Az újvárosi szakvezetés kreatív irányba terelte felindultságát

   

Pénteken este fél hattól, meccs helyett bérletvásárlással és csapatfotózással egybekötött közönségtalálkozóra várja drukkereit a klub.

Mint arról mi is beszámoltunk, az Acélbikák vezetése nem örült a pénteki bajnoki nyitány lemondásának, és már délelőtt azon törte a fejét, miként kárpótolhatná a szurkolókat. Délre meg is lett a megoldás: bérletvásárlással, csapatfotózással egybekötött közönségtalálkozóra várja drukkereit a klub pénteken este fél hattól. A klub honlapján megjelent közlemény szerint: “Az összejövetelt este fél hattól, a Dunaújvárosi Jégcsarnokban tartják meg az Acélbikák, ahol a szurkolóknak lehetőségük lesz megismerkedni csapatunk játékosaival, először tekinthetik majd meg együttesünk hivatalos versenymezét, s megválthatják az idei – remélhetőleg további halasztásoktól mentes – MOL Liga szezonra szóló bérleteket is. Együttesünk ezen kívül is igyekszik szurkolói kedvében járni, ezért a jégcsarnokba kilátogatókat – Vincze Andrásnak is köszönhetően – zsíros kenyér, a felnőtteket egy-egy pohár ingyen sör, vagy fröccs várja a közönségtalálkozón, míg a gyermekek málna és kiviszörppel olthatják szomjukat a remélhetőleg remek hangulatú összejövetelen.”

lencses

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 16., péntek
EL 17:30 BRAUTE 0-3VÉGE
EL 17:30 GYEHKB 6-4VÉGE
EL 17:50 VC2SCC 2-5VÉGE
EXL 18:00 MACMIS 4-2VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITFTC 2-4VÉGE
U20 18:30 ETOMIS 7-6 HVÉGE
EL 19:30 DEBDAB 3-4 HVÉGE
november 17., szombat
U18 13:00 ETOAVS 2-8VÉGE
U18 13:50 VASMIS 4-5VÉGE
U18 14:00 ZNOMAC 1-7VÉGE
U18 15:45 UTEDHK 3-2VÉGE
EBEL 17:30 AVSDEC 3-2VÉGE
    • DIGI SPORT 2
U18 17:30 KMHOHA 3-4VÉGE
U18 18:00 FTCDAB 3-8VÉGE
U20 18:35 UTEKMH 7-2VÉGE
november 18., vasárnap
U18 12:30 OKWDHK 3-7VÉGE
U20 13:30 AVSMAC 6-2VÉGE
EL 16:00 BRAHKB 5-1VÉGE
EXL 16:00 NITMIS 3-0VÉGE
U20 16:20 KMMDHK 2-3VÉGE
EL 17:30 GYEUTE 6-2VÉGE
EL 17:30 TITSCC 2-4VÉGE
EXL 17:30 MACNZÁ 4-3VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 DEBVAS 2-0VÉGE
november 19., hétfő
EL 16:50 VC2TIT 5-4VÉGE
EL 17:30 GYEBRA 1-4VÉGE
EL 20:00 DABSCC 2-8VÉGE
    • M4 SPORT
november 20., kedd
BL 17:00 PLZHCB 
    • SPORT 2
EXL 17:00 POPMAC 
U18 17:45 DABPEF 
U20 18:25 UTESAP 
EXL 18:30 MISZIL 
    • DIGI SPORT 1
EBEL 19:15 MZAAVS 
november 21., szerda
U20 18:20 KMHSAP 
U20 18:30 VASPEF 
U18 19:30 MACSCC 
november 22., csütörtök
U18 15:30 OHADHK 
U18 15:50 PEFMIS 
U18 18:00 ZEGVAS 
U20 18:00 MACKMM 
U18 18:30 AVSSCC 
U20 18:30 ETOUTE 
Partnerünk