A Fehérvár megnevezte 21 fős EBEL-keretét

 

Közülük legfeljebb öten játszhatnak vissza a MOL Ligába. A hat légiós egyáltalán nem szerepelhet a magyar bázisú bajnokságban.

A MOL Ligával történt megállapodás értelmében kevés lejátszási lehetőség biztosított a magyar EBEL-csapat számára. Az MJSZ-hez leadott listán szereplő 21 fős állományból 15-en játszhatnak a MOL Ligában, de meccsenként maximum 5-en.

A MOL Ligába jelenleg 49 fős játékoskeretből mindenki szabadon szerepeltethető az EBEL-ben, természetesen az ottani pontrendszer keretein belül.

A Fehérvár AV19 MOL Liga-centrikus EBEL-kerete: 

1. Hetényi Zoltán
2. Szirányi Bence
3. Orbán Attila
4. Varga Arnold
5. Reiter Attila
6. Kevin Wehrs (légiós)
7. Ryan Martinelli (légiós)
8. Aaron Brocklehurst (légiós)
9. Banham Frank
10. Becze Tihamér
11. Sarauer Andrew
12. Judd Blackwater (légiós)
13. Brendan Connolly (légiós)
14. Chris Francis (légiós)
15. Kóger Dániel
16. Kovács Csaba
17. Benk András
18. Nagy Gergő
19. Sárpátki Tamás
20. Sikorcin Ladislav
21. Bartalis István

Fotó: Mudra László - http://www.mudralaszlo.hu

Fotó: Mudra László (jegkorongblog.hu)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
november 17., péntek
U20 15:40 EHLETO 4-3 HVÉGE
U20 15:40 RBSAVS 3-5VÉGE
KK 16:00 NOMMIS 1-2 BVÉGE
EL 17:30 BRASCC 3-2VÉGE
EL 18:00 UTEMAC 3-2VÉGE
EL 18:30 TITVC2 4-1VÉGE
U20 18:55 KMHUTE 8-4VÉGE
EBEL 19:15 VICAVS 0-1VÉGE
KK 20:00 RITGRN 2-0VÉGE
november 18., szombat
U20 12:40 RBSETO 3-0VÉGE
EWHL 13:00 KMHSAV 2-0VÉGE
U18 13:40 AVSUTE 3-6VÉGE
KK 16:00 GRNMIS 1-2 HVÉGE
U20 16:00 HCIAVS 1-2 HVÉGE
U18 16:10 VASZNO 2-10VÉGE
U18 16:40 KMHMAC 1-10VÉGE
U18 17:20 ETOMIS 8-5VÉGE
KK 20:00 NOMRIT 3-1VÉGE
november 19., vasárnap
U20 09:40 EHLAVS ÉLŐ
U20 09:40 HCIETO ÉLŐ
DEBL 12:30 KMHGEP 
U20 14:40 VASG99 
U20 15:00 ZNODHK 
KK 16:00 GRNNOM 
EBEL 17:30 VSVAVS 
EL 17:30 SCCBRA INFO
EL 18:00 FTCVC2 INFO
U20 19:00 VICUTE 
KK 20:00 MISRIT 
november 20., hétfő
U20   OHCUTE 
EL 20:00 TITDAB 
    • M4 SPORT
november 21., kedd
EBEL 18:45 AVSKAC 
november 22., szerda
U18   ETOOKR 
U20   PEFETO 
U20 15:00 DHKKMH 
MK 18:00 DABMAC 
MK 18:00 FTCVAS 
MK 18:30 MISKMH 
MK 18:30 TITUTE 
november 23., csütörtök
U18   DHKAVS 
U18   GEPMAC 
U18   PEFUTE 
U18   SZDVAS 
U20   KMHETO 
U20   ZNOAVS 
U18 18:00 ZEGKMH 
U20 18:40 MACUTE 
november 24., péntek
EL 17:50 VC2SCC 
EL 18:00 DABFTC 
EL 18:30 MISBRA 
EBEL 18:45 AVSMZA 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk