Még 29 nap a kezdésig

 

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

29 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 29. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta.

A 29. helyen draftolt játékosok csapata:

Stéphane Richer (1984, Montreal) – Rich Leduc (1971, California) – Danny Gare (1974, Buffalo)
Steve Downie (2005, Philadelphia) – Patrick Eaves (2003, Ottawa) – Jonathan Cheechoo (1998, San Jose)
Emerson Etem (2010, Anaheim) – Don O’Donoghue (1969, Oakland) – Rocky Saganiuk (1977, Toronto)
Dan LaCouture (1996, NY Islanders) – Stefan Matteau (2012, New Jersey) – Peter Marsh (1976, Pittsburgh)

Teppo Numminen (1986, Winipeg) – Niklas Kronwall (2000, Detroit)
Mike Green (2004, Washington) – Jassen Cullimore (1991, Vancouver)
Brad Berry (1983, Winnipeg) – Jeff Sharples (1985, Detroit)

Hannu Toivonen (2002, Boston)
Tyler Moss (1993, Tampa)

29th draft

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 15., hétfő
EL 17:30 VASHKB 1-4VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:30 TITGYE 6-2VÉGE
október 16., kedd
U20 17:00 MACDAB 4-1VÉGE
EXL 19:00 MACPOP 3-2VÉGE
október 17., szerda
U20 15:50 PEFETO INFO
U18 18:30 VASUTE INFO
U18 18:40 DHKKMH INFO
U18 19:00 AVSFTC INFO
október 18., csütörtök
EXL 17:00 ZILMIS 
U18 18:20 OHAMIS 
KHL 18:30 SBAAMR 
    • SPORT 2
U18 19:00 DABETO 
U18 19:10 MACPEF 
október 19., péntek
U18 14:00 UTEOKW 
KK 16:00 MACCRZ 
EL 17:30 BRAVAS 
EL 17:30 GYETIT 
EL 18:00 DABVC2 
EL 18:00 UTEHKB 
EL 19:30 DEBSCC 
KK 20:00 JESRIT 
október 20., szombat
U18 12:05 DHKOHA 
U18 12:40 ZEGAVS 
KK 16:00 MACJES 
EBEL 17:00 AVSHCB 
    • DIGI SPORT 3
KK 20:00 RITCRZ 
október 21., vasárnap
KK 14:00 CRZJES 
U20 14:30 MACVAS 
EL 16:00 BRATIT 
EXL 17:00 KOSMIS 
EBEL 17:30 AVSRBS 
    • DIGI SPORT 2
EL 17:30 GYEVAS 
EL 17:50 VC2UTE 
KK 18:00 RITMAC 
EL 18:30 DEBFTC 
EL 18:40 HKBSCC 
Partnerünk