd
BL 18:00 FRÖFBK 
    • SPORT 1
U21 18:50 DHKMAC 2-3VÉGE
EWHL 19:30 MACAJA 4-1VÉGE
U21 19:40 KMHUTE 3-7VÉGE
november 20., szerda
EWHL 13:35 KMHAJA 5-2VÉGE
U21 14:40 PHCFTC 3-1VÉGE
EBJL 15:15 OKRMAC 
MK 18:00 UTEFTC 1-1ÉLŐ
MK 18:30 DEBMAC 0-1ÉLŐ
MK 18:30 TITMIS 0-1ÉLŐ
EBJL 19:00 ETOOKW 
U21 19:05 DABKMH INFO
BL 20:00 RBMJUM 
    • SPORT 2
november 21., csütörtök
KHL 17:30 AVGAVT 
    • SPORT 1
U21 18:40 VASETO 
november 22., péntek
EBJL   EHLETO 
EBJL 13:40 AVSRBS 
EBJL 16:40 MISKAC 
EL 17:30 BRAFTC 
EL 17:30 SCCUTE 
EXL 17:30 BBYMAC 
EBJL 17:40 VASZNO 
EBJL 18:00 UTEVIC 
EL 18:00 DABTIT 
EL 18:00 HKBVAS 
EL 18:30 DEBGYE 
EXL 18:30 MISSBA 
EBEL 19:15 AVSRBS 
    • DIGI SPORT 2
EBJL 19:40 DHKEHC 
november 23., szombat
EWSC 09:15 AJAKMH 
U18 12:00 DABSZG 
EBJL 12:30 ETOEHL 
EBJL 12:30 MISRBS 
EBJL 14:30 AVSOKR 
EBJL 15:30 UTEKAC 
EBJL 16:20 MACVIC 
U18 17:20 KMHÓHA 
EWHL 17:25 MACHVI 
EL 17:30 BRAUTE 
EL 17:30 SCCFTC 
U21 17:40 MACETO 
EBJL 18:30 DHKZNO 
november 24., vasárnap
U21   AVSMIS 
EBJL 10:00 MISVIC 
EBJL 11:45 AVSKAC 
EBJL 12:00 UTERBS 
EBJL 13:00 DHKZNO 
EBJL 13:30 MACOKR 
EWHL 14:40 HVIMAC 
EBEL 17:30 ZNOAVS 
EL 17:30 TITHKB 
EXL 17:30 MACZVO 
    • DIGI SPORT 2
EXL 17:30 MISNZÁ 
EL 17:40 VASGYE 
U21 18:00 FTCDAB 
Partnerünk