A Fehérvár megnevezte 21 fős EBEL-keretét

 

Közülük legfeljebb öten játszhatnak vissza a MOL Ligába. A hat légiós egyáltalán nem szerepelhet a magyar bázisú bajnokságban.

A MOL Ligával történt megállapodás értelmében kevés lejátszási lehetőség biztosított a magyar EBEL-csapat számára. Az MJSZ-hez leadott listán szereplő 21 fős állományból 15-en játszhatnak a MOL Ligában, de meccsenként maximum 5-en.

A MOL Ligába jelenleg 49 fős játékoskeretből mindenki szabadon szerepeltethető az EBEL-ben, természetesen az ottani pontrendszer keretein belül.

A Fehérvár AV19 MOL Liga-centrikus EBEL-kerete: 

1. Hetényi Zoltán
2. Szirányi Bence
3. Orbán Attila
4. Varga Arnold
5. Reiter Attila
6. Kevin Wehrs (légiós)
7. Ryan Martinelli (légiós)
8. Aaron Brocklehurst (légiós)
9. Banham Frank
10. Becze Tihamér
11. Sarauer Andrew
12. Judd Blackwater (légiós)
13. Brendan Connolly (légiós)
14. Chris Francis (légiós)
15. Kóger Dániel
16. Kovács Csaba
17. Benk András
18. Nagy Gergő
19. Sárpátki Tamás
20. Sikorcin Ladislav
21. Bartalis István

Fotó: Mudra László - http://www.mudralaszlo.hu

Fotó: Mudra László (jegkorongblog.hu)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 22., csütörtök
OGN 05:10 CANUSA 2-3 BVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U20 13:15 OHCUTE 5-4VÉGE
U18 16:00 ETOMIS 13-1VÉGE
U20 17:40 AVSMAC 7-0VÉGE
EL 18:00 UTEBRA 2-1 HVÉGE
U20 18:00 SLLVAS 2-3VÉGE
EL 18:30 MISTIT 4-0VÉGE
EL 19:00 MACFTC 5-1VÉGE
U20 19:00 ETOKMH 3-5VÉGE
február 23., péntek
OG 08:40 CZERUS 0-3VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 CANGER 3-4VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (13:45)
EBEL 18:30 ZNOAVS 1-2VÉGE
EL 18:30 MISTIT 7-1VÉGE
EL 19:00 MACFTC 2-4VÉGE
február 24., szombat
OG 13:10 CZECAN 4-6VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U18 15:00 MISUTE 5-3VÉGE
U20 16:15 G99VAS 1-3VÉGE
EL 17:00 SCCDAB 5-2VÉGE
U20 18:00 MISUTE 2-7VÉGE
U18 18:20 MACAVS 8-2VÉGE
U18 18:30 ETOVAS 8-1VÉGE
február 25., vasárnap
OG 05:10 RUSGER 4-3 HVÉGE
    • EUROSPORT 1, M4 SPORT, EUROSPORT 2
U20 12:15 DHKETO 1-3VÉGE
U20 14:40 MACAVS 2-7VÉGE
DEBL 15:15 MRLNEH INFO
EWHL 16:30 NEHKMH INFO
EL 17:00 SCCDAB 1-0ÉLŐ
U20 17:00 KMHOHC ÉLŐ
EL 17:30 BRAUTE 1-0ÉLŐ
EBEL 17:45 VSVAVS 1-0ÉLŐ
február 26., hétfő
EL 17:30 BRAUTE 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 TITMIS 
február 27., kedd
EL 18:00 FTCMAC 
U18 18:00 VAS
EL 18:30 TITMIS 
február 28., szerda
U20 17:25 KMHMAC 
március 1., csütörtök
U18   ?VAS 
U18   ?UTE 
U18   ?MIS 
EL 18:00 UTEBRA 
március 2., péntek
U20   MACKMH 
Partnerünk